Jak pěstovat nehty

Všechny ženy sní o krásné manikúru a nehty, které se nezlomí. A tato touha je v dnešní době velmi dobře realizovatelná díky postupu stavby. Kromě toho není vůbec nutné utrácet v kosmetickém salonu poměrně působivé množství, aby bylo možné získat krásné nehty. Po prostudování technologie rozšiřování můžete tuto techniku ​​samostatně zvládnout a provádět postup doma. No, jak vybudovat nehty a jaké materiály se na to použijí, řekneme to v dnešní publikaci.

Prodloužení nehtů pomocí hrotů

Tipsa jsou umělé plastové desky, které napodobují přírodní nehtové talíře a mají různé velikosti, tvary a dokonce i odstíny. Tipy jsou upevněny na nehtech a opticky je prodlužují. Ale pro trvanlivost tipy pokryté vrstvou gelu nebo akryl. I když mohou být snadno nalepeny na nehtovou desku speciálním lepidlem a pokryty vrstvou laku.

Výhody tohoto rozšíření zahrnují skutečnost, že špičky jsou spíše silné umělé nehty. Co se týče nedostatků, špičky výrazně zesilují nehtovou desku, takže bez přídavného gelového nebo akrylového povlaku vypadají umělé.

Prodloužení nehtů na formulářích

Forma je imitací části nehtové ploténky, která se používá, když je přirozený nehet dostatečně dlouhý, aby mohl být umístěn pod hroty. Tím, že vytvoří tvar a uzavře špičky,dostanete zcela krásný a přirozeně vypadající nehet, který může být pokryt vrstvou gelu nebo akrylem. Formuláře jsou na nehty podávány co nejpřirozeněji, často však nevydrží mechanické zatížení a často odcházejí.

Prodloužení akrylových nehtů

\ t

Akryl je moderní a bezpečný materiál vysoké pevnosti, který se při práci ředí speciální směsí. Akrylátová směs se aplikuje na nehtovou desku, rovnoměrně rozloží, osuší, pak se vyrovná a vyleští. Poté jsou hřebíky pokryty vrstvou laku nebo se nanášejí akrylovými barvami.

Akryl chrání přírodní nehtové desky před vnějšími agresivními účinky a je dostatečně silným materiálem pro prodloužení. Nevýhoda akrylového prodloužení by měla být přičítána skutečnosti, že pro tento postup je vyžadován zkušený mistr a je velmi obtížné jej postavit sami.

Prodloužení gelového nehtu

\ t

Speciální gel, který se používá pro nehty, je elastický a odolný, takže gelové nehty vám mohou sloužit až tři až čtyři měsíce. Gel naneste konzistentně v několika vrstvách přímo na nehtovou destičku. Po aplikaci by měla být každá vrstva vysušena pod ultrafialovou lampou. Dále je povrch nehtu leštěn a potažen vybraným lakem.

Výhody prodloužení gelu zahrnují skutečnost, že nehty získávají přirozený vzhled a UV lampa slouží jako vynikajícíprevence vzniku plísňových onemocnění. Nevýhody zvyšování obsahu gelu: odstraňte ztvrdlý gel, který lze s ním pouze snížit, což vede k poškození přírodní nehtové desky. Pro udržení krásné manikúry je navíc nutná pravidelná korekce při stavbě gelu.

Na závěr konstatujeme, že moderní budova také používá takové kombinace jako: „gel + akryl“, „lepidlo + tipy“ a „stavba hedvábí“.

V případě prodloužení „gel + akryl“ je první vrstva potažena akrylovou směsí a poté se nehty vyrovnají a vytvoří se pomocí gelu.

„Clay + Tips“ je zjednodušená technologie pro vytváření tipů, které je snadné udělat sami. Jednoduše naneste lepidlo na povrch nehtové desky a aplikujte manikúru po dobu 4 až 6 dnů.

Hedvábné nahromadění je speciální technologie, která používá materiál, který vypadá jako hedvábí. Vrstva materiálu se ukládá mezi vrstvy gelu a přispívá k lepší přilnavosti a prodloužení životnosti nehtů.

Nyní víme, jak pěstovat nehty, a my si můžeme vybrat metodu, která nám nejvíce vyhovuje. Takže pokud chcete pěstovat krásné nehty - nevybírejte dobrého mistra a jděte do toho!

Hodně štěstí!