Jak udělat stylovou manikúru?

Stylová manikúra je především dobře udržovanými nehty. Hlavní chybou je, že manikúra je dlouhá, jasně malovaná drápy. A dělají to jen ženy. Manikúra je však právě v péči o nehty.

Koneckonců může být prováděna jak na dlouhých nehtech, tak na krátkých - taková manikúra se nazývá oříznutá. Dlouhé nehty nechodí ke každému, a ne každý může nezávisle na sobě tvar nehtu s úhledným tvarem, takže zdobené manikúra v takových případech vypadá mnohem elegantněji. V tomto případě nehty nejsou vyříznuty "u kořene" a ponechají dva až tři milimetry délky, opravující tvar pilníku na nehty. Toto pravidlo platí jak pro ženy, tak pro muže.

Pokud jde o dlouhé nehty, jejich tvar a barva by neměla být příliš vysoká. Tato volba je vhodná pro párty, ale v každodenním životě budou dlouhé nehty ostrého obdélníkového tvaru, namalované černě, vypadat na místě.

Optimální tvar nehtu se zaoblenými hladkými hranami - klasická, „špachtle“ nebo opakování ohybu prstu. Pomocí pilníku na nehty si pamatujte nejen na formu, ale i na zdraví nehtu. Chcete-li nehet není odlupovat, musíte provést pohyby pouze v jednom směru. Neměli byste používat kovové soubory - také přispívají k odlupování a ztenčování nehtu.

Nenamáčejte mokré nehty, které byly ve vodě: jsou velmi měkké a nebudou tolerovat mechanické rázy. Změkčovací a zpevňující lázně je tedy nutné provést po podání.

Kůžička (tenká kůže kolem nehtu) není nutně odříznuta. V evropské verzi manikúry změkčuje a pohybuje se k základně. Mimochodem, manikúra, během které je kutikula řezána, se nazývá ruština. Kůžička je vyříznuta speciálním vyžínačem - vypadá to jako vidlicová špachtle. Zastřihovač je velmi ostrý a musí pracovat opatrně: pokud jsou cévy poškozené, způsobí krvácení, zanechá rány, které se budou dlouho hojit, a samotný nehet může začít růst nerovnoměrně.

Není nutné vyleštit celý povrch nehtu, ale doporučuje se vyleštit jeho okraj. Po pilníku na nehty, jsou neviditelné nepravidelnosti a škody na nehty, protože laky budou ležet nerovnoměrně, a nehty může začít odlupovat a zlomit. Barevný lak závisí na osobních preferencích. Pokud však chcete něco jasného, ​​je lepší se zaměřit na klasickou červenou, nic víc. V každém případě by měl být hřebík potažen - pokud není barevný, pak transparentní, pro tento účel použijte dekorativní nebo léčivý lak. Hřebík bez povlaku je vystaven mechanickému namáhání, které můžete přehlédnout, ale zanechává stopy ve formě malých prohlubní, škrábanců a rýh. Můžete si nechat nehty od laku - například pár hodin před použitím čerstvého laku. V této době je vhodné podávat hřebík speciálním olejem.

Nezapomeňte na ruce. Malované a leštěné nehty nejsoubude vypadat krásně na pozadí nepoškozené kůže kůže, takže je třeba se o ni neustále starat. Domácí práce musí být prováděny pouze v rukavicích. Než je položíte, naneste na kůži mastný krém - „Dítě“ udělá. Po vodních procedurách je vhodné smet krém do oblasti kolem nehtu pomocí kruhových masážních pohybů.

Nehty hovoří o člověku ne méně než oblečení, barva vlasů, výrazy obličeje a zvyky. Špatné ruce mohou zkazit dojem z nejvíce promyšleného obrazu a ani drahý oblek, ani módní doplňky nezachrání situaci. Stylová manikúra říká: můj majitel se o sebe postará, ví, jakou roli hraje v jeho kariéře a vztazích role, a proto nedovolí, aby vypadal nedbalý.