Jak odstranit lepidlo z nehtů

Není žádným tajemstvím, že většina moderních žen raději používá službu prodloužení nehtů, což vysvětluje, že falešné nehty jsou odolnější a vypadají co nejpřirozenější. Nicméně dříve nebo později musí být odstraněny umělé nehty, aby se přirozená nehtová deska mohla uvolnit z materiálu použitého v budově (akryl nebo gel). To je místo, kde vyvstává otázka, jak odstranit falešné tipy sami, a co je nejdůležitější - odstranit lepidlo z nehtové desky? Vyřešte tento náročný úkol, zkusíme to v naší dnešní publikaci.

Jemnosti odstranění umělých nehtů

Nejprve je žádoucí odstranit falešné nehty od stejného mistra, který provedl rozšíření. To vám umožní minimalizovat poškození nehtové desky a co nejrychleji se vrátit do původních nehtů krásného a dobře upraveného vzhledu. Nicméně, pokud se vám nepodařilo navštěvovat mistra a aplikované nehty se začaly odlupovat a zkazit vzhled manikúry, můžete se pokusit odstranit je sami, když jste si prostudovali řadu bezpečnostních pravidel týkajících se postupu.

Odborníci doporučují odstranit lepidlové špičky lepidla několika způsoby, které budeme podrobněji zvažovat níže.

Odstraňte lepidlo z hřebíku acetonem

Nejjednodušším a nejrychlejším způsobem odstraňování rozšířených hřebů lepidlem je použití běžného odstraňovače laků jako lepidla.nebo aceton. Navzdory tomu, že aceton je škodlivý pro nehtové destičky, bez něj je odstranění hrotů a lepidla doma obtížné.

Takže pod kapku dejte kapku acetonu nebo odstraňovače laků na nehty, trochu vyčkejte, pak vypáčte umělou desku oranžovou tyčinkou a opatrně ji odstraňte. Povrch nehtu otřete vatovým tamponem namočeným v acetonu, poté si umyjte ruce mýdlem a na ruce naneste výživný krém.

Rozpouštědlo pro falešné nehty

Falešné hroty lze odstranit pomocí speciální kapaliny, kterou lze zakoupit v oddělení profesionální kosmetiky. Tato kapalina je k dispozici v lahvích s dostatečně velkým objemem, takže si ji můžete koupit v polovině s přítelem, který také nosí umělé nehty. Je velmi jednoduché aplikovat rozpouštědlo na falešné nehty: navlhčete vatové tampóny v tekutině a položte je na talíře, obalte špičku každého prstu fólií. Po půl hodině vyjměte fólie a bavlněné disky, vypáčte špičku hřebíku hůlkou a odstraňte umělé špičky.

Nehty

\ t

Jednou z nejbezpečnějších metod odstraňování nehtů na lepidle doma je napařování. Tato metoda však vyžaduje mnoho času. Aby se lepidlo rozpustilo, musí se ruce udržovat v lázni s teplou vodou po dobu 20 minut. Po napařování se desky stávají měkkými a pružnými, což usnadňuje vypínání umělých špiček oranžovou tyčí a jemně je odstraňte. NezapomeňtePo odstranění hrotů vmasírujte do nehtové desky výživný krém.

Péče o nehty po odstranění lepidla

Je důležité poznamenat, že postup odstraňování falešných nehtů lepidlem spíše kazí vzhled nehtové desky. Po odstranění špiček se nehty stávají slabými a matnými. Proto se ihned po zákroku doporučuje, aby na ně byla nanesena výživná maska ​​nebo krém. Masku si můžete koupit v obchodě nebo si vyrobit. Například, maska ​​bramborové kaše rychle obnoví poškozenou nehtovou desku a vrátí elegantní pohled na manikúru. Chcete-li to udělat, jednoduše dát bramborovou kaší na prsty, zabalte je přilepit film, a po 20 minutách, opláchněte teplou vodou. Po nanesení masky byste měli použít hydratační krém na ruce. Vitamíny A a E, které by měly být přidány do kosmetických prostředků, pomohou zvýšit účinnost masky nebo krému. Tyto vitaminy se prodávají v jakékoliv lékárně ve formě kapslí.

Doporučujeme také, abyste si koupili antifungální krémy na nehty v lékárně a používali je alespoň jednou týdně. To bude sloužit jako vynikající prevence plísňové infekce, která často postihuje ženy s použitím umělých špiček.

A nezapomeňte, že mezi postupem odstraňování nehtů a opětovným lepením by nové tipy měly trvat nejméně dva týdny.