Jak používat nehtovou fólii

Dnešní umění nehtů je zarážející ve své rozmanitosti. To vám umožní udělat manikúru z nejrůznějších provedení: barevné, se vzory, kresby, a dokonce i s různými doplňky. Mezi kamínky, samolepky, šablon a krystalů patří fólie pro nehty o nic méně populární. Všechny varianty jeho použití budou podrobněji popsány v našem článku.

Odrůdy materiálu

Pomocí fólie je možné ozdobit měsíčky různými způsoby: od barevného kovového lesku až po všechny druhy vzorů a kudrlinek na každém základě. Pro vynikající design nehtů se hodí fólie následujících typů:

  • přenosné spojité a oddělitelné;
  • list;
  • reliéfní;
  • stlačený;
  • v pásech;
  • minx.

Všechny materiály poskytují dlouhodobé ponožky při aplikaci kteréhokoliv z nich, budete tak dlouho moci obdivovat výzdobu nehtů. Ano, kresba netrvá dlouho.

Přenosová fólie se upevní na nehtovou desku pomocí speciálního gelu s lepivou vrstvou nebo lepidlem. Chcete-li provést manikúru, musí být připevněna k ošetřenému povrchu a poté odstraněna. Výsledkem je, že lesklé částice jsou přeneseny do nehtu. Řezání nebo provádění jiných přesných nebo čistých úkonů není nutné. Materiál je častěji vyráběn v listech, což je velmi výhodné pro použití, ale můžete si také zakoupit transferovou fólii v rolích.

A zde je další druh materiálu - fólie fólie -určené pro jiné účely. S ním nemusíte přenášet nátěr na nehet. Příslušenství se používá k vyříznutí vzorů, tvarů, pruhů a podobně. S jeho pomocí je vhodné vybrat konstrukční prvky a tato práce vypadá velkolepě. Materiál je upevněn na nehtu lepidlem, dovednost nevyžaduje speciální přípravu. Ale vytvořit hladký "kov" nehty s tímto materiálem bude potřebovat jak profesionální kvalitu a zkušenosti. Ale vynaložené úsilí potěší nepřekonatelný výsledek.

Reliéfní fólie je vynikajícím materiálem pro kreativní manikúru. Není vhodný pro odlévání, ale vhodný pro originální design. S ním můžete vytvořit různé vzory, od jednoduchých až po ty nejsložitější.

Stlačený materiál, který lze použít například pro mozaikovou výzdobu nehtů. Taková fólie je balena do sklenic a je vyráběna v kusech různých tvarů a velikostí v prohnutém, tj. Stlačeném tvaru. Navrženo také pro kreativní nápady. Fixuje se na lepivé vrstvě gelovou manikúrou a drží se velmi bezpečně.

Můžete také nechat divokou fantazii při tvorbě nehtů pomocí fólie v pásech. Různé tvary, jednoduché a nejsložitější, se snadno položí: materiál má lepivou podložku. Design může být vynalezen předem nebo v procesu, a po dokončení můžete obdivovat velkolepý výsledek.

Fólie typu minx se prodávala v nedávné době, ale již se jí podařilo chytit fantazii mnoha módy. Materiál je vyroben s konkrétním designem a nalepennehtová deska vystavením teplotě. Vypadá krásně a drží se bezpečně, takže tato manikúra se nosí jen s radostí.

Jak používat nehtovou fólii?

S některými dovednostmi nail nehtů, můžete vytvořit dekoraci na nehty s jakoukoliv fólií. Nabízíme níže se seznámit s nejoblíbenější způsoby, jak ji používat.

Prezentované možnosti jsou relevantní pro manikúru s použitím fólie.

Nail Art s pruhovaným materiálem

Kromě vytváření geometrických tvarů a kombinované manikúry s více barvami lze pásky také úspěšně použít k zakrytí chyb při absenci nezbytných dovedností nail art. Práce s materiálem probíhá po přípravě nehtu a nanesení barevného nátěru. Po vysušení jsou všechny vrstvy lepené pásy. Nejprve je třeba vzít segment, který je větší, než je nutné. Lepicí strana by pak měla přilepit fólii k hřebu, vyhladit ji bavlněným tampónem. A pouze po lepení se doporučuje odříznout přebytek. Pro silnou fixaci by měl být hřebík nahoře pokryt transparentním lakem.

Odlévání zlata

\ t

Pro vytvoření takového efektu jsou užitečné dovednosti a odborné dovednosti. Po přípravě nehtů se na desky střídavě nanáší speciální lepidlo nebo lepicí gel. Po vytvrzení, ale ne vysušení, je nutné k nehtu připevnit zlatou barvu a přelepit vatovým tamponem nebo oranžovou tyčinkou. Přilepte fólii pevně a ozdobteupevňovací kompozice. Opakujte akci s každým nehtem a stanete se majitelem nádherné zlaté manikúry.

Manikúra Měsíce

Lunární design není považován za méně módní a na nehty vypadá velmi působivě. Fóliové potahování může být provedeno jak na základně nehtové desky, tak na jejím volném okraji. K tomu musíte nejprve připravit nehty a zakrýt je základnou. Pak se fixační gel nebo lepidlo ve tvaru jamky aplikuje na požadovanou plochu na základně nehtu nebo podél volného okraje. Po vytvrzení se fólie aplikuje a vyhladí, po čemž se ostře rozlomí. Hřebíkový talíř může být zakryt "top" nebo ponechat přirozenou barvu. Fixační prostředek musí být aplikován na finální práci.

Přeložené nehty

\ t

K provedení této techniky nebude třeba dovednosti. Stačí nanesení lepicího gelu na vysušený podklad a poté, co ztvrdne, přitiskněte fólii na nehet. Pak musí být materiál narovnán a prudce trhán. Výsledkem je abstraktní lesklý nátěr, který by měl být upevněn speciálním nástrojem pro dlouhé ponožky.

Pomocí nehtové fólie můžete zdokonalit dovednost její aplikace na vysokou úroveň a vytvořit odvážná konstrukční řešení pro nehty. Materiál je poměrně levný, ale na nehty vypadá draho. Proto, pokud chcete zářit a být na vrcholu - vytvořit nové nápady a realizovat je na nehty. Nezapomeňte se řídit technikou použití prostředků na nehty, aby zůstaly zdravé.