Jak udělat manikúru z mramoru doma?

Každý ví, že člověk je inspirován kontemplací přírody. Mnoho nápadů v umění je převzato z přírodních zdrojů. Barevná manikúra má také kreativní původ. Svět nehtů, rostlin a živočichů může být zobrazen na nehtech. Profesionální návrháři a fanoušci velkolepé manikúry přicházejí každý rok s neobvyklými způsoby, jak vytvářet barevné kresby a vzory. Jednou z moderních novinek je mramorová manikúra.

Jedinečný design kopíruje design ušlechtilého kamene. Někdy mramorové nehtové umění se nazývá vodní manikúra. Toto jméno získal díky úžasnému způsobu aplikace vzoru na nehty. Ve skutečnosti se tento postup provádí na vodě.

Postup je následující:

  • Nejprve se na nehty nanese základní nátěr.
  • V nádobě s vodou střídavě odkapává laky různých odstínů. Na povrchu kapaliny se objevuje duha. Jedinečný vzor vytvořený párátkem.
  • Každý hřeb se střídavě spouští do kontejneru rovnoběžně s rovinou stolu. Přebytečný lak na povrchu vody se odstraní hůlkou, která byla předtím navlhčena odstraňovačem laku na nehty.
  • Na konci nehtů jsou pokryty čirým lakem.

Podrobnější studii provádění tohoto postupu můžete získat po přečtení materiálu o vodní manikúre. Čas na vytvoření takové manikúry trvá 1-2 hodiny. Samotný postup je poměrně časově náročný, ale stojí za to.

Každý nemá vždy dostatek času na to, aby udělal neobvyklou a jasnou manikúru. V tomto případě se navrhuje seznámit se s druhou možností vytvoření mramorového nehtového umění doma.

Podrobný návod k provádění manikúry z mramoru

\ t

Každý se může naučit, jak udělat mramorové umění na nehty v krátké době. Poprvé bude proces trvat déle než půl hodiny. Po tréninku bude snadné vytvořit neobvyklou manikúru za 20-25 minut.

K provedení účinného návrhu jsou vyžadovány tyto nástroje a materiály:

  • Dvě barevné nátěry a základní nátěry.
  • Délka potravinového filmu bude vyhovovat plastovému sáčku.
  • Horní kryt. Lesk dodá manikúru další efekt.

Přirozeně, stále potřebujete sadu nástrojů pro zpracování nehtů: pilník na nehty, kleště, oranžovou tyč, nůžky na kůžičku a boční válečky.

První etapa: přípravné akce

Praktický způsob, jak uvést nehty do pořádku. K tomu můžete provést klasickou, brazilskou nebo evropskou manikúru, předem zpracované ruce antiseptické. Nezbytné jsou hladké a čisté nehtyza skvělý výsledek. Proto tuto položku nezanedbávejte. Po přípravě rukou můžete aplikovat první nátěr základního laku. Je nutné chránit nehty před nasyceným pigmentem a vyrovnat jejich povrch.

Druhá fáze: Vytvoření vzoru

Po vyschnutí základny se na nehty nanese barevný lak. Můžete použít jakýkoliv odstín laku se vám líbí. Než přistoupíte k dalšímu kroku, vyčkejte, dokud lak nezaschne. Realizace mramorové manikúry nikdo neomezuje v barevném schématu. Můžete vyzkoušet jasné kontrastní odstíny nebo naopak klidný, tlumený. Nezáleží na tom, bude to kompozice červené a zelené nebo neutrální kombinace šedivých odstínů. V každém případě, v přírodě, mramorové kamenné třpytky s různými barvami.

Dále musíte začít tvořivou část akce. K tomu připravte deset kusů filmu nebo plastového sáčku, které jsou zmačkané na malé kousky. Poté naneste další vrstvu laku v kontrastním odstínu. Pak, bez čekání, až uschne, je třeba připojit k nehtu dříve připravené kus filmu. Viditelné budou mezery prvního laku. Film můžete držet pinzetou nebo prsty, což je výhodnější pro koho. Každý hřebík je zdoben samostatně.

V případě, že se lak snadno čistí, naneste další vrstvu a trochuPočkejte a opakujte proces aplikace. Vzhledem k poměrně tekuté konzistenci laku mohou vzniknout obtíže. Příště se doporučuje použít silnější lak.

Třetí etapa: konečná úprava

Po úplném usušení druhého laku je nutné použít lesklý vrchní nátěr. To je nutné k vytvoření vizuálního efektu mramorového kamene. Doma můžete použít obvyklý čirý lak.

Po kreativní činnosti kůže kolem nehtů nebude vypadat čistě. Chcete-li vytvořit elegantní manikúru, musíte použít vatový tampon, který je navlhčen odstraňovačem laku na nehty.

Jedním z hodnotných doporučení je, že plochý manikúrový kartáč se zkoseným okrajem může být použit k vytvoření hladší a jasnější linie lakovaného povrchu nehtu.

Módní nápady na manikúru z mramoru

Každý si může nezávisle vybrat neobvyklé a zajímavé kombinace, díky čemuž je mramorová manikúra jedinečná a luxusní. Chcete-li získat inspiraci pro tvorbu exkluzivních skladeb, můžete vidět sbírku fotografií, která zobrazuje fascinující mramorový design.

Světlá manikúra zapadla do duše a stala se vášní, ale není vždy možné přidělit na proceduru i 15 minut volného času. Pak zkuste dražší, ale praktický způsob: speciální lak na nehty. S ním můžete získat mramorový efekt v krátké době. Taková manikúra bude připravena za pět minut.

Není tak důležitékterá volba bude vybrána. Hlavní věc je, že konečný výsledek manikúry potěší majitele. Samozřejmě můžete důvěřovat profesionálům a kontaktovat salon. Ale nadšení a vnitřní spokojenost lze pociťovat pouze dokončením procedury doma, protože nic se nelíbí stejně jako váš vlastní úspěch v jakémkoliv podnikání.