Hvězdy s nejkrásnějšími šipkami

Šipky jsou již dlouho základem make-upu pro každou módu. Vypadají skvěle v každodenním životě i na slavnostních akcích. Hlavní věc je zvážit, která čára je vhodná pro konkrétní tvar oka. Doporučujeme vám podívat se na hvězdy s nejkrásnějšími střelci a vybrat přesně ty možnosti, které vám pomohou vytvořit podmanivý vzhled.

Angelina Jolie

Mandlovité oči herečky nepotřebují vizuální korekci. To stačí zdůraznit tuto formu s tenkými šipkami, které mírně přesahují vnější roh století.

Selena Gomez

Pro ty, kteří upřednostňují diskrétní make-up, udělá myšlenka na obraz od Seleny. Tenké elegantní šípy dělají z očí výrazné, ale nepřetěžují je.

Katy Perry

Silné řasy a jasně vysledované šipky na horním víčku jsou dokonale kombinovány s červenou rtěnkou a velkými kadeřemi. Real Dita Von Teese!

Sarah Michelle Gellar

Snížené rohy očí lze snadno korigovat pomocí šipek. Stačí, když nad problémovým rohem nakreslíte čáru tak, aby její hrot vzhlédl. Není zbytečné a snadné opeření. Například, Sarah Michelle Gellar používá přesně tuto techniku.

Leighton Mister

Mrkev-barvené rtěnky a elegantní černé šipky vypadají zvláště relevantní na tmavou pokožku. Zvýrazňovač a broskvový ruměnec pomohou dokončit obraz.

Megan Fox

Majitelé malých očí, jako Megan Fox, je lepší zastavit výběr na měkké a opeřené linii s prodlouženým ocasem. A aby byly oči ještě větší, namalovejte spodní víčko béžovou tužkou.

Mila Kunis

Herečka má přirozeně kulaté oči. Aby jim dala správný mandlový tvar, musí nakreslit horní i dolní víčka s tmavou podšívkou, zahušťující linii od středu a zvedající hroty nahoru.

Heidi Klum

Šipka od středu horního víčka a lehké stíny na vnitřním rohu - takový make-up je nutný pro oči s úzkýma očima.

Blake Lively

U dívek s blížícím se stoletím, jako je Blake Lively, udělá tenká opeřená šíp, která nepřekročí roh vnější části století.

Emma Watson

Chcete-li vytvořit originální make-up, měli byste použít recepci stylistů Emma Watson. "Okřídlené" šipky umožňují dosáhnout efektu kočičích očí. Nevypadá to chytlavě, ale velmi stylově.

Pečlivé zbarvení meziprostorového prostoru a horní sliznice očního víčka zvýší objem řas a upraví šíp. Obrys směru ocasu je lepší v otevřených očích, vizuálně rozšiřující linii dolního víčka. Pomocí všech tipů a vzhledem k tvaru očí, vybýt schopni vytvořit dokonalý make-up.