Jak obnovit nehtovou desku

Bez ohledu na důvod, proč nehty ztratily své zdraví a vizuální přitažlivost, můžete situaci kdykoli napravit a existuje mnoho možností. Někdo bude pohodlnější používat domácí a levné způsoby, jak obnovit, zatímco jiní budou pravděpodobně jako salon postupy - pomohou vám rychleji.

Obnovení domů

Výborně se osvědčilo ve zdokonalení nehtových destiček lázně. Chcete-li držet je budete potřebovat pohodlný kontejner, teplé vařené vody a produkty, které jsou v každém domě. To je sůl (nejlépe moře), soda, jód, citron. Jedna procedura vyžaduje 300-400 ml vody, ve které je rozpuštěna lžička soli a tolik sodovky. Ten plní funkci bělení a dezinfekce, stejně jako jódu. Je možné ji přidat pro jeden postup v množství 2-3 kapek. Pokud jde o citronové lázně, pak 300 ml vody by mělo být přidáno 2 lžíce čerstvě vymačkaného produktu.

Postup škrobu také pomáhá vyléčit nehty. K provedení takové lázně je nutné vložit nehty do vody, ve které byly brambory vařeny.

Doba trvání výše uvedených manipulací je 12-15 minut. Je třeba je každý den trávit. Před zákrokem si předmývají ruce mýdlem a pak navlhnou, nechají je přirozeně vyschnout, pak je potřete rukou a nehtovým krémem.

Denní tření olivového oleje pomůže pružným a zdravým nehtům. S tímto produktem musíte udělat masáž pro každého.Měsíček, který umožňuje zlepšení krevního oběhu a jeho nasycení vlhkostí. Další možností masáže je tření olejového roztoku vitamínu E. Je to správně nazýváno vitamínem krásy a po několika takových postupech se stav nehtů zlepší, potěší přirozenou krásou a brilancí.

Parafínová terapie je procedura, která je dnes nabízena v salonech, ale její nezávislé provádění není nic složitého. Jedná se o tzv. Léčbu 2 v 1, kdy jsou nehty posíleny a pokožka rukou je omlazena. Pro tento postup by měl být přibližně 1 kilogram farmaceutického kosmetického parafínu zahříván ve vodní lázni na teplotu 45 ° C. Předem umyté ruce se ponoří do nádoby, vyjmou - a látka na nich vytvoří zvláštní rukavice. Pro zvýšení efektivnosti postupu je nutné nosit rukavice a držet po dobu 25-30 minut. Pak se vše vyčistí, ruce se otře teplým mokrým ručníkem. A tyto manipulace jsou žádoucí pro denní. Pak se ruce dostanou do pořádku, kůže - měkkost, nehty - pružnost.

Kromě těchto manipulací můžete také využít hotových kosmetických přípravků pro zlepšení nehtů, které nabízejí obchody. Jejich složení obvykle obsahuje panthenol, keratin, alantoin, sírové aminokyseliny, proteiny a kyselinu askorbovou. Účinnými složkami těchto přípravků jsou vitaminy E a A, bambucké máslo, hroznové semeno. Hlavní věcí je systematicky aplikovat tyto produkty a během období regenerace zapomenout na laky, smalty, použitírukavice pro ochranu vašich rukou při provádění domácích úkolů. Biogely, léčivé laky, nehtové krémy - ty nástroje, které je třeba zvolit individuálně a studovat jejich složení.

Stejně důležité je posílit denní příjem vápníku během postupů pro zlepšení nehtů. Jako bohatý zdroj této látky se doporučuje každý den konzumovat 300 gramů tvarohu. Druhou možností je pít průběh multivitaminů s vápníkem v přípravku.

Péče o kabiny

Po nahromadění pomohou služby v institucích kosmetického průmyslu obnovit nehty.

Určitě vám nabídnou horkou manikúru. Podstatou postupu je použití speciálního nutričního mléka, které zlepšuje krevní oběh. Nanáší se na nehty po zahřátí na 45 stupňů a v důsledku toho póry nehtu expandují, užitečné látky pronikají dovnitř. Také složky takových lotionů jsou norkový olej, lanolin, minerální oleje. Tento postup nejenže léčí, ale také stimuluje růst nehtové ploténky, zabraňuje rozvrstvení a zpomaluje růst kůžičky.

Další možností dobrého využití je těsnění. Podstatou této manipulace je to, že pasty jsou pájeny do nehtové desky, pájeny její šupiny, saturovány vitamíny. Výsledkem procesu utěsnění je zdravý přírodní lesk.