Jak si vybrat samolepky s fotografickým designem?

Dobrá manikúra hraje významnou roli v kráse ženy, nejenže dává rukou krásný, dobře upravený vzhled, ale také mu umožňuje vyjádřit svou povahu a zdůraznit individualitu. Bohužel ne každý má čas nebo potřebné dovednosti pro samo-malování nehtů. Proto byly vynalezeny speciální nálepky. Takové samolepky mohou být jako jediný prvek, zdobení nehtů a plná manikúra.

Spotřebiteli jsou dnes nabídnuty dva typy samolepek: vodoznaky, pro vytvoření diapozitivů a samolepek. Každý typ má své vlastní vlastnosti, a to jak při aplikaci, tak i při nošení, takže si musíte vybrat podle svých cílů. Nicméně, obě možnosti jsou snadno použitelné a nevyžadují speciální dovednosti v umění nail. Vodní nálepky jsou poměrně dobře známé a běžné. Mohou být ve formě samostatného vzoru pro určitou část nehtu, nebo mohou mít obraz o velikosti zamýšleného nehtu. Použití těchto samolepek je základní. Samotná nálepka je připevněna k bílé kartonové krabici, takže může být odlupována lehce navlhčenou vodou, po které se nálepka snadno odlepí a dá se aplikovat na nehet. Je třeba poznamenat, že takové samolepky mají průhledné pozadí, takže by měly být aplikovány na lak v kontrastní barvě vzhledem k obrazu nebo co nejneutrálnější.

Používáte-li lešticí gel, je lepší zvolit samolepky s fotografickým designem. Tyto nálepky mají tlustší desku a fungují jako hlavní barva pozadí a používají je jakopřízvuk - nefunguje. Hlavní nevýhodou těchto samolepek je špatná odolnost vůči vodě, takže jsou aplikovány na gelový lak. Před použitím by měly být upraveny tak, aby odpovídaly šířce nehtu. Pak naneste tenkou vrstvu gelu na nehet a usušte pod lampou (nepokoušejte se vyleštit gel polštářkem štětcem, zatímco vysoušení gelu získá potřebný hladký povrch). Pak je nálepka umístěna vedle kůžičky a vyhlazena dřevěnou tyčí od středu k okraji. Pokud délka nálepky vyšla o něco více, pak by měla být ohnuta do středu, a pak opatrně řez s pilníkem na nehty. V tomto případě by měl být soubor uchován paralelně se zbytky a nesmí být nakloněn.

Při použití samolepek na celém povrchu nehtu je nutné provést klasickou manikúru s odstraněním pterigie. Tato podmínka je zejména povinná pro štítky s fotografickým designem. Odstranění pterygie vám umožní umístit nálepku přesně na nehet, což zajistí trvanlivost manikúry. Při nanášení nálepky na celý hřebík byste měli být 1-2 cm od pokožky - to vám umožní vyhnout se delaminaci a následné ztrátě nálepky, doslova za několik hodin.

V manikúrach samolepky nehtů dobře zapadají do jiných konstrukčních prvků: drahokamu, fimo, výlisku. V závislosti na zvoleném vzoru je vybrána barva laku, ale v některých případech, například při použití fotografických nálepek, není lak viditelný, takže odborníci doporučují používat neutrální lak. Nálepky s 3D designem vypadají velmi působivě, jsou vytvářeny prostřednictvím „akvária“Technologie, která utěsňuje kresbu v husté vrstvě akrylu nebo gelu. Při použití této technologie se gel neroztáhne na nehty, jako je lak, ale jakmile je poškrábán, nedovolí deformaci samolepek.

Samotné nálepky pro fotografický design jsou však považovány za nejjednodušší použití, ve skutečnosti jsou to kompletní myšlenky, které nevyžadují žádné dodatky, a pokud nechcete strávit spoustu času na svém nehtovém designu, pak vám tato možnost nejlépe vyhovuje. Pokud chcete mít na nehtech skutečně jedinečný vzor, ​​je lepší použít samolepky na bázi vody - umožňují vám ztělesnit jakoukoli představivost a vytvořit malé umělecké dílo. Kromě toho, vodní nálepky, v jejich podstatě, slouží k vytvoření přízvuk, a proto s nimi můžete použít třpytky, barevný lak a akryl. Jen nezapomeňte, pokud používáte jiskry, pak nezapomeňte posílit je s tlustou vrstvou top, jinak riskujete, že zůstane bez vašeho malého uměleckého díla na několik hodin.

Obecně se jedná o všechny potřebné informace o práci s nálepkami na nehty, vše ostatní závisí pouze na vás, na vašem kreativním potenciálu a náladě.