Hvězdy s nejobvyklejším make-upem: poučete se z chyb druhých

Hvězdy a jejich stylisté jsou obyčejní lidé a jsou také náchylní k chybám. Ale někdy tyto chyby neznají hranice. Když se podíváme na make-up některých osobností, člověk začne nevědomky pochybovat o přiměřenosti make-upu a přítomnosti zrcadla v šatně. Zde je 10 hvězd s nejvíce neopatrný make-up.

Lindsay Lohan

Pokud máte opálenou kůži, pak byste se měli vzdát příliš lehké rtěnky. Lindsay Lohan to bohužel nepovažovala.

Cara Delevingne

Přebytek šedé barvy v očním líčení. Možná to stálo za to zaměřit se na šípy, ne na stíny. Pak by make-up vypadal elegantněji.

Andrea Riseborough

Adherentní řasy, bělený obličej a červenat se ve stylu Marfushechka-miláček - to je přesně to, co všechny dívky musí odmítnout.

Victoria Beckham

Majitelé malých očí a malých rtů musí na víčka stále používat tmavé stíny, kreslit černé šipky a prodloužit řasy. Victoria posunula důraz na rty a výsledek je zřejmý - vypadá asi o dvacet let starší než její věk.

Kristen Stewart

Odstíny červené v očním make-upu nejsou velmi dobrou volbou. V nejlepším případěvám dá unavený vzhled a v nejhorším případě vás budou vypadat jako upír. Ačkoli to byl právě tento efekt, který Stewart chtěl ...

Jennifer Lopez

Barva podšívky na rty by měla odpovídat barvě rtěnky. Pokud je trochu tmavší, měl by být zastíněn tak, aby neexistovaly žádné jasné hranice. Stylisté Jay zřejmě nevěděli nebo na to zapomněli.

Eva Longoria

Častým problémem Evy je kombinace příliš tmavého tónu s velmi lehkým korektorem. Pokus o zakrytí modré pod očima selhal.

Leighton Mr.

Zlatá oční linky, chladný fialový odstín stínů a červená rtěnka - to je nyní na vrcholu popularity. Ale v žádném případě nemusí být aplikován na obličej najednou. Důraz by měl být kladen na oči nebo na rty, jinak make-up vypadá vulgárně a bez chuti, jako například v Leightonu.

Ginnifer Goodwin

Dokonce i pro večerní líčení je busta. Obočí s dřevěným uhlím, spojeným s očima černými šipkami, je přinejmenším neobvyklé. Bylo by lepší, kdyby si Ginnifer vybrala klasický Smoky ice a udělala hranu o pár tónů lehčí.

Uma Thurman

Quest „Find the Eyes“: umělci make-upu je opatrně zamaskovali světlými zlatými stíny a v zásadě nezpůsobili řasenku. A pro ještě větší efekt byla pozornost zaměřena na tonální krém na vlasové linii a na rtěnku. Dívky s lehkými řasami, úzkou a malou oční štěrbinou je přísně zakázáno opakovat takový trik!

Souhlasímlépe se poučit z chyb druhých. Možná, že vás selhání hvězdy v make-upu ochrání před vašimi vlastními chybami.