Jak se zbavit kuří oka na nohou doma: 10 osvědčených fondů

Kukuřice na nohou otráví životy mnoha dívek a žen. Chtěl bych se tedy chlubit novými botami, ale nebylo to tam. Je nutné boty lehkého baletu nebo mokasíny. Ale ve skutečnosti neexistují žádné prostředky, které by pomohly zbavit se tohoto problému? Tam je! A jsou jednoduché a účinné.

Jak se zbavit kuří oka na nohou doma

Před psaním o konkrétních metodách je vhodné objasnit, že mozoly jsou jiného typu. Suchá kukuřice se vyznačuje nadrženým zhutněním, které je důsledkem prodlouženého tření. Vlhká kukuřice v sobě obsahuje tekutinu a tento druh kukuřice je často doprovázen zánětem. Pro každý druh kukuřice byly navrženy vlastní léky.

Speciální přípravky a prostředky

\ t

Farmaceutické přípravky budou v boji proti otravným mozolům nápomocny. Mají efektivní dopad a pomáhají eliminovat problém v několika málo aplikacích.

Super antimozolin

Používá se k léčbě suchých mozolů a kuřích. Hlavní složkou kompozice jekyselina mléčná, která účinně rozpouští odumřelé kožní buňky epidermis. Mast se aplikuje na silnou vrstvu na kukuřici, na vrchol se nanese náplast. Postup se opakuje jednou denně, dokud kukuřice zcela nezmizí.

Kyselina mléčná obsažená ve smetaně přispívá k rychlému odstranění mrtvých buněk

.

Salicylová mast

Má antiseptický a keratolytický účinek díky obsahu kyseliny salicylové v prostředku. Podporuje regeneraci kůže. Aplikuje se také jednou denně na místo keratinizace kůže.

Salicylová mast pomáhá obnovit pokožku

Levomycetinum

Mast s antimikrobiální aktivitou. Používá se pro mokré kukuřice nebo infikovaný kalus jednou denně.

Levomycetin má antiseptický účinek

.

Podloží

Prostředky se silným keratolytickým a protizánětlivým účinkem. Slouží k odstranění suchých kuřích. Aplikační metoda je podobná způsobu předcházejícímu: mast se aplikuje na kukuřici jednou denně, nahoře, kůže je pokryta omítkou. Zdravé oblasti kůže se doporučuje, aby se rozmazaly vazelínou nebo tukovým krémem, aby se na nich nedostala mast.

Složky ve složení masti mají protizánětlivý účinek

.

Vishnevsky mast

Složení této masti zahrnuje přírodní složky: březový dehet, ricinový olej a citronový prášek. Mast se používá jak pro suché, tak i pro mokré mozoly. Má skvěléhoregenerační a antibakteriální účinek. Mast se aplikuje jednou denně do poškozené oblasti kůže.

Mast se skládá z přírodních složek

Lidové prostředky

Obyčejné výrobky, které každý najde v domě, mají léčivé účinky.

Brambory

Způsob je vhodný pro zpracování čerstvých mokrých kukuřic. Syrové brambory nastrouhejte struhadlem, místo kukuřice nasaďte kašu, nahoře zajistěte obvazem nebo omítkou. Obvaz lze měnit za den. 4–5 sezení obvykle stačí k úplnému odstranění kukuřice.

K vyléčení kukuřice se používá obvaz se syrovými brambory

.

Květy jitrocelů a měsíček

Sušené květy měsíčku a plantajnu smíchejte ve stejném poměru, na vršek nalijte vroucí vodu a nechte stát 1 hodinu. Naneste vývar na mokrou kukuřici, několik hodin zajistěte vrchní vrstvou gázou. Postup se opakuje 1 krát denně, dokud není kukuřice zcela odstraněna.

Pro ošetření kukuřice se používá měsíček a odvar odrůdy

.

Aloe vera a rybí olej

Vhodné pro změkčení suchých kuřích. Směs aloe vera a rybí olej smíchejte ve stejném poměru, namočte utěrku na gázu přes výsledné roztoky a aplikujte na hrubou pokožku přes noc. Ráno si umyjte nohy roztokem heřmánku.

Aloe šťáva a rybí olej se mísí ve stejném poměru

.

Cibule

Cibuli nakrájejte na polovinu a připevněte k povrchu kukuřice, pak ji opásejte a nechte ji přes noc. Tato metoda je skvěláošetření suchých kuřích.

Cibule je účinná při nakládání s kuří oka

Tomato

Proveďte kaši z dužiny zralého rajče. Naneste směs na suchou kukuřici na noc, nasaďte na obvaz bandáž a nasaďte na teplé ponožky. 4–5 procedury obvykle postačují k odstranění kuřích.

Směs rajčat by měla být aplikována na kukuřici a ponechána přes noc

.

Pamatujte, že žádný lék na kalus se nedoporučuje déle než 3 týdny. Pokud během této doby obilí nezmizelo, poraďte se s dermatologem.