Jak aplikovat kamínky na nehty

V předvečer Nového roku hledají mnohé ženy slavnostní design nehtů. A co by mohlo být lepší než manikúra, vyrobená s ozdobami v podobě kamínků, pro novoroční oslavu? Taková manikúra vypadá bohatě a elegantně, vhodná pro téměř jakýkoliv styl oblečení a je velmi lehká v provedení. Současně pro dovolenou manikúru, můžete použít kameny různých velikostí, odstínů a tvarů, které se prodávají ve specializovaných prodejnách. Takže, pokud chcete provést krásnou, módní a neuvěřitelně originální manikúru s kamínky a zároveň ušetřit na službě mistra nehtů, pak doporučujeme, abyste si pečlivě prostudovali naši dnešní publikaci.

Jaké nástroje jsou potřebné pro nanášení kamínků na nehty?

Před zahájením aplikace kamínků je třeba vzít v úvahu některá doporučení a připravit pro tento postup všechny potřebné materiály a nástroje:

 • pinzety s jemným hrotem;
 • střapec;
 • párátka nebo hřebíky;
 • lepidlo na kamínky;
 • dekorační kameny požadované barvy a velikosti.

Jak připravit nehty pro použití kamínků?

Proces přípravy nanesení kamínků na nehty je následující:

 1. Nejprve je třeba odstranit starý lak a vytvořit nehty pilníkem.
 2. Proveďte nehtovou koupel s esenciálními oleji, mořskou solí nebo léčivými bylinami k posílení nehtové desky a změkčeníkůžičku.
 3. Po 15 minutách otřete ruce do sucha, vyčistěte nehty a odstraňte kůžičku.
 4. Brusnou destičku brousíme leštěním nebo leštěním.
 5. Na nehtovou desku naneste průhlednou podložku.
 6. Měsíčníky zakryjte ozdobným lakem nebo postupujte podle zamýšleného vzoru s kartáči a barvami.

Pozor! Při výběru designu pro nehty zvažte barvu laku, texturu a techniku ​​kreslení obrázku. Manikúra s kamínky bude vyhovovat jakémukoliv složení, ale nejelegantnější kameny vypadají na ozdobených vzorech. Velký strazik bude vypadat dobře ve středu jakékoliv kompozice. Malé oblázky lze oříznout některými malými prvky.

Jak aplikovat kamínky na nehty?

No, nejzajímavější částí je použití kamínků na nehty! Naneste lepidlo na mokrý lak (štětcem nebo párátkem) ve vyznačených oblastech výkresu a pak rychle převeďte kamínky pomocí tenkých pinzet podle předem připraveného vzoru. Po připevnění všech oblázků na jeden hřebík, stiskněte ozdobu prstem a počkejte, až lepidlo trochu vyschne. Opakujte manipulaci s každým hřebem a hotový design zakryjte průhledným fixačním prostředkem. To je všechno! Slavnostní manikúra s kamínky připraven!

Co se týče designu nehtů, na kterém kameny vypadají nejvýhodněji, zde si můžete nechat svou fantazii a experimentovat tak, jak chcete. Například milovníci francouzských manikúrových drahokamů mohou být vyloženy v podobě zářícího vzoru přímo na úsměvu. Můžete také provést design, ve kterém všechny nehty, kroměbezejmenný, vyrobený ve stylu klasické bundy, a řada úsměvů nedotčený nehet hrál v černém. Poté, podél tmavé hrany čáry, jsou aplikovány kamínky bílé barvy, zatímco oni sami jsou obklíčeni liniemi tmavého laku, což vytváří dodatečný efekt krajky na nehty.

Co je v manikúru nepřijatelné s kamínky?
 1. V manikúrach s kamínky je nepřijatelné používat velké kameny, protože s tímto designem budou vaše nehty připomínat hrozny. Na jednom prstu můžete použít ne více než dva velké krystaly.
 2. Nepoužívejte kamínky různých odstínů ve stejném provedení. Je lepší, aby manikúra se dvěma nebo třemi hlavními odstíny, které budou v souladu s barvami slavnostní oděv, s make-upem a doplňky.
 3. Je nepřijatelné připevnit velké kameny na krátké nehty. Stačí ozdobit každý z měsíčků jedním malým oblázkem nebo vybrat jen nejmenované prsty.

A konečně: pokud pochybujete o svých schopnostech, pak před použitím kamínků na nehty prostudujte vzdělávací videa o tom, jak provádět manikúru s kamínky a praxí, vytvářet vzory na papíře. Když je „ruka plná“, můžete začít provádět manikúru na vlastních nehtech.

Hodně štěstí a skvělé výsledky!