Hodnocení nejlepších regeneračních vlasových masek a jejich správné použití

Ve snaze o dokonalost ženy často experimentují se svým vzhledem. První změny ovlivňují vlasy. Barvení ve všech typech barev, perm a styling nepříznivě ovlivňují jejich zdraví. K nápravě situace a vytvoření dobře udržovaných vlasů byly vyvinuty speciální regenerační masky. Zahrnují pečující a léčivé složky, které v krátkém čase obnoví strukturu kadeř. Ale neměli byste si koupit první dostupný nástroj - nejprve se musíte dozvědět o všech jeho vlastnostech.

Jaká je maska ​​pro

Jednoduché šamponování neposkytuje úplnou péči o poškozené vlasy. Šampony nemohou obnovit svou strukturu, protože jsou určeny k odstranění nečistot a mastného lesku. Balzámy-oplachy mohou jen lehce zlepšit vzhled a lehké česání, ale onipůsobí povrchně, aniž by pronikly hluboko do vlasů.

Proto byly vyvinuty speciální restaurátorské masky pro komplexní obnovu. Proniknou do vlasové struktury, zvlhčují ji a doplňují jí esenciálními vitamíny. Kromě toho jsou aktivní složky, které tvoří masky, zlepšují metabolismus v pokožce hlavy a tím stimulují růst vlasů.

Pravidla pro složení a výběr

\ t

Před zakoupením masky byste měli věnovat pozornost jejímu složení. Komponenty, které se aktivně podílejí na obnově vlasové struktury, zahrnují:

 • Keratin.Má léčivý účinek: vyhlazuje šupiny, odstraňuje praskliny a nejmenší poranění, dělá vlasy hladké a lesklé.
 • Protein.Její nedostatek vede k nestabilitě, vzniku rozštěpení a zastavení růstu.
 • Elastin a kolagen.Poskytují pružnost a pružnost, zajišťují dlouhodobou hydrataci, chrání před vysycháním při použití žehličky nebo vysoušeče vlasů.
 • Ceramidy.Dodávají lesk, chrání před poškozením a vysokou teplotou, zabraňují prasknutí a průřezu konců.
 • Alanin.Má hydratační, antistatický a kondiční účinek.
 • D-panthenol nebo provitamin B5 . Vyživuje a posiluje vlasové folikuly, obnovuje strukturu, dodává lesk, normalizuje činnost mazových žláz, snižuje obsah tuku v pokožce hlavy.
 • Rostlinné oleje.Navlhčete a vyživujte pokožku hlavy výživným způsobemlátky posilují kořeny vlasů a stimulují jejich růst.
 • Výtažky z léčivých bylin nebo medu.Chraňte před nepříznivými vlivy prostředí, přidejte k pramenům lesk a pružnost.

V mnoha formulacích můžete najít složku, jako je alkohol. Jeho zanedbatelný obsah nepoškozuje normální nebo mastné vlasy, ale může slabě oslabit a zaschnout, což zvyšuje jejich suchost a křehkost, což brzy povede ke vzniku rozštěpených konců.

Jak si vybrat správnou masku

Aby nedošlo ke zbytečnému utrácení peněz a aby nedošlo ke zranění vlasů, je nezbytné určit jejich typ a stupeň poškození. Z toho vyplývá, že je nutné zvolit opraváře s ohledem na jeho komponenty.

Existují tyto typy vlasů:

 • Suché.S výhradou vnějších vlivů se odlišují odlupováním a zarudnutím pokožky hlavy, proto potřebují zvlhčující a doplňkovou výživu. Prostředek pro úpravu musí obsahovat bílkoviny, přírodní oleje a bylinné extrakty.
 • Fatty.Jejich hlavním problémem je rychlá kontaminace, takže budou používat masky obsahující výtažky z citrusů, jílu, odvarů z bylin a éterických olejů.
 • Tenké a volné.Pro jejich restaurování jsou nezbytné masky obohacené keratinem.
 • Smíšené.Rozdíl v tuku na kořenech a suchých koncích. Komplexní péče o ně zahrnuje výrobky vyrobené speciálně pro řešení tohoto problému.

