Jak si vybrat tvar nehtů

Atraktivní vzhled ženy se skládá z mnoha drobných detailů, ale hlavně závisí na péči. Jedním z prvků kouzla a krásy jsou nehty a ruce. Manikúra by proto neměla být věnována menší pozornost než péče o obličej a vlasy. Tak se dozvíte o správném tvaru nehtové desky.

Tajemství krásných nehtů

Potřebují neustálou péči. Ochrana rukou s rukavicemi, každodenní používání krému, pravidelné koupání jsou základem péče a zdravě vypadajících prstů. Pokud jde o tvar nehtových destiček, musíte kromě módních trendů vzít v úvahu i vaše chuťové preference. Módní trendy nejsou vždycky jako vždycky. A pokud, jak se říká, duše neleží v jedné nebo druhé formě měsíčku, pak se žena nebude cítit sebejistě.

Po celou dobu, bez ohledu na to, jak se změnila móda, existovaly axiomy péče o nehty. První z nich má na každém prstu stejnou délku. A pokud se to stalo, že jeden hřebík se zlomil, pak byste neměli litovat ostatních. Zkraťte vše - pak budou vypadat esteticky a trochu posílené. Další klasické pravidlo se týká skutečnosti, že nehtová deska by měla vyčnívat za špičku prstu alespoň o jeden milimetr.

Specialisté na manikúru uvádějí, že tvar nehtů by měl odrážet tvar pokožky. Mohou mít čtvercový, oválný, kulatý, zaoblený nebo špičatý tvar.

Ideál všech výše uvedenýchJe považován za oválný, protože je vhodný pouze pro majitele elegantních rukou. Taková povaha však udělila každému dámě daleko.

Ale nejpraktičtější a nejpohodlnější je zaoblený tvar. V tomto případě je za špičkou prstu jen lehce hřebík. Volné hrany v této verzi manikúry by měly být systematicky uloženy ve tvaru půlměsíce. A pokud to uděláte v přímce, můžete změnit tvar na čtverec. Pokud jde o délku, jedná se o individuální záležitost a záleží na tom, jak pohodlná je žena v každodenní práci. Například ženy, které mají malé děti, vůbec nepotřebují dlouhé nehty, protože to představuje riziko zranění jemné kůže dítěte.

Jak správně tvarovat okraj nehtu?

Volba tvaru kůžičky

\ t

Kůžička je oválná, trojúhelníková a čtvercová. První v kombinaci s plochými nehtovými deskami bude vypadat dobře s jakýmkoliv tvarem nehtu. A když jsou desky konvexní, je lepší dát přednost tvaru čtverce.

Když je kůžička ženy čtvercová, měl by být tvar nehtů stejný. Bude vypadat harmonicky. Kůžička podobná trojúhelníku bude dobře kombinovaná s oválným nebo špičatým nehtem.

Výběr délky prstu

\ t

Kulatý tvar nehtové desky je ideální pro dámy s velkými rukama, mohutnými prsty a velkými dlaněmi. Tyto nehty budou vypadat dobře s jejich krátkou délkou. Pokud jde o čtvercový tvar nehtů, budou zdobitspravedlivý sex s dlouhými a štíhlými prsty, úzkými kartáči. Preferujete tuto formu nehtů, můžete si vybrat libovolnou délku. Konec konců, čtvercové legíny vypadají jak krátké, tak dlouhé.

A aby se tak stalo, není to vůbec obtížné. Za prvé, volný okraj nehtu je kolmý k prstu. Rohy by měly být zaokrouhleny pilníkem, aby nedošlo k jejich poškrábání.

Oválný tvar je ideální pro všechny ruce a délky prstů. Vizuálně prodlužuje prsty a dokonce je činí plnými a krátkými. Délka této formy nehtové desky může být také libovolná.

Špičatý je také nazýván mandlový tvar a je vhodný pro dlouhé nebo středně dlouhé měsíčky, stejně jako tenké a dlouhé prsty. Ale na baculaté a plné ruce s krátkými prsty, tato volba bude vypadat směšně a neesteticky, protože porušuje obecné proporce kartáče. Mandlový tvar nehtů se dobře hodí k piercingu, exotické a klasické francouzské manikúre.

Někdy se stává, že nehty ženy mají jiný tvar. V této situaci je doporučeno průvodce, aby byly čtvercové. Ale populární oválné nehty budou ideální volbou pro ty ženy, které mají velké a dlouhé prsty.