Jak odstranit šelak z nehtů doma

Dnes mnoho žen upřednostňuje takové kryté nehty, protože to trvá dlouho. Ale střílet to není tak snadné jako běžné laky. Proto je nutné předem informovat o samotném povlaku ao způsobu jeho odstranění.

Co je šelak?

To se nazývá gelový polštář, protože je to skutečně druh média mezi laky a gely. Aplikuje se tak snadno jako první, ale suší se pouze pomocí UV lampy - šelak přirozeně nevyschne.

Je to patentovaná značka. Hlavní výhodou takového povlaku pro nehty je, že trvá mnohem déle než běžný lak. Shellac je stabilní. Po jeho aplikaci není třeba hřebíky podávat.

Mimochodem, design drží na šelaku. Lze jej aplikovat běžným lakem nebo vytvořit komplexní design s kamínky, třpytkami a dalšími ozdobnými prvky. Jak můžete vidět, výhody gelu polský hodně.

Tento povlak na nehtových talířích se již podařilo získat popularitu v kategorii amatérů, aby mohli experimentovat s nehty, a to navzdory skutečnosti, že se jich netýká nejlepším způsobem. Po použití šelakových destiček je třeba obnovit destičky.

Při odstraňování šelaku

\ t

Samozřejmě by bylo lepší, kdybyste tento postup svěřili veliteli, který nátěr aplikoval. Ale pokud z různých důvodů není taková možnost, pak to může být provedeno doma. Chcete-li to provést, nákupprofesionální sadu pro odstranění takového pokrytí. Zahrnuje: olej pro kůžičku, speciální soubor, prostředek pro rozpouštění šelaku, jednorázové obaly, tyčinky (jsou vyrobeny z oranžového dřeva v kvalitním kitu).

Pokud není připravena žádná připravená sada, budete potřebovat hliníkovou fólii, vatu a lepší bavlněné talíře, aceton nebo isopropylalkohol, tyčinky z kůžičky k odstranění.

Takže nejprve musíte umýt ruce mýdlem a teplou vodou.

Pro snadnější ovládání a kvalitní výsledky mohou být bavlněné podložky vyříznuty na dvě půlměsíce. Dostupné kusy hliníkové fólie by měly být také řezány tak, aby bylo vhodné zabalit konce prstů s nimi.

Nejprve musíte navlhčit vatový tampón v odstraňovači šelaku. Dále se aplikuje na nehtovou desku tak, aby kapalina nespadla na kůži v blízkosti nehtu a kůžičky. Konec konců, izopropylalkohol nebo aceton, který se k tomu používá, nepříznivě ovlivňují nehty. V některých případech může dostat na kůži alergie nebo popáleniny. Pak by kolem hřebu s vatou měla být navinutá fólie. Podobný postup musí být proveden s každým prstem postupně.

Dále musíte počkat asi 15 minut, v tomto okamžiku byste měli jemně masírovat zabalené nehty. Proces rozpouštění šelaku se tak urychluje. Po masáži se z prstů odstraní bavlněné podložky s fólií. To by mělo být provedeno ve stejném pořadí, v jakém byly zraněny. Po odstranění obalů uvidíte, že zbytky šelaku změkly. Potřebujíodstranit celý film. V některých místech může být obtížné odstranit nátěr. Pak se musí odstranit dřevěnými tyčinkami. A pro usnadnění procesu, můžete znovu ošetřit nehty kapalinou pro odstranění: navlhčete bavlněnou podložku a podržte ji na nehtu po dobu jedné minuty. Pak znovu pracovat s hůlkou.

Když jsou všechny nehtové desky vyčištěny, mohou být tvarovány pomocí bafiku. Po broušení musí být kůžička a nehtová deska naolejována. Můžete k tomu použít olivu, otřít ji masážními pohyby. Je důležité léčit nehty tímto způsobem, protože se ztenčí a vyschnou. Pod šelakem zcela "nedýchali".

Předpokládá se, že po jeho odstranění můžete okamžitě použít druhou barevnou variantu šelaku. Nedělejte to však hned. Je nutné nechat nehtovou destičku alespoň týden odpočinout, bez jakýchkoliv laků, emailů, nástavců. Doporučuje se alespoň několik dní v řadě hýčkat nehty podnosy s mořskou solí, citronovou šťávou, masáží rostlinným olejem. Pokud je nehtová destička trochu tmavá, pomůže to sodné lázni, překrytí maskami se solí a sódou.

Postarejte se o své ruce a nezapomeňte, že nejdražší krása je přirozená!