Jak používat tužku pro francouzskou manikúru

Není žádným tajemstvím, že francouzská manikúra (francouzština) po mnoho let je považována za jeden z nejuniverzálnějších druhů manikúry. Taková manikúra vypadá stejně krásně na dlouhých i krátkých nehtech. Francouzská manikúra je navíc vhodná pro jakýkoliv obraz, a to i doma.

V zájmu spravedlnosti poznamenáváme, že vytvoření francouzské uniformy vyžaduje určitou dovednost, takže poprvé není vždy možné dosáhnout čistého typu manikúry. Faktem je, že nakreslit dokonale hladkou „úsměvovou linii“ není snadné. Nicméně, pokud použijete speciální tužku pro francouzskou manikúru, pak i amatérská manikúra může vytvořit krásnou elegantní bundu. Jak správně používat takové kosmetické zařízení, popisujeme níže.

Francouzská manikúrová tužka vypadá jako obyčejná bílá kosmetická tužka, která obsahuje bělící částice. S touto kosmetikou můžete vybrousit nehty a dát jim zdravý a dobře vypadající vzhled. Zpravidla jsou tužky pro služební bundy vyrobeny z bílé hlíny nebo lékařské křídy. S touto kosmetikou můžete nejen rychle a snadno čistit nehty nečistot, ale také natřít ostřený okraj nehtu v bílé barvě. Výhodou tohoto nástroje je také to, že může být s sebou v kosmetickém sáčku a kdykoliv opravit manikúru.

Tužka pro francouzštinumanikúra se také používá přímo při vytváření francouzštiny. V ideálním případě by měla stačit pouze tužka a čirý lak, ale pro nejlepší francouzský efekt doporučujeme používat bílý lak. Faktem je, že nakreslení čáry úsměvu tužkou je obtížné, protože opakuje přirozený tvar nehtu, který není vždy dokonalý. Nicméně, pokud jste se stále rozhodli omezit se na tužkovou linii úsměvu při tvorbě služebního saku, pak uvažme, jak jej správně použít.

Jak používat tužku pro francouzskou manikúru?

Pro dosažení co nejlepšího účinku při používání této kosmetiky se řiďte těmito pravidly:

  • Důkladně si umyjte ruce. Pokud používáte krém na ruce, počkejte, až se zcela vstřebá a odstraňte vše, co se pod nehty dostane.
  • Dobře vyostřete tužku, protože tupý hrot dotekového hrotu se nemůže dostat hluboko pod nehet.
  • Špičku navlhčete a jemně ji zasuňte přes zarostlý vnitřní povrch nehtu.
  • Pokud je výrobek na kůži, lze jej odstranit vlhkým vatovým tamponem.
  • K dokončení vytvoření francouzské manikúry tužkou se doporučuje zakrýt nehty čirým lakem.

Je důležité poznamenat, že použití tužky pro francouzskou manikúru je krátkodobé, protože po prvním praní je pračka zcela omyta. Nicméně, tento problém je snadné vyřešit, pokud budete mít tužku s sebou v kosmetické tašce. Po rychlém mytí rukouopravte úsměv a vychutnejte si elegantní francouzsky. Pokud však chcete dosáhnout efektu dokonalých bílých nehtů, pak kromě tužky použijte při výrobě „úsměvné linie“ ve francouzské manikúre bílý lak.

Jaké jsou tužky?

Výrobci nástrojů pro tvorbu manikúry se snaží zohlednit přání moderních žen, takže dnes si můžete koupit „trvanlivou“ tužku pro francouzský vosk, která se smývá až po 4-5 rukou. Leží mnohem hladší, nešpiní a na nehtech tvoří hustou bílou vrstvu.

Pro vytvoření francouzské manikúry doporučujeme také používat laky, které se podobají běžným tužkám, ale místo břidlicové tužky obsahují speciální štětec s bílou barvou. S ním můžete na nehty snadno aplikovat lak na nehty, stejně tak i elegantní vzory a obrázky.

To je v podstatě vše, co potřebujete vědět o tužkách pro francouzskou manikúru. S ohledem na naše rady a doporučení budete moci vybrat nástroj, který vám nejvíce vyhovuje, a bude skvělým asistentem při vytváření dokonalé francouzské manikúry!