Jak rychle vysušit lak na nehty

Souhlasíte s tím, že i když máte dostatek volného času na provedení manikúry, počkejte, až bude konečný lesklý lak konečně suchý, nikdo nechce. A pokud v tuto chvíli telefon stále zvoní nebo je třeba naléhavě opustit dům, pak se problém rychlého zasychání nátěru na nehtech stává velmi naléhavým. V dnešní publikaci navrhujeme, abyste se seznámili s nejjednoduššími a nejúčinnějšími metodami rychlého sušení laku na nehty, které vám pomohou trvale se zbavit tohoto problému a udělat manikúru během několika minut.

Tajemství rychleschnoucího laku na nehty

Prostředky pro rychlé schnutí nehtů (sušení, vrchní nátěr, fixátor)

Aby kvalita nátěru laku na nehtech netrpěla, to znamená, že lak prostě nezanechává šmouhy a nemusíte manikúru znovu upravovat, zejména pokud musíte někam naléhat, je lepší použít speciální nástroj pro sušení nehtů. Profesionální sušení nehtů může výrazně zkrátit dobu schnutí laku, navíc dodává laku neuvěřitelně brilantní vzhled.

Laky na rychlé schnutí nehtů

Druhá metoda rychlého sušení zahrnuje použití speciálních laků. Dnes na trhu najdete rychle schnoucí výrobky, které sice stojí o něco dražší, ale výrazně zkracují dobu schnutí lakového povlaku.

Ultrafialové světlo

Je také možné rychle vysoušet lak na nehtyspeciální vybavení, které se běžně používá v kosmetických salonech. UV lampa během několika vteřin vyschne povlak, ale ne každý si ho může koupit, protože stojí hodně peněz. Nicméně, pokud jste obdivovatelem gelového povlaku, pak nemůžete dělat bez ultrafialové lampy.

Vysoušeč vlasů

Nejjednodušší způsob, jak rychle vysušit lak na nehty, je použití vysoušeče vlasů. Nicméně, sušení nehtů s vysoušečem vlasů, nezapomeňte, že proud vzduchu by neměl být horký, jinak lak se prostě šíří - a vzhled nehtů bude zkazit.

Rostlinný olej

\ t

Rychle suší lak na nehty běžným rostlinným olejem. Slyšeli jste správně, je to rostlinný olej, který pomůže urychlit proces sušení a také obohatí měsíček živinami. Vše, co je od vás požadováno, je dát kapku oleje na každou nehtovou destičku a počkat 5 minut. Olej by se však měl aplikovat 2 minuty po nanesení laku.

Studená voda

Pokud chcete lak rychle vysušit, můžete použít čistou studenou vodu. Nejlepší je nalít vodu do misky a ponořit prsty do ní po dobu 3-5 minut. Tato metoda je 100% nápomocna k rychlému vysušení laku.

Mraznička

Lak schne rychleji na nehty, pokud je před procedurou vložen na několik minut do mrazničky v chladničce. Při ochlazení se vlastnosti činidla mírně mění, což umožňuje mnohem rychlejší sušení.

Okna automobilů

Tototato metoda je vhodná pouze v případě, že potřebujete neodkladně odejít. V autě na sedadle spolujezdce požádejte řidiče, aby otevřel okna a položil prsty na ulici. Proud vzduchu, který bude nasměrován ve směru opačném k pohybu stroje, vyschne lak během několika minut.

Co ovlivňuje rychlé schnutí laku?

Je důležité poznamenat, že rychlost sušení laku na nehty závisí na několika nuancích. Předtím, než se provede lakování laku, je nutné důkladně odmastit nehtovou desku. Za druhé, měla by být použita velmi pečlivě, takže byste neměli ukládat silnou vrstvu nátěru. Za třetí, pokud aplikujete lak v několika vrstvách, nezapomeňte počkat, až je první vrstva zcela suchá a teprve potom pokračujte v aplikaci druhé vrstvy.

Shrneme-li dnešní rozhovor, rád bych poznamenal, že ve věci rychlého sušení laku na nehty stojí za to ukázat vynalézavost a představivost, aby bylo dosaženo pozitivního výsledku. Proto si vyzkoušejte naše doporučení a sledujte jejich účinnost na vlastní zkušenosti!