Jak používat posuvníky pro návrh nehtů

Moderní manikúra se velmi rychle rozvíjí a potěší nás novým uměním nehtů. Ženy, které se připojují k řadám fanoušků gelové manikúry, se každý den stávají více. Obvyklé lakování nehtových destiček však také nevyjde z módy. Pokud přemýšlíte o tom, jak ozdobit manikúru, doporučujeme vám použít design jezdce. Ve skutečnosti se jedná o samolepky na bázi vody, které se snadno přenášejí na nehtové destičky, což výrazně zjednodušuje tvar dekoru v manikúru. Navíc mohou být použity jak na běžném laku, tak na gelovém povlaku, a to i na prodloužených nehtech. Více na toto téma bude hovořit dále.

Typy jezdců

Existuje několik typů nálepek na nehty. Obvykle jsou rozděleny do tří typů. Zvažte každý z těchto typů podrobně.

Těsné jezdce

Tento typ samolepek je považován za univerzální, protože může být použit na přírodní i umělé nehty. Zároveň vypadají velkolepě na jakémkoli základě, to znamená, že můžete použít lak v pastelových i jasných barvách.

Je třeba poznamenat, že takovéto řešení je velmi obtížně rozlišitelné od ručně malovaných, protože nálepky obvykle vypadají na manikúru tak organicky, že je velmi problematické vidět v nich hotové obrazy. Pro francouzskou manikúru se zpravidla používají husté jezdce. Aby byl design co nejkrásnější, stojí za to přijít s dekorem a vybrat barvugama. Tento dekor dodá vašemu manikúru speciální vylepšení, zejména pokud umístíte nálepku pouze na jeden nebo dva nehty.

Posuvníky na celém povrchu desek

Nevyžadují zvláštní přípravu před aplikací, protože zcela pokrývají celý hřeb, tvořící jediný vzor a složení, které nemusí být něčím doplňovány. Tento typ štítku lze použít v laku, akrylové a gelové technologii.

Posuvníky s průhlednou základnou

Používají se na světlém nebo bílém pozadí. Jako obrázek vybral jasný obraz. Použití těchto posuvníků není obtížné, ale technologie kreslení obrázku se liší v závislosti na tom, který povlak je zvolen jako základ.

Technika použití jezdce pod lakem

\ t

Pokud jste pro svůj design vybrali tlusté samolepky, nejprve na nehty naneste základní barevný lak, počkejte, až nátěr zaschne, a teprve poté uchopte jezdce. Vystřihněte kresbu o velikosti, kterou potřebujete, spusťte ji do vody po dobu 30 sekund, oddělte ji od papíru, přeneste nálepku na hřebík a zakryjte povrchovou úpravou.

Používají-li se posuvníky s průhlednou základnou, je princip jejich použití stejný, jako základní barva laku se doporučují pouze světlé, neperleťové odstíny. Nelze tisknout samolepky silně, jinak se pod nimi objeví ošklivé bubliny se vzduchem. Pokud je to nutné, můžete přidat ručně malované (například tečkovaný ornament) nebo jiné dekorativní prvky: kamínky, korálky, písek na nehty umění.

Technologie aplikace posuvníku na prodloužené nehty a gelový polštář

Po vysušení zbarveného gelového potahu naneste na lepicí vrstvu nálepku, poté průhledný vrchní nátěr a nechte hřebík vložit do UV lampy po dobu 30 sekund.

Při roztahování jsou kluzáky připevněny k vrstvě gelu nebo akrylu, potom jsou nehty sušeny v ultrafialové lampě po dobu 30 sekund a překryty finálním činidlem. V akrylové technologii může být nahrazen průhledným lakem tak, aby dekor nevyplával z materiálu.

Jak používat jezdce pro celý povrch nehtové desky?

Před odlupováním základny musí být obraz nejprve oříznut na velikost nehtů. Pokud se použije při stavbě, pak je nutné ustoupit o 0,5 mm od každého okraje, aby se materiál mohl držet na přírodních nehtech a během několika hodin nebo dnů se nesklouzl. Ve verzi laku lze tento krok přeskočit. Vzorek je distribuován z kutikuly na volný okraj, takže mezi obrazem a deskami nezůstávají žádné vzduchové bubliny. Ochranný povlak může být: lak, gelový lak, biogel.

Použití designu jezdce bude skutečným objevem pro ty, kteří chtějí mít na nehtech krásný vzor bez velkého úsilí. Postup můžete provádět jak v salonu, tak doma.

Hodně štěstí!