Jak udělat krásnou manikúru doma

Jistě, každá dívka měla zájem o vytvoření velkolepé manikúry doma. Vysoce kvalitní manikúra je vaše zdraví a krása, postup, kterým je váš obraz doplněn, a jste ještě okouzlující a krásná. Self-respektující dívka prostě nemůže jít ven, pokud vzhled jejích nehtů nechává hodně být požadovaný.

Vysoce kvalitní nehtové umění dělá váš nehtový tvar vhodným. Jedná se o čtvercový, oválný a obdélníkový nebo kulatý tvar, který odpovídá vaší nehtové desce. Ale pamatujte, že obdélníkový tvar nehtu je vhodný pouze pro dívky s dlouhými a tenkými prsty. Dále se čistí nehtová destička a odstraní se rohovitá kůže v blízkosti nehtové kůžičky. Aby se nehty někdy odpočívaly, mělo by být použití dekorativních laků na manikúru redukováno na jednou za 7-14 dní, ale jen proto, aby se o ně staralo - stojí to za každý den.

Nail art doma

Sada na manikúru, změkčovací prostředek na nehty, odstraňovač laků na nehty, bavlněné tampony, základ na lak na nehty, základní lak a fixační prostředek, nebo sušení jsou vše, co potřebujete k manikúre doma.

Denní manikúra

Nádherná a rafinovaná manikúrazahrnuje dodržování určitých pravidel, o nichž bude pojednáno později:

 • Otřete všechny přebytečné laky vatovým tampónem, namočeným v odstraňovači laku. Položte ho na vrchol nehtu, několik vteřin přidržte, lak se rozpustí a snadno se odloupne.

Je-li lak v blízkosti kutikuly, stojí za to vatový tampon, navlhčit ho odstraňovačem laku na nehty a jemně otřít kůžičku. Lak by měl být snadno odstraněn.

 • Druhou fází je zpracování nehtů a vyhlazení reliéfů nehtové desky, pokud existují.
 • Do lázně přidejte olivový olej nebo tekuté mýdlo s vodou nebo bylinným extraktem, abyste změkli pokožku rukou a prstů před vytvořením nail art. Držte ruce několik minut ve vaně. Pak můžete použít změkčovač kůžičky. Je nutné ho otřít kruhovým pohybem na nehtové desce.
 • Použijte pilník na nehty, aby bylo možné vhodně tvarovat nehtovou desku. Soubor musí být zasunut z rohu hřebu do středu. Pokud je drtěná část hřebu menší než dva centimetry, boční hrany by neměly být řezány; pokud jsou hřebíky velmi krátké, pak se snažte neusadit rohy hřebu, ponechte okraj hřebu asi 3 mm. delší než samotný palec.
 • Poté, co vylezete nehty z vany, vysušte je ručníkem, je načase odříznout stratum corneum - kůžičku. Existují různé názory na to, jak ji odstranit. Některé holky - úplně odříznuté kůžičku, jiné - prostě to odstrčípomocí speciálního pádla. Vy rozhodnete.
 • Tak si znovu ponořte ruce do lázně, po odstranění kůžičky, pak je opláchněte ve vodě o teplotě místnosti a dobře je osušte ručníkem. Naneste výživný krém na ruce, pokud neplánujete provést dekorativní manikúru.

Nail art se nazývá dekorativní, pokud drží krok s módními trendy, stylem a chutí. Trend a kvalita provedení - to vše je o dokonalé manikúre. Po zvládnutí techniky klasické manikúry, neváhejte pokračovat v provádění dekorativní manikúry, použitím laku a různých dekorací. Více podrobností níže.

Postup provádění dekorativní manikúry

 • K odmašťování nehtů použijte aceton. Lak zůstane ve své původní podobě mnohem déle po zákroku.
 • Začneme manikúru s použitím základního laku.
 • Třetím krokem je použití hlavního laku.
 • Připevněte různé aplikace a nakreslete obrázky pomocí pruhů, šablon, drahokamů a korálků.
 • Manikúru dokonćete nanesením suśení nebo bezbarvého laku, aby se výsledek zpevnil.

Jakmile jste natřeli první vrstvu, měli byste počkat, dokud lak nezaschne úplně, ale pokud umění na nehty zahrnuje mnohostrannou paletu odstínů, měli byste tento postup začít ihned.

