Jak udělat manikúru krásné, efektivní metody

Aby vaše nehty byly krásné a zdravé, není nutné je skrývat pod četnou vrstvou vícebarevných laků. Je jen nutné se o ně starat a starat se o ně denně a pak s manikúrou nebudou žádné problémy.

Tak, aby to pravidlo koupit smalt v lékárně nebo ve speciálním obchodě nehtů. Je nutné ji aplikovat několik dní, poté opláchnout a znovu aplikovat.

Pokud jde o pilník na nehty pro ořezávání nehtů, je třeba pečlivě zvolit jeho volbu. Potřebujete křišťálový pilník na nehty, protože nezpůsobuje poranění nehtových destiček a nerozděluje je. S jeho pomocí můžete nahrát nehty různými směry. Za zmínku stojí také to, že krystal je hygienický.

Pokud si po tmavých lacích všimnete nažloutnutí nehtů, je nutné se ho zbavit. K tomu použijte neutrální nátěr s modrým odstínem.

Nezapomeňte si masírovat ruce. Ale před tím si udělejte koupel s mořskou solí. Při masáži si můžete vzít kartáček na zuby a jemně masáž nehtů. Masáž každého nehtu po dobu jedné minuty, to je dost.

Bude užitečné vědět, jak se lak rychle schne. Za tímto účelem nechte lak v chladničce po dobu asi 10 minut, nebo po nanesení nechte pod nehty pod proudem studené vody. Ale pokud váš lak se stal tlustý, a vy si všimnete, že to vyschne, pak je třeba přidat několik kapek acetonu nebo kapaliny, které ředí lak.