Jak udělat čtvercový tvar nehtu

Zástupci slabšího pohlaví pečlivě sledují svůj vlastní vzhled bez ohledu na životní okolnosti. Zdálo by se, že by měla stačit atraktivní tvář, napjatá postava a stylový oděv, ale tomu tak vůbec není. Zvláštní pozornost krásné dámy platí své ruce, protože jsou vždy v zorném poli účastníků.

Ženy, které mají možnost navštívit salóny krásy, důvěřují mistrům, kteří si mohou pomocí speciálních nástrojů vybrat dokonalý design nehtů a zlepšit stav kůže. Je ale možné nezávisle vytvořit krásný čtvercový tvar bot?

Mám upřednostňovat čtvercový tvar?

Za prvé, mladé dámy by si měly dát jasně najevo, že ne každý z nich bude pro takovou manikúru vyhovovat. Koneckonců, prakticky všechny ženy mají různé velikosti štětce, dlouhé prsty a jejich tvar. Proto je důležité pochopit, kdy se koná čtvercová nehtová deska, a kdy je lepší takový podnik opustit.

Toto řešení je naštěstí téměř univerzální, ale je důležité zvolit správnou délku nehtů. Majitelé příliš dlouhých a tenkých prstů jsou ideální pro malé náměstí, protože je vizuálně činí o něco kratší a elegantnější. Ale spravedlivý sex, který se nemůže chlubit miniaturními úchyty, bude muset zcela opustit tuto formu nebo nechat hřebíkovou desku dosáhnoutstřední délka. To pomůže vizuálně natáhnout prsty.

Je lepší odmítnout takovou manikúru tukovým ženám, protože díky čtvercovým nehtům se ruka bude zdát ještě mohutnější a baculatější. Pokud je takový problém, jako je delaminace destičky, nadměrná křehkost a křehkost, pak by měl být preferován ovál, aby se zabránilo zhoršení existujících problémů. Majitelé širokých prstů kategoricky neodpovídají popsanému tvaru nehtů, protože vizuálně budou rukojeti vypadat jako mužské, což je velmi nežádoucí.

Hlavní výhodou takové manikúry je samozřejmě snadné provedení. Proto i ty ženy, které se o své pera dříve nezajímaly, se mohou snadno vyrovnat. Bunda navíc nikdy nevyjde z módy, díky čemuž jsou prsty atraktivní, elegantní a vypadají harmonicky s jakýmkoliv oblečením. Zvláště dobře, že čtvercový tvar nevyžaduje příliš dlouhou délku nehtů, protože mnoho mladých dam preferuje jednoduchost iv manikúru.

Jak zalomit hřebík?

Začněte s přípravou pracoviště. K tomu stačí běžný stůl. V předstihu je třeba umístit na něj pilník na nehty, pinzety, malé nůžky a dřevěné tyčinky, stejně jako rozptýlený ručník. Pak je třeba vodu ohřát a přidat trochu mořské soli. Měsíčky se musí nejprve očistit od zbývajícího laku a teprve potom důkladně zapařit.

Poté bude požadovánojemně odstraňte nečistoty z nehtů. Také se ujistěte, že léčit kůžičku s hydratační krém, tlačit zpět s oranžovou nebo bambusovou tyč, a pak řez se speciálními nůžkami nebo pinzetou. Pokud je na prstu krev, měla by být jemně setřena a rána ošetřena chlorhexidinem.

Po provedení všech výše uvedených manipulací můžete přistoupit k úpravě formuláře. Použití nůžek na nehty, musíte snížit nehty na požadovanou délku. Je lepší to udělat jedním pohybem, abyste se vyhnuli sebemenším nesrovnalostem. Můžete použít nůžky, ale za předpokladu, že jejich čepele jsou hladké. V této fázi dostaneme nedbalý čtverec, nad kterým se ještě musíme hodně potit.

Dále je třeba pečlivě zalomit hrany měsíčku. To by mělo být provedeno jedním směrem, aby nedošlo k negaci veškerého úsilí. Vytvoření stejného tvaru bude trvat hodně času, ale měli byste být trpěliví, abyste dosáhli požadovaných výsledků. Horní část desky musí také zpracovat pilník na nehty. Závěrem je třeba připevnit na každý hřebík plochý předmět. To pomůže zajistit, že tvar je stejný a rohy jsou na stejné úrovni. Rovněž se doporučuje leštění povrchu desky pilníkem na nehty. Proto bude lak aplikován v rovnoměrné vrstvě.

Často však existuje nesmírně nepříjemný problém. Čtvercové nehty doslova lpí na všech objektech v okolí, a nejvíce zlí nepřátelé dokonalé manikúry jsou vlasy a tkaniny. Pokud to dodáhodně nepohodlí, je lepší změkčit tvar a udělat rohy každé desky trochu kulatější. Kromě toho budou prsty vypadat žensky a elegantně.