Populární laky na nehty jsou vyrobeny ze všech obvyklých laků na nehty. Film, který chrání lak, je odstraněn z pásu a pak přilne k nehtu.Zbytek pásu se odstraní pilníkem na nehty a na samém konci se nanese čirý lak. Tyto pásky můžete vyrobit sami. K tomu naneste vrstvu tenkého barevného laku na tenký film, nechte čas uschnout a pak film odstraňte. Použitím ostří odřízněte lak na proužky a vyřízněte je. Dále aplikujte na hřeb a kryt s upevňovací vrstvou laku.

Lepící papírové pásy a šablony se musí po zaschnutí laku odstranit. Hřeb v tomto případě je pokryt sušením.

Tipy pro dobrou manikúru

 • Používáte-li aplikace v nail-artu, pak by měly být fixovány několika vrstvami bezbarvého laku.
 • Jako základ může sloužit nástroj pro vyrovnání povrchu nehtu.
 • Ponořte ruce do studené vody po dobu dvou až tří minut po barvení, takže lak rychle schne.
 • Pokud provádíte klasickou dekorativní manikúru, je třeba použít dva nátěry laku.
 • Před použitím lahvičky s lakem, je lepší vložit do ruky, a ne třást.
 • Aby byla manikúra v dobrém stavu, stojí za to aplikovat vrchní nátěr každé dva dny.
 • Každodenně vyživujte pokožku kolem nehtové ploténky olejem nebo výživným krémem.

Pokud je dobré vyzkoušet, pak jsou nejoblíbenější manikúry snadno vytvořeny doma. Promluvme si o jejich stvoření.

Příklady manikúry, které jsou proveditelné doma

Vodní manikúranení tak obtížné dělat doma. Budete potřebovat misku s vodou a laky. Nehtové umění by mělo být prováděno na základně nebo pozadílak Kapka laku jemně kape do nádoby s vodou. Po jeho rozkolu ke stěnám hrnce je nutné upustit kapku dalšího laku. A pokračujte tak šestkrát nebo osmkrát. Například: modrá, fialová, modrá, fialová a tak dále. Poté použijte párátko na povrchu vody od okraje ke středu, čímž vytvoříte vzor naší budoucí manikúry.

Jemně, svisle nebo rovnoběžně s povrchem, položte prst do vody, aniž by se k němu dostal, sbírejte zbývající lak zubním párátkem a pak jen vytáhněte prst z vody. Po zaschnutí laku otřete kůži kolem nehtu odstraňovačem laku na nehty. Před prováděním manikúry, můžete držet prst s lepící páskou nebo rozmazat to krémem, bude to zachránit prsty před dostat hodně lak na nehty na nehty. Udělejte to samé s každým nehtem. Po zaschnutí laku jej upevníme transparentním lakem.

Manikúru přechodu, tak populární, lze provádět i doma. Nejprve jsou hřebíky pokryty lakem na pozadí, pak se na houbu nanesou dva pruhy laku. Tento lak by měl být ve stejné barvě, ale různé odstíny, to znamená, že by se měl od ostatních lišit jen několika tóny. Pak je nutné houbu přitlačit na nehtovou desku, což vytvoří hladký přechod z jedné barvy na druhou. S manikúrou gradientu by měla být na každém nehtu vyměněna houba. Na konci procedury se lak fixuje bezbarvým lakem, jako je tomu u vodní manikúry.

Matná manikúrase vytváří pomocí páry nebo speciálního matného laku. Přineste si nehtyvarnou konvici. Pára zničí lesklý povrch laku a získáte matný efekt. Po zaschnutí laku přilepte ochranný proužek a natřete nechtěnou část nehtů stejným lakem, ale bez efektu otupení. Získáte matnou nehtovou desku a lesklý hrot. Vypadá to velmi působivě.

Při tvorběšablonované manikúryse nejprve nanese základní lak, na který se po vysušení přilepí proužky. Pak si můžete namalovat část, kterou musíte vybrat, odstranit šablony a zakrýt hřebík pomocí upevňovače. Manikúrové pásy jsou vyrobeny, jak jsme řekli, z laku lepeného na polyethylen. Nanášejí se na hlavní lak a na vrchol se nanese bezbarvý lak.

Řekli jsme vám o všech složitostech vytváření krásného nehtového umění doma. Uvědomili jste si, že to není tak těžké, jak se zdá na první pohled. Můžete bezpečně hodit své záležitosti a začít vytvářet malé mistrovské dílo!

Videa - Manikúra