Jak používat bílý šelak

Krásné, dobře udržované ruce a nehty s elegantní bezchybnou manikúrou - základem obrazu moderní ženy. Ale jak těžké je najít čas na časté návštěvy v salonu, kdy tolik starostí: kariéra, děti, domácí práce. A kontakt s horkou, studenou vodou, detergenty tak kazí i drahý povlak. Šelak je skvělou alternativou k prodloužení gelu a pravidelné manikúre. To je nejvhodnější volba pro těhotné ženy, maminky s malými dětmi. Pohodlné při cestování, bez ohledu na podnikání nebo volný čas, když nemůžete dělat nehty. Lak a gelový hybrid má mnoho výhod:

 • dává nehtům zdravý a dobře upravený vzhled4
 • nátěr je skvělý po dobu až 20 dnů, v závislosti na tom, jak rychle rostou nehty;
 • skryje hrboly, povrch je hladký a lesklý;
 • křehké a krátké nehty pomáhají růst, posilují je;
 • nemá nepříjemný, štiplavý zápach, neobsahuje žádné škodlivé látky, může být používán alergiky, těhotnými ženami;
 • rychle schne;
 • nanášení a odstraňování nevyžaduje mnoho času.
 • Klasická elegance byla vždy a zůstává v módě. Bílá barva je základem palety, ať už se jedná o oblečení, obuv, doplňky nebo manikúru. Zvláště svatba nebo francouzština.

Přirozená eleganceFrancouzská manikúra

Francouzská manikúra - francouzská - zaujala vedoucí postavení v obraze moderní dívky. Je všestranný a pohodlný v každém prostředí v kombinaci s různými oděvy a stylem. Mimochodem, to nemá nic společného s Francií: Američtí návrháři ji označili za francouzštinu pro reklamní účely pro lepší propagaci na světovém trhu módy. Francouzi jsou totiž jeho uznávanými zákonodárci. Tento typ manikúry, kdy je okraj nehtu namalován v jiné barvě, se stal klasikou a po desetiletí nevyšel z módy. Pomocí bundy můžete skrýt nedostatky ve tvaru nehtu a jeho povrchu: skvrny, drážky a další nedokonalosti. Můžete se naučit dělat módní šelak-francouzština doma, ušetří peníze i čas. Nejprve však pro vás nebude všechno pracovat tak pečlivě jako mistr, ale to otevírá velké příležitosti pro seberealizaci a kreativitu.

Klasická francouzština

Pokud dáváte přednost klasické verzi, bude to trvat bílý šelak, aby nakreslil „úsměv“ na špičce nehtu a průhlednou růžovou. Navíc budete potřebovat:

 • obvyklá sada pro manikúru;
 • prostředek na odmašťování nehtů;
 • potahovací základna;
 • vrchní nátěr;
 • 36 wattová ultrafialová lampa;
 • odstraňovač laků na nehty;
 • utěrky bez chlupů.

Samozřejmě, musíte začít s pravidelnou manikúrou, ruce by měly být dobře upravené. Pak se připravujeme na hlavní věc.

Plně navlhčený hadřík navlhčený odmašťovadlem.utřete hřebík včetně bočních povrchů tak, aby byl povlak dobře udržován.

Naneste hlavní nátěr na celý povrch, „utěsněte“ okraj nehtu. Současně opatrně zatlačte kartáč na okraj láhve. Sušte v lampě po dobu 30 sekund.

Nakreslete bílý šelak „úsměv“

Linka „úsměv“ rozlišuje mezi bílou barvou a barvou těla nehtu. Každá osoba má jinou formu. S pomocí bílého šelaku lze přirozený „úsměv“ napravit. Pro kreslení "úsměv" je nemožné použít klišé. Než začnete šelak, cvičte kresbu obyčejným lakem. Aby byla linie dokonale hladká, musí být vaše paže uvolněná a vaše pohyby jisté. Je vhodnější nezklápět kartáč v láhvi s šelakem pokaždé, ale nalít velkou kapku na plastový, skleněný nebo kovový povrch a ponořit do něj kartáč. Nejprve načrtněte obrys štětcem, téměř suchý, protlačený proti okraji láhve.

Použijte dva tahy od okraje hřebu ke středu, pak se spojte hladkou čarou. Nanášejte špičku úhlednými malými tahy ve směru od vrstevnice na okraj hřebu a pod hřebík položte štětec, abyste jej „utěsnili“. Nesmí být více než dvě vrstvy, jinak by šelak praskl. Každá vrstva se suší ve lampě po dobu 2 minut. Na krátkých nehtech, aby "úsměv co nejtenčí - vizuálně prodlužuje nehty." Perfektní bílý okraj připraven. A pokud se zpočátku ukáže, že to není tak, jak chcete, můžete tvar opravit pomocí oranžových tyčinek.

Dalším krokem jezákladní barevný lak. To může být nejen růžová, ale jakýkoliv jiný odstín, který vám vyhovuje. Snažte se malovat celý povrch co nejblíže k pokožce, ale nedotýkejte se jí. Pak 2 minuty vysušte šelakovou lampu.

Použití razítka. To bude dále zachránit váš francouzský šelak bez trhlin, škrábanců a jiných problémů. Při aplikaci ochranného nátěru nezapomeňte těsnit konce nehtu. Suší se v UV lampě po dobu 2 minut.

A konečná operace: jemně odstraňte lepivou vrstvu nehtů hadříkem navlhčeným odmašťovadlem.

Je šelak škodlivý?

Není to gel, který je sám o sobě škodlivý, ale kapalný k jeho odstranění. Čím méně jej používáte, tím lépe pro nehty. A v případě šelaku se to neudělá více než dvakrát za měsíc. Doporučuje se, aby přípravek, který používáte, obsahoval rostlinné složky, glycerin, tuky a vitamíny. A pak budou vaše ruce vždy krásné, dobře upravené a jste si jisti sami sebou.