Jak rychle rostou nehty

Mnoho dívek, které chtějí rychle pěstovat dlouhé a krásné měsíčky, se potýkají se skutečností, že jakmile trochu rostou, začnou se rozkládat a rozbít. Co dělat? Jak je posílit? Jak rychle rostou nehty? Za prvé, samozřejmě, věnujte pozornost vašemu jídlu: jíst více zeleniny, ovoce a potravin obsahujících vápník. Prodám speciální vitamínové komplexy určené speciálně pro zlepšení stavu a urychlení růstu nehtů a vlasů. A za druhé, dodržujte několik základních pravidel, která ochrání vaši nehtovou desku před křehkostí a delaminací.

Vysoce kvalitní krém na ruce

\ t

Vyberte si dobrý krém na ruce, který je třeba aplikovat nejen na kůži, ale také se dobře vtírat do nehtové desky. Hydratační a vyživující krém chrání nehty před vysycháním a v důsledku toho se zlomí méně často. Pokud tedy hledáte odpověď na otázku „Jak rychle rostou vaše nehty?“, Doporučujeme vám začít s výběrem kvalitního a „správného“ krému.

Ochrana

Pokud jste vážně požádáni, abyste se rozhodli, jak rychle rostou nehtové talíře, pak se naučte během provádění domácích úkolů, používejte speciální rukavice. Jakýkoliv prací nebo čistící prostředek nepříznivě ovlivňuje nehty, výrazně zhoršuje jejich stav a brání rychlému růstu. Kromě toho pod rukavicemi můžete aplikovat trochu krému, který je lépe absorbován teplem.

Posílení krátkých nehtů

Zatímco vaše nehty jsou stále krátké a mohou být „nošeny“ bez barevného nátěru, zkuste je posílit takovou kosmetikou jako Trind, „inteligentním smaltem“ nebo zpevňujícími laky s vápníkem.

 • Trind je produkt péče o nehty od nizozemské kosmetické společnosti. Jejich rozsah je reprezentován zpevňujícími laky s lesklým, matným nebo barevným povrchem, čištěním pro tmavé nebo zažloutlé nehtové destičky a samozřejmě balzámem kůžičky;
 • „inteligentní smalt“ je také řada speciálních laků, které pomáhají posílit nehtovou desku a podpořit její rychlý růst;
 • mezi zpevňujícími laky s vápníkem opravdu chci zdůraznit lak společnosti Orly - ve srovnání s jinými značkami takových laků to opravdu zlepšilo stav nehtů dívek, které je používaly.

Přestat používat nehty jako pomocný nástroj

Mnozí z nás používají nehty, když chceme něco vyčistit nebo oloupat (například etiketu nebo cenovku na obalu), když musíme něco vyzvednout nebo vypnout. Všechny tyto činnosti přispívají k odlupování nehtové destičky. Trénujte se s nehty opatrněji.

Správná manikurová technika

Kvalitně a správně provedená manikúra je základem krásných a silných nehtů.

 1. Vyberte si dobrý pilník na nehty - nikdy nepoužívejte kovové soubory, protože prostě zničí nehtovou desku.
 2. Řádně naložte nehty - pohyb pilníků na nehty by měl směřovat od okraje kuprostřed av žádném případě - ne přes celý hřeb nebo od středu k okrajům.
 3. Zastřihněte kutikulu včas, abyste zabránili jejímu růstu na nehtové desce.
 4. Dlouhé měsíčky by měly být vždy tvořeny: první vrstva je základem, který posiluje hřeb, druhá a třetí vrstva je samotný lak, čtvrtá vrstva je sušení. Takový jednoduchý způsob, jak natřít nehty zahušťuje a chrání, nedovolí, aby se zlomil. Nezapomeňte věnovat pozornost kvalitě těchto laků, které používáte.
 5. Nakupujte pouze vysoce kvalitní a osvědčený odstraňovač laků bez acetonu.

Salon a domácí metody

\ t

Hřebíky lze také zpevnit použitím šelakového gelu. Tento typ nátěru je velmi trvanlivý a na rozdíl od budovy se při použití nehtová deska nepoškozuje.

A doma můžete jednou týdně (častěji je to nemožné) vyrobit masku na bázi mleté ​​červené papriky:

 • Vezměte 1 čajovou lžičku obvyklého krému na ruce (je lepší dávat přednost tlustším krémům) a prášku z červené papriky, smíchejte je, a pokud již máte homogenní hmotu, přidejte několik kapek horké vody, dokud se nevytvoří suspenze.
 • Veškerou tuto směs vložte do vodní lázně po dobu 10 minut (ujistěte se, že se maska ​​nepřehřívá, jinak začne v průběhu přípravy vysychat), pak ji odstraňte a nechte stát asi 3 minuty.
 • Veškerá maska ​​je připravena - otřete ji do nehtů a přidržte po dobu 20 minut. Omyjte.

Výsledky za měsíc uvidíte! Kromě masky s pepřem, tam je několik dobrých domácí opravné prostředky.prostředky, které zlepší stav nehtů.

 1. Pro obecné posílení a rychlý růst měsíčku je užitečné připravit koupel citronové šťávy a jodu. Způsob přípravy této lázně je velmi jednoduchý: jedna lžíce citronové šťávy musí být smíchána s 5-7 kapkami jódu. V této směsi spusťte prsty a přidržte 15 minut. Pro větší efekt, než půjdete spát, zakryjte talíře jódem - v důsledku toho začnou rychle růst ve vás, už se neodlupují. Vezměte prosím na vědomí, že z jódových nehtů okamžitě dostanete žlutý odstín, ale nenechte se znepokojit - ráno se jód absorbuje a desky se stanou normální barvou. Alternativou k citronové šťávě s jódem může být lázeň s mořskou solí a jódem: ve sklenici vody rozpusťte lžíci bez horní části mořské soli a přidejte 5-7 kapek jódu. Doba trvání tohoto postupu je 15 minut. Bez ohledu na to, kterou koupel si vyberete, udělejte to denně, pak výsledek nebude trvat dlouho. Po koupeli je vhodné aplikovat krém na nehty.
 2. Nezapomeňte dělat masáže s použitím vitamínů A a E. K tomu masírujte vitamíny do nehtové destičky každý den před spaním s masážními pohyby. Tyto postupy by měly trvat nejméně dva týdny.
 3. Velmi užitečné budou výživné odvarky z léčivých bylin. Vezměte 2 polévkové lžíce heřmánku, třezalku a kořen lopuchu, nalijte na ně vařící vodu (jeden šálek) a nechte ji vařit. V tomto vývaru je třeba prsty snížit po dobu 15-20 minut a to nejlépe dvakrát týdně.

Recepty a opravné prostředkyposiluje a zlepšuje růst nehtů, obrovské množství. Jsou dobře ovlivněny lopuchem a broskvovým olejem, všemi druhy esenciálních olejů, rybím olejem a mnohem více. Při výběru nejvhodnějších prostředků pro vás je třeba vzít v úvahu všechny vlastnosti vašeho těla.