Jak udělat nehty bílé

Jak vypadají zdravé nehty? Jsou neposkvrněné, elastické, hladké, růžové barvy s bílými špičkami nad špičkou prstu. Ale z mnoha důvodů mohou ztmavnout a zkazit vzhled dobře udržovaných rukou. Co dělat v tomto případě? Jak vrátit přirozenou barvu nehtů a učinit je bílou? Zkusme na to přijít.

Proč nehty ztmavnou?

Udržování zdravých nehtů není vždy možné. A pro to existuje mnoho důvodů:

 1. Použití čisticích prostředků pro domácnost. Pokud žena, která se stará o čistotu domu, pracuje bez rukavic, pak se brzy mohou nehty začít odlupovat, tmavnout. Čisticí, bělící prostředky jsou velmi agresivní, doslova zničí přirozenou strukturu nehtové desky.
 2. Odstraňovače laků na nehty. V jejich složení by neměl být aceton. Že má majetek dát žlutou barvu nehtové desce. Proto byste měli zvolit prostředky pro odstranění laku bez acetonu.
 3. Vášeň pro tmavé laky. Mají vlastnosti (zejména laky pochybné kvality), aby nechaly část barvy na nehtové desce, to znamená, aby byla tmavší. A ani vysoce kvalitní odstraňovač nátěrů nepomůže.
 4. Práce v zemi, v zahradě. Pokud jste zvyklí, že se důkladně zabýváte rostlinami, nepracujete-li při nošení rukavic, pak vaše nehty časem ztmavnou. A stále ovocné kyseliny bobulí, ovoce mají tendenci dávat svůj odstín nehtovým talířům.
 5. Úrazy. Modré skvrny, hnědé skvrny pod nehtovými destičkami jsou důsledkem otlaků, hrbolů. InV takových případech vám pomůže kosmetické maskování poškozeného nehtu biogelem. Ale bude bílý a přirozený, jen když skvrna "roste" a odřezává.

V současné době existuje mnoho bělicích kosmetických přípravků pro nehty různých výrobců v prodeji. Mají komplexní účinek na nehtovou desku, nejen na bělení, ale také na jejich posílení. Ale je nejlepší naučit se chránit nehty před ztmavnutím. Práce s rukavicemi, použití silikonového krému na ochranu před specifickou prací pomůže zachovat jejich správný vzhled a přirozenou barvu.

Prostředky pro bělení nehtů

\ t

Pokud nechcete používat hotové přípravky pro bělení nehtů, pak vám pomohou lidové prostředky. Ale mějte na paměti, že v jednom postupu, aby nehty bílé je nepravděpodobné.

 1. Vezměte středně citrón a nakrájejte na polovinu. Ponořte nehty na poloviny. Držte 15-20 minut.
 2. Smíchejte citrónovou šťávu a olivový olej ve stejném poměru. S touto směsí otřete měsíčky. Takový postup je vybělí a zvlhčí.
 3. Take ve stejném poměru citronová šťáva, jojobový esenciální olej a ylang-ylang olej. Ponořte prsty do směsi po dobu 20 minut.
 4. Připravte si farmaceutickou infuzi heřmánku. Udělejte koupel na nehty po dobu 15-20 minut. Velký efekt je dán kombinací heřmánkových vaniček s postupy namáčení prstů v polovinách citronu.
 5. Podnosy z mořské soli s přidáním citrónové šťávy také pomáhají, aby nehty byly bílé. Položte prsty do teplé lázně po dobu 10-15minut
 6. Vezměte růžovou vodu, smíchejte s glycerinem, 3% peroxidem vodíku ve stejném poměru. Tuto směs naneste na nehtovou destičku po dobu 15-20 minut.
 7. Směs peroxidu vodíku a sody. Naneste kompozici na nehty po dobu tří minut. Už ne! Olivový olej do nich omyjte a otřete.
 8. Ricinový olej pomůže, aby nehty byly bílé. Každý večer jej naneste štětcem na nehtovou desku.
 9. Udělejte koupel stejných částí vody, citronové šťávy a octa. Držte nehty v něm po dobu 10-15 minut.
 10. Dokonale bělí nehtové talíře, šťávu z brambor a brusinek.

Takže si můžete nechat bílé nehty pomocí hotových přípravků pro bělení nebo použití lidových prostředků. V tomto případě bude trvat o něco více času, než se dosáhne požadovaného výsledku. Dávejte pozor a chráňte nehty! A pak nemusíte hledat způsoby, jak je vybělit.