Jak si vybrat módní manikúru pod modrými šaty

Pokud jste se někdy zajímali o historii vzniku manikúry, pravděpodobně víte, že její kořeny sahají do velmi vzdálené minulosti až do doby vlády faraonů Egypta. Archeologové tvrdí, že každý faraon měl skupinu svých „mistrů a hřebů“. Podle popisů historiků je známo, že první sada maniků byla vyrobena z čistého zlata a první příručka pro péči o tělo a měsíčku byla sestavena samotnou Kleopatrou. Po několika stoletích, to bylo nepřijatelné malovat nehty a mohl být snadno obviněn z čarodějnictví pro malované nehty.

Navzdory všem snahám a pokusům utopit vlnu péče o nehty, stále v 18. století kvůli otřepům na prstu Ludvíka XV. Pro odstranění otřepů přidal Dr. Louis XV k manikúrové sadě oranžovou tyč, která se dodnes používá.

Dnes se manikúra stala uznávanou a nepostradatelnou výzdobou pro každou dívku nebo ženu. Sledujete-li holčičky hrající ve školce, můžete vidět, jak improvizují, lepí si lístky na listech nebo zdobí nehty jinými způsoby. Každá dívka chce mít atraktivní nehty, ale denní zbarvení je únavné.

Výrobci manikúrových přístrojů a laků proto s cílem zvýšit pevnost a odolnost nátěru laku nativními nehty představili řadu výrobků, z nichž jeden je gelový. Gel Polsky pro dnešekDen je nejoblíbenějším typem manikúry díky své trvanlivosti asi tři týdny.

Móda a manikúra

\ t

Ve srovnání s oděvy se móda pro manikúru tak často nemění, i když je konzervativnější. Díky stylistům pro rok 2015 nemá módní manikúra žádná omezení v služební bundě nebo monochromatické barvě laku.

Trendem této sezóny je nepochybně klasická červená manikúra a mnoho jejích odstínů. Mnoho kosmetických značek v nové kolekci různých odstínů vínové barvy, protože burgundsko bylo uznáno jako barva roku. Než se rozhodnete pro barvu manikúry, musíte se nejprve rozhodnout, jaký typ manikúry je pro vás nejlepší. Výběr manikúry závisí na délce nehtů a tvaru prstů.

V této sezóně se významně změnila móda pro délku nehtů a stále více žen dává přednost krátkým nehtům. Některé dívky věří, že jasná barva laku není pro krátké nehty, tento názor je špatný! Pokud jsou vaše nehty dobře upravené a krásně tvarované, nejsou pro vás žádná omezení. Nezapomeňte, že barva laku na prvním místě musí odpovídat barvě pleti. Mnoho stylistů věří, že majitelé bledé kůže jsou vhodnější pro chladnější odstíny, stejně jako vínové nebo červené.

V případě, že máte tmavou pleť, jsou pro vás ideální teplé barvy a odstíny od broskví po měkké zelené. Mladé dívky v duchu měly na nehtech manikúru s různými obrazy, protože to potřebujetevyzvednout malý výkres a udělat to na jednom prstu, nebo tečky na všech. Trend roku 2015 zahrnoval ženskost as ní i módu šatů. Nevyhnutelné a nudné šaty zůstaly v minulosti daleko, protože jejich místo dnes zaujaly romantické modely široké škály barev.

Jak si vybrat manikúru pod šaty?

Módní šaty přicházejí v široké škále délek, ale v této sezoně dívky preferují šaty, jejichž délka dosahuje podlahy. Často jsou dívky v šatech s otevřenou špičkou. Barvy šatů mohou být nejrozmanitější. Při nákupu dlouho očekávaných šatů se ujistěte, že nemáte otázku, co jej nosit. Například, na sobě modré šaty, dávejte pozor na příslušenství. Často je otázkou, jak si vybrat manikúru pod modrými šaty? Odpověď je jednoduchá!

Nejčastější chybou dívek je, že barva laku a manikúry obecně je přizpůsobena šatům, neměli byste to dělat tak, jako když sedíte nebo držíte ruce po těle, vaše manikúra se jednoduše spojí s šaty. Proč tedy trávit tolik času a úsilí na manikúru, pokud si to nikdo neváží? Pokud potřebujete udělat manikúru design, který se vejde do modrých šatech, zkuste změnit stín trochu, takže je tmavší nebo světlejší.

Správnou možností by bylo, aby barva manikúry odpovídala barvě příslušenství, například pásu nebo luk na kabelce. V případě, že vaše modré šaty nejsou monochromatické, pakMůžete udělat manikúru jedné z barev vzoru na šaty, například modré nebo bílé. Win-win pro vás bude volba barvy laku, s ohledem na tón pleti a vlasů. S ohledem na palety barev je vše jednoduché. Teplý typ pleti - teplá paleta barev, studená - studená. Při použití výkresu byste neměli používat více než 4 barvy, jinak bude kresba z dálky vypadat jako nečistoty na vašich okouzlujících prstech. Konečně stojí za to připomenout, že všechno dobré by mělo být umírněné! Komplikovaný design bude vypadat mnohem efektivněji a atraktivněji na stejném typu oblečení.