Jak vyrobit šablony pro nehty

Nehtové umění postupuje kupředu mílovými kroky, takže dnes poměrně často můžete vidět majitele nehtů s prostě „mistrovským“ ornamentem a kresbami. Ve stejné době, ne vždy speciálně vyškolení mistři nehtové služby, ale nejobvyklejší ženy v domácnosti, studenti a mladé maminky vytvořit tuto krásu. Myslíte si, že všichni mají talent umělce? A ne! Jednoduše řečeno, tyto ženy vědí, že můžete vytvořit krásnou a elegantní manikúru s domácími šablonami na nehty! Neslyšeli jste o nich? Pak si přečtěte naši dnešní publikaci.

Proč potřebujeme šablony na nehty?

Není žádným tajemstvím, že ne každá dívka může na nehty nakreslit krásný vzor. Pokud patříte do této kategorie lidí, pak speciálně pro vás, výrobci nehtových výrobků přišli se speciálními šablonami, pomocí kterých můžete vytvářet zajímavé vzory bez zbytečného úsilí. Jedná se o polotovary, které je třeba přilepit na povrch nehtové desky a potáhnout lakem. Pak se obrobek odstraní, ale vzor na nehtech zůstává. Zároveň není nutné hledat šablon ve specializovaných prodejnách, protože mohou být vyráběny samostatně, doma.

Jak vyrobit šablony pro nehty?

Abychom vytvořili zajímavou a jasnou manikúru, potřebujeme pouze fantazii a přítomnost barevných laků. Každý z nás může vymyslet jakoukoliv formu kreslení. Pro začátečníky doporučujemevěnujte pozornost výrobě šablon lepicí pásky. Snímky získané řezáním lepicí pásky mohou mít úhly a přímky, což je v této sezóně velmi důležité. Vytvořte módní geometrickou manikúru zkuste další.

Geometrická manikúra

Naneste tři podélné pruhy na nehty laky různých odstínů a nechte nátěr zaschnout. Nyní, v náhodném směru, nalepte na nehtovou desku těsně řezanou lepicí pásku a hřebík zakryjte monochromatickým matným lakem. Po úplném usušení laku se proužky jemně odstraní a hřebík se pokryje brilantním, bezbarvým lakem.

Trojrozměrná manikúra

Zakryjte hřebík základní barvou a nechte kryt vyschnout. Předřezané šablony ve tvaru malých trojúhelníků s ostrými rohy. Připravené trojúhelníky přilepte k vysušenému laku, čímž vytvoříte vzorek půl hvězdy na volném okraji měsíčku. Paprsky hvězdy by měly směřovat k základně nehtu. Naneste lak na nehty v kontrastní barvě a po vysušení odstraňte šablony. Na této manikúru lze dokončit, ale pokud chcete pokračovat, pak překryjte trojúhelníky na paprscích s překrytím s již vytvořeným vzorem a zakryjte hřebík ještě tmavším odstínem laku. Získáte tak třívrstvý nebo trojrozměrný vzor.

Zvlněná manikúra

Řezy šablon pro nehty pomocí speciálních vroubkovaných nůžek. Vlnitý vzor také vypadá velmi pěkně na nehtech. Vyřízněte proužek lepicí pásky s ozubenými nůžkami a nalepte jepřebroušený okraj nehtu (předkrýt celý nehet tmavým lakem). Na základ nehtu naneste perleťový nebo třpytivý lak. Tato manikúra dokonale doplňuje večerní vzhled.

Měsíční manikúra

Pokud máte šablon pro francouzskou manikúru, pak můžete snadno vytvořit módní manikúru pro měsíc 2015. Nicméně, i když nemáte takové šablony, pak můžete polokruhový pruh vyříznout z běžné lepicí pásky, sádry a jiné lepicí pásky. Pořadí měsíční manikúry je následující: pokrývají celou

povrch stříbrného laku na nehtové desce a povlak nechte zaschnout. Mírně odskočit z otvoru nehtu, přilepit šablonu a přikrýt zbytek povrchu černým lakem. Poté, co lak uschne, odstraňte šablon a zakryjte nehty lesklým povrchovým prostředkem. Všichni Měsíc manikúra připraven!

No, a pokud jste příliš líní k řezání šablon, pak si sadu nail art razítkování, která zahrnuje: kovový disk s trojrozměrnými výkresy vytištěné na něm, gumové razítko převést design na hřebík a speciální lak pro design. V jedné sadě je zpravidla několik disků s různými vzory, které vám umožní mít každý den stylovou a různorodou manikúru.

Hodně štěstí a skvělé výsledky!