Jak krásné a úhledně tvoří vaše nehty?

Každá dívka a žena je znepokojena bezvadností jejího vzhledu a krásy. A v této roli poslední roli nehraje stav nehtů a jejich péče. A tady nejsou žádné maličkosti, každá nuance je důležitá, každá maličkost: stav špiček, zvolený barevný lak, kvalita nátěru. Bohužel se stále musíme vypořádat s dívkami, které navzdory jejich dokonalému vzhledu nedokážou správně vytvořit nehty. Často si můžete všimnout přítomnosti rozvodů, nadměrných šmouh, stop laku na kůži prstů. Ale není nic fatálního! Kvalitní manikúru je možné udělat doma. Jak to udělat, o tajemství neyl-artu - o tomto a mnoha dalších věcech v našem článku.

Pro dokonalou manikúru nestačí jen použít polštář. Je důležité řádně připravit nehty, které by měly začít s léčbou kůžičky a válečků. Chcete-li se naučit, jak to udělat, můžete si přečíst tipy v našich předchozích materiálech. Nezapomeňte vyrovnat délku nehtů.

Fáze nanášení laku na nehty

\ t

Je zcela jednoduché poznat a použít techniku ​​nanášení dekorativního nátěru doma. K tomu potřebujete dvě složky - vytrvalost a obratnost. Nezapomeňte, že kvalita manikúry závisí přímo na stavu nehtových destiček. Jak se správně starat o nehty, co vitamíny, které potřebují o tom lze nalézt v předmětu článků našich stránek. No, myjít přímo na naše téma - jak krásné a řádně aplikovat dekorativní nátěr.

 1. Pokládání základů

Jelikož divadlo začíná věšákem, perfektní manikúra začíná základním kabátem. K tomu je nutné předbarvit nehty bezbarvým lakem, který bude fungovat jako průhledný podklad. Tato fáze je důležitá z několika důvodů. Za prvé bude základna sloužit jako ochrana hřebu před agresivním působením složek laku na nehtovou desku. Zadruhé, povrch nehtů vyrovnáme základním nátěrem, díky čemuž je manikúra přesnější. Pro základní nátěr můžete zvolit libovolný zpevňující lak nebo jiné prostředky.

 1. Použít barevný nátěr

Před zahájením aplikace barevného nátěru by měla být zařízení připravena k opravě vzniklých chyb. Dobrým nástrojem pro to jsou bavlněné tampony nebo odličovače.

Naneste první vrstvu rovnoměrně, snažte se ji vyrovnat, bez pruhů. Pro vysoce kvalitní manikúru je nejlepší používat značkové laky, které jsou rovnoměrněji rozloženy po povrchu nehtu. Před každým vyjmutím kartáče z láhve byste měli na krku odstranit přebytečný lak. Začneme malovat od středu nehtového povrchu, s nepatrnou odchylkou od kůžičky. Dále rozložte lak v celém nehtu.

Použijte druhou vrstvu, která je navržena tak, aby skryla všechny chyby a chyby. Aplikace druhé vrstvy je také nezbytná pro dodávání hloubky a sytosti barev. Je třeba mít na paměti, že druhá vrstva se nanáší po zaschnutí aplikovaného laku. Pokud je první vrstva položena rovnoměrně, bez pruhů a šmouh, druhá vrstva nemůže být aplikována. Druhá vrstva není potřebná a při použití laku hustá konzistence.

 1. Naneste vrchní nátěr

Tento zcela nesprávný název znamená fázi použití ochranného nátěru. Přestože má mnoho výhod, má malý počet přívrženců. Před použitím byste se měli ujistit, že barevný lak schne, což obvykle trvá nejméně 30 minut.

Mimochodem: pro urychlení procesu sušení můžete použít pipetu, sprej nebo kartáč.

Výhodou vrchních nátěrů je prodloužení trvání manikúry a lesklý lesk. Při aplikaci stojí za barvy na koncích špiček nehtů. Po nanesení nehtů odstraňte z kůže prstů stopy laku.

Tajemství vysoce kvalitní aplikace laku na nehty

\ t
 • Chcete-li prodloužit dobu trvání manikúry - před zhotovením nehtů je třeba odmastit nehty (mýdlo a ruce).
 • K účinnému odstranění laku z pokožky rukou je třeba jej potřít krémem.
 • Před použitím laku zahřejte v rukou a důkladně protřepejte.
 • Aby nedošlo k náhodnému namazáníjiž aplikovaný lak, musíte začít malovat nehty z malíčku.
 • Před použitím manikúry dbejte na kvalitní osvětlení pracoviště. Ujistěte se, že vaše lokty nejsou v žádném případě zavěšeny.
 • Za účelem vizuálního prodloužení nehtů nechte je na okraji stran nehtových desek.
 • Při krátké délce nehtů se doporučuje používat tekuté laky. Silné laky lze ředit speciálními prostředky, ale poté rychle ztrácejí své původní vlastnosti.
 • Před nátěrem dalšího hřebíku - zakaždým ponořte štětec do laku.
 • Pro zvýšení délky manikúry nedovolte, aby se během 24 hodin po barvení pára a dlouho držely nehtové destičky ve vodě.
 • Dobře odmastěné nehtové destičky jsou jednou ze součástí kvalitní manikúry.
 • Pokud budete natírat konec každé nehtové destičky ve všech fázích manikúry (základna + barva + horní část), pak si zachová svou původní barvu a bude svítit mnohem déle.
 • Nezapomeňte, že pokud použijete vysoušeč vlasů k sušení, pak lak nevysušujte, ale pouze tenký. Pro efektivnější sušení - ponořte ruce do ledové vody na půl minuty a osušte je na vzduchu.
 • Při přípravě láhve laku pro použití by se v žádném případě neměly třást ze strany na stranu. V důsledku toho se v laku tvoří vzduchové bubliny a povlak bude nerovnoměrný. Pro rovnoměrné promíchání laku je nutné lahvičku otočit mezi dlaněmi dolů.

Doufáme, že naše doporučení budou jednoducháTipy, které vám pomohou uplatnit kvalitní a krásná manikúra.