Jak aplikovat třpyt na nehty

Ženy používají flitry k přeměně pravidelné manikúry na slavnostní, jasnou, originální. To je podobné procesu přeměny klasických šatů na elegantní oblečení s pomocí bižuterie. Nejjednodušší lakový pastel stínovaný třpyt se změní na slavnostní manikúru. A možnosti takové transformace jsou mnoho. Suché třpytky (třpytky) lze tedy smíchat s transparentním lakem, natřít nehty hotovými laky s malými nebo velkými třpytkami v několika fázích. Zvažte tedy detailně to, co nám manikérky doporučují vytvořit krásné nehty doma.

Výběr sekcí

Dnes kosmetické oddělení obchodů nabízí různé druhy flitrů: suché flitry, které připomínají jemný písek, krystaly, větší flitry, trojúhelníky, šestiúhelníky. Další možností je třpyt, který je zapuštěn do gelu a čirý lak. Tyto ozdoby na nehty se na ně aplikují na monochromatickém laku, smaltu. Toto je horní kryt.

V dnešní době může být volba třpytu kombinována s barvou šatů ženy. Rozmanitost barevných odstínů uspokojí chuť dívek i starších žen. Zlaté a barevné, stříbrné a holografické barvy flitrů jsou oblíbené mezi milovníky světlé manikúry.

Barevný lak s třpytem také najde své obdivovatele. Obvykle se aplikuje ve dvou vrstvách, někdy ve třech. Pak to dopadá na druh lesklých "šupin". Je objemná a vhodná pro extravagantní manikúru.Zastáncům klasiky, omezeným obrazům mistra manikúry se doporučuje používat třpytky na průhledném substrátu nebo laku matného, ​​pevného odstínu.

Pokud se chystáte ozdobit nehty jiskrami, budete potřebovat vhodné nástroje. Obvykle se suché třpytky nanášejí silným syntetickým štětcem. To je výhodné. Pro distribuci velkých jisker budete potřebovat ostré dřevěné tyčinky. Je důležité mít kvalitní a vrchní nátěr. Pomáhá rychle vysušit manikúru a nechat nehty hladké.

Manikůři doporučují vzít v úvahu, že třpytivý lak bude trvat déle než obyčejný smalt, ale zároveň se odstraní těžší. Pro usnadnění odstranění takového laku můžete hřebíky zabalit bavlněnými podložkami, které jsou impregnovány odstraňovačem laků na nehty. Pokud existují obavy, že odstranění třpytu z nehtů bude velmi obtížné, pak byste měli použít speciální základ pro nehty na bázi pryskyřice. Tato látka je odstraněna z nehtového filmu, nepotřebuje dlouhé namáčení v odstraňovači laku na nehty.

Možnosti brilantní manikúry

Můžete se pokusit vytvořit originální manikúru s malými třpytkami na večírek nebo oslavu. Budete potřebovat ochranný základ a barevný lak, štětec a suché třpytky, povlak s efektem sušení.

Nejprve jsou hřebíky pokryty vrstvou ochranného základu. Po úplném vysušení se barevný smalt nanáší ve dvou vrstvách. Pokud jde o výběr barvy, pak si všimněte, že brilantní dekor vypadá na tmavém laku elegantně. Další na mokrý lak aplikovatjiskří, zvedá je štětcem ze syntetické hromady. To by mělo být prováděno opatrně. Můžete použít třpytky na volné špičky nehtů nebo na základně. To bude vypadat obzvláště atraktivní s třpytky stříbrné nebo zlaté barvy.

Na vrchol naneste vrchní vrstvu s efektem sušení. Tímto způsobem se provádí fixace manikúry, která zabrání třpytu jisker.

Vyzkoušejte jinou verzi dekoru třpytu nehtů. Vypadá chladně na čtvercových nehtech. Po nanesení ochranného základu na nehty jsou pokryty lakem. Nechte ho zcela vyschnout. Další, se špičatou tyč, odstranit velké třpytky z láhve, lepidlo je v určitém směru. Na konci zakryjte nehtovou desku ochranným krytem.

Takže představivost, vysoce kvalitní nástroje a nástroje pro tvorbu originální manikúry vám pomohou zdůraznit váš styl a šarm pomocí nehtů.