Jak aplikovat prášek na nehty

Pokud nejste obeznámeni s postupem prodloužení nehtů, budete jistě překvapeni názvem naší publikace. Pudr na nehty - proč je potřeba? Nicméně, ti, kteří jsou si vědomi nejnovějších trendů v umění nail vědět, že pro prodloužení nehtů je speciální akrylový prášek, který je jemný polymer prášek. Při interakci s monomerem tento prášek rychle ztvrdne a stane se velmi silným, což vám umožní vytvořit krásný umělý nehet. Aby bylo možné použít akrylový prášek bez nepříjemných následků, je třeba jej správně aplikovat. V tomto případě je třeba věnovat pozornost složení materiálu a jeho vlastnostem. Nezapomeňte, že dobrý materiál se neroztahuje a těsně zakrývá nehtovou desku, což vede k různým manipulacím v procesu modelování umělého nehtu. O tom, co je potřeba, akrylový prášek a jak jej aplikovat na nehty, řekněte vám další.

Proč potřebujeme akrylový prášek?

Hlavním účelem této látky je vytvořit silný a umělý umělý hřeb v postupu prodloužení. Výhodou tohoto materiálu je, že akrylové nehty nejsou odlupující se, neporušují a stávají se velmi plastickými. Současně, kromě standardní bílé barvy, existuje mnoho barevných variant polymerního prášku. Pomocí prášku můžete tedy vytvořit umělé měsíčky různých odstínů. Po zákroku nejsouje nutné lak, protože požadovaná barva trvá poměrně dlouhou dobu.

Pokud jde o nevýhody používání akrylového prášku, je velmi obtížné pracovat s tímto materiálem bez předchozího školení. Aby bylo možné řádně aplikovat na nehtovou desku, měli byste použít doporučení odborníků.

Jak aplikovat prášek na nehty: tipy od profesionálních mistrů nehtů

Za prvé je důležité si uvědomit, že je nezbytné rychle pracovat s akrylovým práškem, protože kombinace vody a akrylu tvoří viskózní směs, která velmi rychle zhušťuje. Pokud nechcete vše znovu opakovat, pak by měl být akrylový prášek přesný, důkladný a okamžitě.

Za druhé, nezapomeňte, že akryl má poněkud nepříjemný zápach, takže před prací s akrylovým práškem se ujistěte, že používáte ochrannou masku. Kromě toho se snažte pracovat s akrylem co nejrychleji, protože po 2-3 hodinách neustálé inhalace akrylu, mnoho mistrů a klientů zažívá zhoršení zdravotního stavu.

Postupné nanášení nehtového prášku

  1. Nejprve rozhodněte o barvě manikúry. Pokud se jedná o běžnou sestavu, můžete použít transparentní polymerní prášek. Pokud je práce jemnější a zahrnuje použití dekorativních prvků, pak nemůžete dělat bez barevného prášku.
  2. Před nanesením akrylového prášku odstraňte kůžičku, vytvořte nehtovou desku a odmastěte povrch nehtu.
  3. Poté naneste gelový primer.
  4. Nyní aplikujte na nehty formy nebo špičky.
  5. Kartáč ponořte do kapaliny, pak okamžitě do akrylového prášku a rychlým šikmým pohybem naneste kapku na formu a rozložte ji přes nehtovou desku. Snažte se aplikovat prášek co nejrovnoměrněji, aby se vše znovu neopakovalo. Opakujte postup, dokud se nehty nestanou požadovaným tvarem a tloušťkou.
  6. Dále opatrně vyjměte formulář nebo špičky a počkejte, až budou nehty suché. Doba vytvrzování akrylového prášku je zpravidla 45 sekund. Chcete-li výsledek opravit, aplikujte na něj speciální aktivátor.
  7. Na konci postupu se hřeb důkladně ošetří, leští, finalizuje a provede se konečný návrh.

Pokud použijete barevný prášek k vytvoření dalších vzorů, můžete použít směs akrylového prášku s monomerem.

Zde je postup pro prodloužení nehtů s akrylovým práškem. Samozřejmě, od první doby k dosažení dokonalého vzhledu nehtů je nepravděpodobné, ale pokud cvičíte, pak práce s akrylovým práškem není tak obtížná. Navíc, s pomocí tohoto jedinečného materiálu, můžete vytvořit celé "mistrovská díla" na nehty!

Hodně štěstí!