Jak používat pedikúru

Zima není důvodem zapomenout na řádnou péči o paty, protože tato část těla vyžaduje pozornost, bez ohledu na to, zda nosíme otevřené boty nebo schováváme nohy v botách. Dobře upravené paty jsou pýchou každé ženy a zárukou zdravých nohou obecně. Proto by měl být pedikúru prováděn pravidelně - nejméně jednou týdně. Kromě toho by měl být přístup k problematice odstranění zrohovatělé kůže na patách plně zodpovědný za použití nezbytných nástrojů a kosmetiky. Ale co dělat, když je kůže na patách velmi kalená a obyčejný pemza není schopna se s tímto problémem vyrovnat? Stroj na pedikúru přichází na záchranu, o které se bude diskutovat v naší dnešní publikaci. Jaký druh zařízení a jak používat stroj pro pedikúru, řekněte nám to.

Pro začátek, pedikúra stroj nemá nic společného s holicí strojek, který mnoho zdatných dámy použít k odstranění hrubé kůže na patách. Použití břitvy v pedikúru je v každém případě nepřijatelné! Koneckonců, ostré žiletky nejsou určeny k odstranění nadržené kůže. Kromě toho, použití holení "nástroje", není zamýšleným účelem je plná zranění nohou, které v případě, že bez dezinfekce může vést k vážným následkům. Souhlasíme proto s tím, že jednou provždy opustíme představu o použití holicího strojku pro pedikúru.

Pokud jde o speciální stroj pro pedikúru, totoPřístroj je navržen tak, aby provedl oříznutou pedikúru a je nástrojem s výměnnými tryskami z nerezové oceli a pohodlnou rukojetí. Tento nástroj je určen k odstranění velmi drsné kůže na nohou, s níž pemza nemůže zvládnout.

Provádění postupu pro odstranění keratinizované kůže na nohou pomocí pedikúru je snadné a bezpečné. Současně můžete použít holicí strojek sami, doma. To je jen dar z nebes pro ty lidi, kteří tvoří suché kalené mozoly, natoptysh a velmi keratinous kůže nohou. S mírným stupněm keratinizace kůže, to znamená, když jsou paty v normálním tvaru, není nutné používat pedikúru. Obvyklý peeling nohou, pedikúra ponožky a pemza pomůže tento problém vyřešit.

O otázku se zajímá mnoho žen, může být zraněn pedikérkou? Odpověď zní: Riziko krájení pedikúru je minimalizováno, protože její speciální design je navržen tak, aby chránil nohy před řezy. To však neznamená, že při použití stroje pro pedikúru by měl být dezinfekční prostředek zanedbán. Podrobněji, jak správně používat stroj pro pedikúru, popisujeme níže.

Pokyny pro používání stroje pro pedikúru:

  1. Především byste měli připravit pokožku nohou, aby se odstranila nadržená kůže, předtím, než se nohy v lázni napařily.
  2. Nyní, s lehkými, ale jistými pohyby, odstraňte hrubou pokožku se strojem, jako byškrabka. Měla by začínat hranami nohy, postupně se pohybovat do středu. Neměli byste tvrdě tlačit na kůži, a pokud náhle pocítíte i mírnou bolest, uvolněte tlak.
  3. Po zpracování kůže nohou, položte nohy do lázně, vyleštěte je, navlhčete je vložkou a naneste výživný krém.

Poznámka!

K pokožce nehádejte pedikúru. K tomu existují speciální nástroje. Také nečekejte na okamžitý výsledek: hladkost paty je zaznamenána po prvním zákroku, ale ideální výsledek lze dosáhnout pouze při pravidelném používání stroje na pedikúru. Nezapomeňte, že použití pedikúru je přípustné pouze v případě silného zanedbávání chodidel. V normálním stavu kůže povede použití stroje na pedikúru k růstu ztvrdlých oblastí. Proto tento nástroj používejte pouze podle potřeby.

Hodně štěstí!