Jak aplikovat leštící gel na oči

Manikúra kočičích očí se stala populární ne tak dávno, ale už se jí podařilo vyhrát srdce módy, což přináší ohromující efekt. Gel lesk "Kočičí oko" napodobuje na povrchu nehtu strukturu stejného jména z drahého kamene. Takový gelový lesk je jedinečný magnetický povlak, který vytváří úžasné vzory na nehtu. Takové krásné horizontální, vertikální pruhy nebo cikcaky a "vlny" není snadné vytvořit s pomocí obvyklé umělecké malby. Je možné aplikovat gelové oko „Kočičí oko“ doma, ale pro dosažení ohromujícího efektu je nejlepší to udělat s profesionálním mistrem.

Vlastnosti polštáře pro kočičí oči

Gel lak "Cat's Eye" má speciální hustou a plastovou strukturu, krásnou a pestrou paletu barev a bohaté pigmenty. Tento nátěr má vysokou odolnost a může trvat až 20 dnů.

Lak obsahuje speciální drobné kovové komponenty, které dávají nehtům magický lesk. Na nehtovou desku je přiveden magnet se vzorem. V důsledku toho se částice kovového laku shromažďují ve specifickém vzoru nebo lineárním vzoru. Na hit světla na nehty volumetrické iriscentní zvýrazněnístane se znatelným, a když otočíte ruku, získáte dojem, že tato světlice zmizí.

Krok za krokem aplikace polštářku na oči pro kočičí oči

 1. Prvním krokem je ošetřování nehtů ochranným nátěrem.
 2. Aby se lakový lak zachoval co nejdéle, je nutné použít základní vrstvu, která se nanese v tenké vrstvě a pak suší 3 minuty v UV lampě. (V závislosti na výkonu lampy bude sušení v LED lampě trvat od 30 sekund do 1 minuty.)
 3. Po ošetření povrchu nehtu základním nátěrem se na nehet nanese první vrstva lakového gelu, která se pak suší v UV lampě po dobu 2-5 minut. (u LED lampy od 30 s-1 min.). Chcete-li gelový gel zcela vyschnout, neaplikujte ho silnou vrstvou, je lepší ho umístit do dvou tenkých vrstev, z nichž každá se suší ve lampě.
 4. Po nanesení poslední vrstvy gelového leštění se na několik sekund přivede na povrch magnet. Je důležité nedotýkat se hřebu magnetem, vzdálenost k povrchu nehtu by měla být 3-5 mm. V místě, kde je magnet umístěn, se změní povrch nehtu a získá lesklý lesk.
 5. Poslední etapou je aplikace vrchního nátěru, který dodá manikúru lesklý lesk a větší trvanlivost. Poté musí být nehty znovu 3 minuty sušeny v UV lampě. (u lampy LD do 1 minuty). Na samém konci se z nehtu odstraní lepivá vrstva pomocí hladkého hadříku a speciálního nástroje. Velkolepá manikúra "Kočičí oko" je připravena!

Malé triky

 • Různé magnetické desky vytvářejí různé vzory;
 • Je nutné vytvořit vzor ihned po nanesení konečné vrstvy gelového leštění, je důležité, aby nedocházelo k jeho sušení, každý nehet by měl být zdoben odděleně;
 • Magnet musí být udržován ve vzdálenosti 3-5 mm od hřebu;
 • Doba vystavení magnetu laku - 10 sekund.
 • Aplikováním magnetu horizontálně, vertikálně nebo diagonálně můžete vytvořit širokou škálu vzorů;
 • Magnetický lešticí gel může sloužit jako podklad pro následné navrhování nehtů, v tomto případě mohou být přidány kamínky nebo jiskry.

Jak dlouho je možné udržet oko kočky?

K tomu, aby manikúra „Kočičího oka“ dlouho potěšila svou krásou, existuje řada doporučení pro její zachování:

 • Práce v domácnosti s gumovými rukavicemi;
 • Alkohol, aceton a rozpouštědla v domácnostech by neměla být dovolena vstupovat do povlaku;
 • Nevystavujte zatížení nehtů. Například nepoužívejte hřebíky jako škrabku, je lepší používat speciální nástroje;
 • Po následujících dvou dnech po nanesení lešticího gelu na kůži nevystavujte nehty extrémním teplotám, doporučuje se vyhnout se kontaktu s horkou vodou.

Pokud budete postupovat podle těchto tipů, může lešticí přípravek „Cat's Eye“ vydržet až 20 dní nebo i déle. Odborníci však doporučují výměnu nátěru měnit každých 14 dní, protože gelový polštář poměrně pevně přilne k nehtové desce a vyschne ji. Odstranění gelulak v tomto případě bude trvat o něco déle.

Účinek polštářku na oční gel pro kočky nepochybně zapůsobí i na nejdokonalejší lacomaniac! Gel polský "Kočičí oko" - jen dar z nebes pro zaneprázdněné obchodní módy, kteří nemají možnost často aktualizovat manikúru. Gelové laky jsou ideální pro bezchybnou manikúru bez poškrábání a třísek. Bio-složení gelového polštáře vám umožní udržet nehty ve zdravém stavu a dokonce i pod nátěrem může nehet „dýchat“. Po odstranění nehtů však mohou nehty na chvíli zůstat poněkud měkké, protože keratin v nehtové desce potřebuje čas na úplné uzdravení.

Foto manikúra "Kočičí oko"