Hřebík na nehty

Pilník na nehty je pro každou moderní ženu známým nástrojem pro manikúru. Pro dosažení dokonalého tvaru nehtové desky používají mistři služby nehtů speciální soubor. Může být vyroben z plexiskla, potaženého plastem. Existuje však jiný typ pilníků, které se používají výhradně pro hladký chod nehtové desky. A ne všichni z nás vědí, jak správně používat tento nástroj. Leštička na nehty však může nahradit mnoho procedur v salonu. Více na toto téma bude probírat v našem článku.

Proč potřebuji buff na nehty?

Tento typ pily ve tvaru tyče, vyrobený z plastu, dřeva nebo tkaniny a potažený semišem, silikonovým nebo syntetickým abrazivním postřikem, je určen k leštění nehtové desky. V závislosti na materiálu a jeho zrnitosti mohou být soubory leštících nehtů následující typy:

  1. Bafa s abrazivitou zrna 60-80se používá pro práci s umělými, prodlouženými nehty a pedikúru. Jedná se o velmi hrubý a tvrdý druh pilníku, který by neměl být použit pro přírodní nehtové destičky.
  2. Pro broušení syntetických nehtů, jakož i pro vyrovnání povrchu nehtové ploténky na nohách a pažích po odstranění polštáře na gely jsou vhodné obruče s abrazivitou zrna 100-150 .
  3. K práci s umělým uměním se často používají buffy s hrubostí 150-240 zrna nehty, ale tento soubor může stále zarovnat hrany na přírodní nehtové desce.
  4. Pro použití v procesu leštění přírodních nehtů, stejně jako při dodání přírodního lesku, se doporučuje použít obruby s označením 300 nebo více zrna .

Pravidla výběru

Slovo „buff“ má dvě varianty svého významu: „polský a„ býčí kůže “. Obě hodnoty dokonale popisují účel nástroje a materiál, ze kterého by měl být vytvořen. Soubory pokryté přírodním semišem jemně a jemně leští nehty. Tento nástroj se stane nepostradatelným nástrojem pro poskytování přirozeného nehtů doma. Pokud ale pán v kabině pracuje jako semišový buff, pak by vás to mělo upozornit. Faktem je, že takové soubory je velmi obtížné dezinfikovat, takže jsou nejlepší pro individuální péči o nehty.

Jak používat?

Naši odborníci se rozhodli sdílet s vámi několik doporučení, pomocí kterých můžete vytvořit dokonalou manikúru doma bez poškození nehtů. Základní pravidla pro používání buffu jsou následující:

  1. Při nanášení pilníku na hřebík se snažte uchopit maximální plochu nehtové desky širokou stranou nástroje. To vám umožní provést minimálně pohyby, a tím snížit pravděpodobnost poškození nehtů.
  2. Neměňte směr pohybu buffu, protože by měl jít výhradně podél šířky hřebu doprava nebo doleva.
  3. Polské měsíčky povolené jednoutýden, ne víc. V opačném případě riskujete, že budete čelit štíhlé desce.
  4. K posílení okrajů nehtů a zabránění jejich roztržení jednou týdně proveďte postup pro utěsnění nehtových destiček, leštění je buffem s přídavkem éterických olejů.
  5. Je-li třeba před nanesením nebo po odstranění lešticího gelu vyrovnat nehtovou destičku, použijte pro tyto účely středně abrazivní prostředky. Na konci procedury nezapomeňte umýt ruce mýdlem a důkladně osušit.

Kontraindikace

Proces leštění nehtů by neměl být zneužíván, protože buff odstraňuje část nehtového filmu. Pokud jsou nehty zdravé, pak je tento postup přínosem. Doporučuje se však provádět ji ne déle než jednou týdně. Slabé, křehké nehty by neměly být samy leštěny. Jeden špatný pohyb - a riskujete, že budete čelit problému ztenčené nehtové desky. Kromě toho jsou lidé s těžkým poškozením nehtové destičky (plísňová, antibakteriální infekce), tento postup kontraindikován. Nejdříve musíte vyléčit nehty a teprve pak použít buff.

Závěr

Zjistili jsme tedy, že brouk je soubor pro leštění nehtové desky, který se také používá v procesu utěsnění okrajů nehtů. Takový nástroj je rozhodně potřebný pro domácí péči

.

rukama. Proto doporučujeme, aby všechny ženy měly ve svém arzenálu nástrojů pro manikúru pilník na nehty, nazývaný buff.