Jak udělat francouzskou manikúru doma bez pruhů

Jaká dívka nemá sen o krásných a dobře udržovaných nehtech? Kvalitní manikúra zdobí ruce, přitahuje pozornost a zdůrazňuje váš styl a osobnost. Jeden z nejběžnějších typů manikúry - francouzština. Stal se skutečnou klasikou.

Navzdory svému názvu je manikúra amerického původu a vznikla asi před 40 lety. To bylo vytvořeno zakladatelem společnosti Orly, která vyrábí laky, aby nedošlo k překreslení nehty modelů pokaždé pro konkrétní oblečení. Myšlenka se opravdu líbila celému módnímu průmyslu, zejména vzala francouzský model. Nejčastěji používali tuto metodu zdobení nehtů, takže ji v budoucnu začali nazývat francouzsky.

Francouzská manikúra je skvělá pro každou akci a ozdobí každou dívku. Hodí se dokonale na jakýkoliv make-up a oblečení. Ať už jste ve večerních šatech nebo v obleku, bude to vypadat elegantně. Navíc to lze udělat doma a každá dívka si s tím poradí. Tento článek bude popisovat všechna tajemství krásné manikúry, a co je nejdůležitější, jak to udělat elegantní a krásné, pokud nemáte po ruce speciální vzorník. Kreslení hladkých pruhů není obtížné. Chcete-li tak učinit, jen stojí za dobrou praxi a používat kvalitní materiál.

Conutné vytvořit francouzskou manikúru

Krásnou manikúru nelze provést bez improvizovaných prostředků. Pro francouzskou manikúru budete potřebovat následující zařízení:

  • jemný lak se slabým béžovým nebo narůžovělým odstínem,
  • bílý lak,
  • základní čirý povlak,
  • nástroje pro manikúru: pilníky na nehty, změkčovače oleje a odstraňovače kožek.

Nezapomeňte si vybrat kvalitní lak. Stojí za to věnovat pozornost při výběru štětce, neměl by být příliš silný a hladký. Samotný lak by měl být rovný a čistý. Nezapomeňte ji zkontrolovat před použitím.

Jak začít

Nyní, když máte vše, co potřebujete, abyste vytvořili krásnou manikúru, musíte upevnit nehty. Měli byste odstranit starý lak, pak pomocí pilníku na nehty chcete dát nehty tvar, který vám vyhovuje, stejně jako stejnou délku. Poté musíte udělat speciální koupel pro nehty. To se provádí velmi jednoduše: nalijeme horkou vodu do mísy, přidáme lžičku mořské soli, trochu tekutého mýdla a dvě nebo tři kapky esenciálního oleje. Udržujte hřebíky v lázni 5 minut. Jakmile se kůže rukou vyparila a stala se měkkou, je nutné si umýt ruce a odstranit všechny nečistoty. K tomu můžete použít speciální kartáč. Poté, co odstraníme kůžičku a vyčistíme všechny zbytky kůže na nehtových destičkách, jemně odstraňte veškerou ztvrdlou kůži.

Pak, když všechny manipulacea vaše nehty začaly vypadat skvěle, můžete postupovat přímo k velmi francouzské manikúre. Aby lak na nehty vydržel déle na nehtech, musíte je nejprve vyleštit pilníkem na nehty. S jeho pomocí dosahujeme matné barvy nehtů, takže nesvítí a má přirozený odstín. Veškerý potřebný lesk je dán pomocí laku.

Dva způsoby aplikace

\ t

Francouzská manikúra může být použita dvěma způsoby:

  1. Zpočátku se základní barva nanáší odstínem, pak se kreslí bílé pruhy, vrch je potažen ochrannou vrstvou transparentního upevňovacího laku. Díky této povrchové úpravě bude manikúra kontrastována s jasně bílými špičkami.
  2. V druhém případě se nejprve nanese průhledná základna, poté se vytáhnou bílé špičky. Vrchní vrstva je čirý lak s nádechem. Tento druh manikúry bude více tlumený, bez jasné hranice s bílým tipem.

Díky různým způsobům můžete dosáhnout výsledku, který se vám líbí nejlépe a který vám nejlépe vyhovuje. Krásné a elegantní nehty budou pro vás skutečnou odměnou za veškeré vaše úsilí a strávený čas. Chcete vypadat skvěle - je to ve vašich rukou!

Použití bílého laku bez speciálních pásů je samozřejmě obtížné, ale docela proveditelné. Můžete je takto natřít: nejprve nakreslete příčný pruh, přebytek zbývající při použití bílého laku lze odstranit plochým štětcem namočeným v odstraňovači laku na nehty. KresleníÚhledně bílé pruhy se díky tenkému kartáčku promění v odstíny rohů nahoru a dolů. Nebojte se kreslit pruhy, nezapomeňte, že veškerý přebytek může být pečlivě odstraněn a oříznut.

Nebojte se, pokud nemáte možnost jít do salonu, aby se krásnou manikúru. S tím se můžete vyrovnat sami, doma. Bude to trvat jen trochu trpělivosti a přesnosti a perfektní francouzská manikúra bude připravena! Každá žena chce vypadat neobyčejně krásně a je to docela v její síle, stojí za to udělat jen malé úsilí.