Jak udělat perfektní, dokonce manikúru, aniž byste opustili domov?

Dobře udržované, krásné ruce přitahují pozornost, a to jak muže, tak ženy. Samozřejmě, že je možné jít a dostat manikúru od pána, ale to bude vyžadovat spoustu času a peněz. Proč jít někam, všechno lze udělat nezávisle doma. Hlavní věcí je být velmi opatrný.

Jednoduchá manikúra

Za prvé, musíte otřít lak na nehty, pokud to samozřejmě není. Pak si nasaďte nehty, čímž získáte požadovaný tvar. Pokud jsou hřebíky tenké a křehké, použijte abrazivní pilník. Neměli byste je parit, jinak se stanou stratifikovanými. Při podání se nemůžete dotknout kůže, provokuje vznik otřepů.

- Formulář může být vybrán podle tvaru prstů nebo podle svého uvážení.
- Čtvercový tvar je ideální pro štíhlé prsty.
- Špičatá volba vypadá dobře na zaobleném tvaru nehtu.
- oválný tvar je univerzální.

Po dosažení požadovaného tvaru by měly být hrany nehtů vyleštěny, měly by být hladké.

Nyní musíme věnovat pozornost pokožce. Existují dvě metody zpracování:

- Oříznuté. Za prvé, ruce spadnou do lázně s ohřátou vodou, která se přidává: mořská sůl a citronová šťáva. Takže musíte sedět asi 7 minut. Ruce otřete suchým hadříkem a použijteSpeciální špachtle by měla být odříznuta od kutikuly z nehtové desky, pak si vezměte kleště na nehty a odřízněte ji. Pak můžete namazat olivovým olejem.

- Uncut. Pro tento typ manikúry budete potřebovat řešení k odstranění kůžičky. Výhodou tohoto postupu je, že jako součást výrobku existují látky, které zpomalují růst pokožky. Tato metoda je také zcela bezbolestná. Mělo by se aplikovat na kůžičku této kompozice, po 5 minutách ji otřít bavlněnou podložkou. Je to jednoduché! Ideální způsob pro ty, kteří nemají čas na sebe.

Manikúra pro krátké nehty

\ t

Kdo říkal, že krásné nehty by měly být dlouhé? Můžete udělat ohromující manikúru s krátkými nehty. Existuje však několik zásad:

- Musí být obzvláště pečlivý;
- Je nutné vyloučit objemové provedení;
- Měly by být upřednostňovány vertikální kresby, vizuálně dělají nehet déle;
- Nepoužívejte v designu mnoho kontrastů;
- Pro čtvercové nehty je žádoucí zvolit geometrické vzory, květinové motivy jsou ideální pro oválný tvar;

Jak udělat francouzsky doma?

Může být, stejně jako v klasické, každodenní verzi, i ve svátku. Pro takovou manikúru, to nestojí za to hodně úsilí, stačí zkusit jednou a všechno půjde jako hodinky!

Nejdříve je třeba zvolit lak, pro každodenní verzi byste si měli vybrat bílé a pastelové barvy, večerní výjezd, něco „šťavnatějšího“ a pak následovat speciální lepkavé barvy.šablon označující ohraničení pro nanášení laku. Pak musíte počkat, až uschne a odstranit proužky. Nakonec je žádoucí nasadit nehty, zajistit nástroj.

Manikúra s gelovým leštěním.

Pro samonosný gelový lak budete potřebovat:

- základní nátěrové činidlo;
- gel - lak;
- UV lampa pro sušení;
- střapce;
- špičkový nástroj pro manikúru.

Zpočátku naneste základní nátěr, poté nechte nehty několik minut sušit pod UV lampou, pak naneste lak ve dvou vrstvách a konečně znovu naneste pod lampu, na konci naneste lokální činidlo.

Taková manikúra potrvá asi dva týdny, bude lesklá, může být odstraněna stejně snadno jako běžný lak, je zde speciální nástroj.
Chcete-li udělat manikúru, aniž byste opustili domov, je přístupná všem, bude tu touha a malá trpělivost!