Jak lepit kluzáky na gelový lesk

Při vytváření jedinečné manikúry mají mistři nehtového průmyslu tendenci nalézt jednodušší způsoby, jak vyřešit konstrukční problémy. Kromě geometrického tvaru a přirozenosti jsou obtisky pro návrh nehtů v módě. Konstrukce jezdec je nejjednodušší a nejpřístupnější, a co je nejdůležitější, krásný a levný způsob v designu nehtů. Tento design je alternativním způsobem ručního lakování nehtů.

Konstrukce jezdce

Pokud je pro tebe důležité udržet krok s dobou a zároveň nestrávit spoustu úsilí a peněz na manikúru, pak tento design je to, co potřebujete. Co je posuvník? Jedná se o přeložené štítky různého typu a tloušťky. Existuje několik typů posuvníků, které vyhovují vašemu typu manikúry:

  • kluzáky tlustého typu, vhodné pro aplikaci na rovnou desku se základním nátěrem, vzhledem ke své husté struktuře, se neroztrhnou a při správném lepení vypadají velmi působivě;
  • štítky s designem celé nehtové desky, je velmi snadné použití, je třeba řezat těsně před ponořením do vody, a při lepení, měli byste ustoupit pár milimetrů od okraje kutikuly;
  • samolepky se vzorem na průhledné fólii, tento typ se aplikuje na nehtovou desku hotovým designem, průhlednou fólií s černobílým nebo barevným vzoremobrázek doplní.

Posuvníky mohou být jednoduché nebo barevné, což usnadňuje vytvoření vlastního, jedinečného designu. Snažte se však přemýšlet nad motivem vzoru opatrně, pokud ho přehánějí samolepkami, pak se bude manikúra zdát průměrná.

Který nátěr se použije a jak

Konstrukci posuvníku můžete aplikovat na jakýkoliv povlak nebo na odmaštěný povrch nehtové desky, bez použití dodatečného nátěru.

Při lepení štítku je třeba vždy pamatovat na přípravu povrchu. Hřebík by měl být vyrovnán, kutikula by měla být zatlačena nebo oříznuta. Hřebík by měl mít požadovaný tvar souboru. Při lepení jezdce na přírodní nehet bez nátěru byste měli povrch odmastit a odstranit zbytky krémů na ruce s odstraňovačem laků na nehty. Stojí za to připomenout, že obraz obtisku je křehký a neměli byste jej silně tlačit prstem nebo ostrým předmětem na nehet, aby nedošlo k jeho poškození. Namísto ostrých předmětů použijte pinzetu k oddělení výkresu od papíru ve vodě, a stiskněte a osušte kresbu, nalepte na hřebík vatovým tamponem.

Při aplikaci na hotový nátěr lakem je třeba kresbu osušit a pak na ni aplikovat průhledný fixační prostředek. Expresní sušení nepoužívejte pro manikúru. Při stavbě je přenášená figurka aplikována na pilník, pokrytý tenkou vrstvou lepicí vrstvy a dálesuší se a položí se konečný nátěr. Při aplikaci obrazu na akryl, měli byste být velmi opatrní, výkres by neměl být přesunut, může plavat a rozpouštět za působení gelu.

Jak lepit kluzáky na gelový lesk

Existuje několik typů posuvníků, které se rozhodly pro konstrukci, k níž můžete přistoupit. V technice použití design jezdce na gelu polish tam je několik nuans:

\ t
  • by měl připravit lak na nehty: odstranit kůžičku, odmastit povrch odstraňovačem laku na nehty a vyrovnat povrch nehtu s buff;
  • naneste základní nátěr pod lak a důkladně osušte vrstvu v lampě;
  • po vysušení základny se vrstva lepidla nanese lepivou vrstvou, je důležité, aby se akrylová hmota před vložením nálepky trochu vysušila, jinak bude nerovnoměrně ležet a mohou se tvořit bubliny;
  • Posuvník by měl být dále oddělen od papírové základny, a proto je vyříznutý vzor umístěn na několik sekund do nádoby s vodou. Po odlupování fólie se vzorem z papírového podkladu se vzorek nanese na lepivou barevnou potahovou vrstvu;
  • jako vedlejší design, můžete použít bitmapu s akrylovými barvami, nebo dát kamínky nebo bujóny;
  • po vysušení lepivé vrstvy je nutné aplikovat transparentní konečnou vrstvu;

Pokud chcete aplikovat vzor na celý hřebík a zakrýt ho finálním gelovým lakem, měli byste aplikovat podklad konzistentně, tenkou vrstvou lepivé akrylové vrstvy, a pak obrázek vložit, vyrovnat ho bavlněnou podložkou.hůlka. Mělo by ustoupit jeden nebo dva milimetry od okraje, pak se obraz promění hladce a bez bublin. Nanesení nátěru zpevní výsledek a poskytne lesk nátěru.

Není nutné aplikovat jezdce na všechny nehty, můžete si vybrat pár nehtů a důkladně na nich pracovat. Takový design vypadá krásně a ani zkušený autor si nemůže dovolit odlišit vysoce kvalitní design jezdce od akrylové malby. Široký výběr obtisků vám umožní vytvořit jedinečný obraz na nehty každý den.