Jak udělat manikúru s houbou?

Krásná manikúra nejenže vypadá zajímavě a slavnostně, ale také dělá dámské kotce ještě krásnější a sofistikovanější. Každá dívka, která se stará o její vzhled, věnuje hodně pozornosti nehtům, které jí odnáší nejen spoustu času a úsilí, ale i peníze, které si každý nemůže dovolit. Ale chceš být vždy krásný, i když peníze chybí.

Výhody domácí manikúry

Když se podíváte na malou představivost a rychlou svědomitost, můžete si vytvořit krásnou manikúru sami, s mnoha výhodami:

- Zaprvé šetří peníze. Krásná manikúra, vyrobená ručně, ušetří peníze za služby pána, ale také za cestu do salónu krásy. Za ušetřené peníze si můžete koupit lepší výrobky pro péči o nehty, což je pěkný bonus, a pomůže vám změnit manikúru na identickou, kterou můžete udělat v salonu, pouze tyto prostředky vydrží déle;

- Úspora času, který často není dostačující, zejména při práci s nepravidelnými plány, vyžaduje pozornost rodiny a jiné problémy v domácnosti, které jsou drahé. Dělat manikúru doma, můžeteVyberte si vhodný čas, a to i v noci, kdy všichni spí, nebo to dělají v částech mezi svými obavami. Vyčistěte nehty od zbytkového laku, odřezejte a vyrovnejte, pak jděte připravit se k jídlu nebo práci s dítětem, pak ve svém volném čase naneste základ, počkejte, až uschne a znovu odvrátí pozornost;

- Ve skutečnosti, kolik případů v kosmetických salonech nebo infekcích, nástrojů s nízkou kvalitou nebo alergií na levné výrobky, které jsou vydávány za vysokou kvalitu a drahé.

Je možné i nadále hledat výhody domácí manikúry, ale je lepší dělat více užitečných věcí - začít přímo realizovat své fantazie.

Snadno a krásně provádíme manikúru obvyklou houbou

.

Krásná elegantní manikúra přechodu, která se v poslední době stala velmi módní, lze provést pomocí běžné houby, kosmetické houby nebo kusu pěnové gumy. Zatímco obdivovat krásnou kombinaci odstínů a hladké přechodové linie přechodu manikúra na nehty fashionistas z časopisu nebo známých, mnozí se diví, jak přinést takovou krásu do života. Ale je to velmi snadné a je těžké si představit, že se na to používá obyčejná kuchyňská houba.

K uskutečnění své myšlenky je třeba připravit nehty předem, upravit, upravit, přebrousit povrch tak, aby lak ležel hladce, zpracovával kůžičku, udělal čas a vykoupal se, aby se posílily nehty, po kterých se aplikuje lék s vitamíny a nezbytnými látkami.oleje, protože krásná manikúra znamená nejen originální design a jasný lak, ale i zdraví nehtů.

Při práci s houbou nemůžete použít lak přesně na nehtovou desku, takže je třeba mazat plochy kolem nehtu tukovým krémem tak, aby bylo snadnější odstranit zbytky laku.

Potřebné materiály pro jasnou, ale snadno proveditelnou manikúru

Po dokončení předběžné fáze přípravy, která stanoví před sebou nezbytné nástroje:

- několik barevných laků, v závislosti na zvolené paletě, přednostně jedné barvě pouze v různých odstínech, od světla až po tmavší, ale je také možné, že si mohou dovolit extravagantní ženy nebo mladé osoby, které chtějí přitahovat pozornost;

- odstraňovač laků na nehty;

- houbu nebo pěnovou gumu, nakrájíme na malé kousky (v závislosti na struktuře a pórovitosti houby, můžete získat různé účinky);

- list bílého papíru nebo fólie (pro nanášení laku, i když jej můžete aplikovat i přímo na houbu);

- vata a párátko, pro odstraňování laku z kůže kolem nehtu;

- jiskry, pro jiskrovou manikúru (volitelné).

Technologie výroby manikúry s gradientem houbou

Na připravených nehtech je nutné umístit transparentní základnu laku a počkat, až uschne.

Na papíře, fólii nebo přímo na houbičce (musí být mírně vlhký, aby lak nezaschnul velmi rychle) naneste několik barev laku od světla po tmavé a opatrně aplikujte houbuna nehtovou desku, takže vzor v nehtu může být potištěn vysokou kvalitou. Vzhledem k tomu, že houba se rychle rozpadá nebo lak na ní zaschne, v důsledku toho se získá nekvalitní nátěr, měl by se použít na ne více než třech hřebech a pak se musí vzít nový kus. Při použití několika různých odstínů laku je třeba nátěr natírat tak, aby byly hrany naolejované a neexistovaly žádné jasné kontury, které by vypadaly neprofesionálně. Po zaschnutí laku naneste konečný nátěr z čirého laku, aby se zajistil výsledek a zajistil se hladký povrch. Pro změnu můžete provést jak horizontální, tak vertikální přechod, nebo použít lak s třpytkami, který bude obzvláště důležitý pro dovolenou nebo večer.