Jak udělat zlatou manikúru (foto a technika)

Od počátku jsou ženy a zlato neoddělitelné. Šperky, zářící zlato na slunci, mohou přitáhnout pozornost každého. Zářící a brilantní drahý kov i muži neopustí lhostejnost. A vše proto, že zlato je spojeno s bohatstvím a prestiží.

To je důvod, proč spravedlivý sex rád používá zlatou manikúru k dekoraci vlastních nehtů. S krásnými a efektivně zdobenými nehty je zaručen obdiv a pozornost ostatních. Tento luxusní kovový odstín má jedinečnou vlastnost - zvýšené sebevědomí! Vlastní důležitost a neomezená moc - to jsou přesně emoce způsobené manikúrou vytvořenou pomocí zlatého odstínu.

Zlato je jedním z hlavních trendů současné sezóny. Chcete-li být dnes módní umožní přesně zlatou manikúru.

Provádění okouzlujícího designu se zlatým leskem, který dokáže změnit měsíčky na jakoukoliv délku na úroveň krásy, je pracná práce. Ale ne tak složité, jak by se mohlo objevit. Profesionálové používají 3 hlavní technologie pro vytvoření takového zázraku jako zlaté manikúry. Fotografie takových mistrovských děl zapůsobí na každou ženu módy.

Nejjednodušší způsob, jak dát elegantní nehty s obvyklým zlatým lakem. Podle struktury může být jakákoliv. Také, nehty mohou být zdobeny kamínky, flitry, bujóny a další dekorativní prvky. Tato manikúra vypadá vážněji a elegantněji. Vše záleží na osobních preferencích a příčinách aplikace.

Ale "vzácné" nehty mohou být vytvořeny nejen s lakem. Nehtová fólie a film otevřely neomezené možnosti pro odborníky na nehty. Taková manikúra nevyžaduje použití dalších dekorací. Jeho lesklý lesklý povrch je ozdobou. Hřebíky potažené zlatou barvou okamžitě promění svou milenku.

Můžete také použít falešné nehty již zdobené zlatými prvky nebo potažené módním lakem. Tato volba je ideální pro party a módní party. Falešné nehty lze použít 1 večer a odstranit. Takže čas od času si můžete vyzvednout dokonalý obraz. Dále na všech cestách podrobněji.

Hřebíky a laky

\ t

Nesmí se mýlit, že zlatá barva existuje v jednom stínu. Barevná paleta zlata je co nejrozmanitější: stříbřitě žlutá hladce se mění na červeno-měděnou. Jakákoliv ze stávajících barev je zcela soběstačná a může být použita bez dekorativních prvků. Monochromatický nátěr sám vypadá elegantní a drahý.

Zrcadlovou manikúru lze provádět také pomocí vhodného laku. Před zakrytím nehtové desky hlavním lakem je nutné položit podklad. Pro silnější a nasycený barevný lak by měl být rovnoměrně rozložen na desku. Můžeopakujte aplikaci znovu. Horní fixátor umožní, aby taková manikúra trvala déle než obvykle. Takové nail art vypadá velmi draho, navzdory jednoduchosti provedení a absenci dodatečné dekorace.

Pro některé se základní kovový povlak nehtů může zdát příliš extravagantní a chytlavý. Ale nezapomeňte, že tato sezóna je v módě!

Můžete si vybrat více uvolněných možností. Francouzština, například, používat zlato. S touto barvou je možné zvýraznit jak špičky nehtů, tak i díru (i když je to již měsíční manikúra), kreslit řadu dělících čar a dalších dekorací. Jako základ můžete použít laky v karamelu, béžové, bílé, černé a jiné. Se zlatem bude výhodné vypadat všechno.

Černá a zlatá - to je jedna z nejlepších kombinací. Hřebíky černé jako noc, malované zlatem, vždy v trendu. Hlavní věc je, že tato kombinace vypadá zajímavě na nehtech jakékoliv délky.

Zrcadlové nehty a fólie, samolepky a fólie

\ t

Průmysl šel daleko dopředu a nyní může být manikúra prováděna s použitím takových prvků, jako jsou fólie, samolepky a fólie. Imitace studeného třpytu zlata a stříbra dodává do obrazu vytvořené kouzlo. A co je nejdůležitější, nikdo nebude přesně odhadovat, jak se vám podařilo dosáhnout takové krásy.

Provádění lesklého umění nehtů je také možné doma. Hlavní věc je trpělivost a vytrvalost. Čas bude muset strávit hodně a také síla. Ale s náležitou obratností a přesností bude výsledek úžasný.

VšeNa připravenou a dokonale rovnou nehtovou desku by měly být aplikovány materiály (fólie, samolepky a fólie). Pokud jsou pozorovány vlny a drsnost, pak to vše projde a zkazí celkový dojem z manikúry.

Zrcadlové nehty a odnímatelné desky

\ t

Horní desky jsou nejjednodušší a cenově nejdostupnější variantou. Za prvé, je to rychlé. Za druhé - k dispozici.

Vyberte si tedy verzi zlaté manikúry, která je pro vás nejvhodnější. V případě potřeby mohou odborníci pomoci s výběrem.

Nádherná manikúra je to, o čem sní každá žena. Trendem této sezóny se stala zlatá manikúra v různých verzích. Veškerá zábava je tady.