Jak si vybrat modrou manikúru

Dokonce ani nejkonzervativnější spravedlivý sex nebude vystrašený modrou manikúrou a za žádných okolností to neříkají vzdorní nebo bez chuti. Již dlouhou dobu je v trendu a pevně upevňuje své postavení v designu nehtů.

Existuje mnoho odstínů tohoto typu manikúry, počínaje barvou oblohy na samém počátku dopoledne a končící odstíny staré tyrkysové barvy, která se blíží tmavě zelené barvě. Díky široké paletě odstínů si můžete vybrat ideální variantu pro dlouhé i krátké nehty, jakož i pro různé formy nehtové desky. Vizuální tvar při použití modrých barev lze navíc nastavit na požadovanou stranu.

Stejně jako dříve, takový design je nejvhodnější pro zimní dekorace, ale nyní, jak již bylo uvedeno, je v trendu, proto je módní v každém ročním období. Pro zimu však otevírá nové prostory z hlediska rozmanitosti. Při použití dalších materiálů můžete vytvořit vzor ve formě sněhových vloček, vánic a dalších zimních symbolů, ze kterých bude ještě atraktivnější a relevantnější.

Je třeba poznamenat, že nebeské odstíny jsou kombinovány s téměř celou barevnou paletou a dokonce s černou, což je obtížné úspěšně vstoupit do manikúry.

Módní trendy modré manikúry

První věc, kterou chci říci o módě. Změna tradiční francouzské manikúry ve směru použití modrých odstínů. Používají semísto mnoha obvyklých bílých v kombinaci jisker nebo béžových tónů laku.

Jsou to právě všechny odstíny modré a modré, které jsou ideální pro vytvoření velmi působivého efektu, konkrétně účinku nebeské galaxie. Toho je dosaženo použitím plynulého přechodu barev z tmavšího na světlo a mícháním v chaotickém, zdánlivě zdánlivě uspořádaném způsobu. Zpravidla se nejsvětlejší třpyt modré barvy používá na samém konci.

Je velmi módní aplikovat na nehtovou desku akvamarínový lak bez použití dalších barev. Vrcholem této manikúry lze říci použití jisker na samém konci nehtu, nejlépe stříbrné barvy, pro jejich upevnění používají běžný základní transparentní lak, který doplňuje lesk celkového obrazu.

Módní dotek v designu nehtů pomocí modré palety, která otevírá dveře k vyjádření vaší vlastní vize tohoto typu manikúry. Použijte najednou 5 a více odstínů modré. Nemíchají se a v žádném případě se navzájem nedotýkají na stejné nehtové desce.

Naopak, každá barva se aplikuje na nový hřebík. Někteří dávají přednost přechodu z tmavších do světlých tónů, někteří dělají pořádek v šachu, tj. přes jeden hřebík, ale můžete si vybrat odstín podle svého vlastního vkusu, aniž byste se řídili nějakými pravidly. Skutečnost a použití dalších dekorací, které zahrnují: mušle, bujóny, kamínky, aplikace a mnoho dalšího.

Jaké barvy lze kombinovat modré odstíny

Jak již bylo zmíněno dříve, modré a modré barvy jsou univerzální a moderní módní trendy v designu nehtů vám umožňují kombinovat je s různými barvami. Ale stejně jako v jiných případech existují určité preference, které jsou považovány za ideální a jsou módní, což je zvláště důležité pro dámy, které to sledují.

Taková konstrukce může být zředěna korálovou nebo růžovou barvou s použitím různých vzorů. Mimochodem, mohou být různé na každém nehtu, což dělá manikúru ještě více jedinečné a individuální.

Varianta takové manikúry je modré zbarvení pouze jednoho nehtu. Zbytek odborníků doporučuje, aby se pomocí kombinace červené a bílé, stejně jako černé a bílé laky pomocí vzorů.

Pro letní a podzimní období můžete použít kombinace modrých odstínů s pastelovou paletou, stejně jako světlé barvy jako zelená nebo žlutá. V tomto případě je třeba použít modrý lak, který není vhodný jako základní prvek, ale jako doplněk ve formě kreseb na letní témata. Význam manikúry z toho nebude ztracen, zůstane modrý, ale bude v trendu současné sezóny.

Nezapomeňte na kombinaci zlata a modře. Jedná se o klasickou a královskou kombinaci, velmi oblíbenou mnoha světově proslulými klenotníky. Musí však být používán s velkým smyslem pro poměr. Protože taková manikúra je dostatečně slavnostní a není vhodná pro každodenní život.

Pokud však chcete vyčnívat ze zbytku a zároveň používat pouze klasické možnosti, pak kombinace zlatých a modrých odstínů je nejvhodnější variantou pro modrou manikúru. Navíc v podzimním období velmi dobře zapadá do obecné nálady a přírody kolem nás.