Při výběru výplněmasky musí dodržovat některá pravidla:

 • nápravné opatření by mělo být zaměřeno na řešení konkrétního problému a mělo by být vhodné pro daný typ vlasů, a proto je lepší se vyvarovat univerzálních výrobků;
 • složení výrobku by mělo sestávat nejméně z 50% přírodních složek;
 • musíte používat produkty osvědčených značek, abyste se vyhnuli nákupu zboží nízké kvality.

Druhy opravárenských masek

\ t

Všechny masky lze rozdělit do dvou typů: kosmetické a domácí. První, podle pořadí, být rozdělen do prostředků masové spotřeby a profesionála.

Masivní kosmetika se prodává v každém obchodě. To je pozoruhodné jeho dostupností, ale to ne vždy pomůže dosáhnout požadovaného výsledku v důsledku přítomnosti umělých a dokonce škodlivých složek ve složení. Profesionální nástroje lze zakoupit pouze ve specializovaných prodejnách nebo obchodech. Jsou obohaceny o aktivní pečující složky a mají přímý vliv na problém.

Pravidla pro používání masek

\ t

Základní pravidla pro používání masek:

 • Opravy masek jsou určeny speciálně pro zlepšení vzhledu a stavu poškozených vlasů, takže jejich použití je pro zdravé kadeře nepraktické.
 • Produkt naneste na předem umytou šamponovou hlavu.
 • Masku je nutné rozdělit od kořene ke špičce pomocí hřebene se široce rozmístěnými zuby.
 • Je vhodné nástroj rozetřít do pokožky hlavymasážní pohyby. To zajistí lepší výživu vlasových folikulů.
 • Po nanesení masky by měla být použita maska. Zabrání se tak náhodnému oplachování výrobku při koupeli nebo vysoušení během domácích prací.
 • Pro lepší vstřebání užitečných látek je hlava zabalena do ručníku a lehce zahřátá fénem.
 • Masku nedržte na vlasy déle, než je uvedeno v návodu. To bude vlasy těžké a vypadají špinavé.
 • Masku je třeba omýt velkým množstvím teplé vody, po které se nedoporučuje aplikovat balzám nebo kondicionér.
 • Použití masky by nemělo být delší než třikrát týdně.

Pro dosažení požadovaného účinku obnovující masky po jejím použití není možné vlasy vyfouknout a použít stylingové výrobky. Proto se nedoporučuje postup provádět bezprostředně před prací nebo jakoukoliv událostí.

Top 10 nejlepších regeneračních masek

Z mnoha nabízených produktů pro péči o vlasy je velmi obtížné najít vhodný výrobek. A zde nefunguje pravidlo „drahé, tak kvalitativně“.P Nejčastěji jsou padělky vyráběny z drahých značek, proto byste si měli pečlivě vybírat nejen masku, ale také obchod, kde budou zakoupeny.

Hodnocení nejlepších masek na obnovu vlasů zahrnuje výrobky s nejpozitivnějším hodnocením zákazníků.

L'Oreal Professionnel Absolut Oprava Lipidium

Výrobky od slavné francouzské značky jsou navrženy tak, aby obnovily i vážně poškozené vlasy. Maska díky svým proteinům podporuje regeneraci lipidové vrstvy, zabraňuje křehkosti a ztrátě vlasů, zlepšuje česání a zabraňuje sekání špičky. Pro dosažení výsledku je nutné udržet masku maximálně pět minut.

Masáž Macadamia Deep Repair

Americký výrobek je zaměřen na hlubokou obnovu suchých, slabých a křehkých vlasů, ke kterým dochází v důsledku obsahu přírodních olejů v něm. Výrobek má kumulativní účinek: po několika aplikacích vypadají kadeře dobře upravené, zdravé a lesklé. Doba expozice masky by neměla překročit sedm minut.

Natura Siberica Sauna & amp; Lázně

Maska je nejlepší v řadě „restaurování“ domácích výrobků. Hlavní výhodou produktu je přírodní složení a nepřítomnost škodlivých parabenů a sulfátů. Aktivní složky masky obnovují vlasovou strukturu, zvlhčují a dodávají jí lesk a také hojí pokožku hlavy. Masku udržujte na 15 minut.

Kaaral Royal Jelly Cream

Rozpočtové prostředky určené k obnově barvených, poškozených a tenkých vlasů, které z hlediska účinnosti nejsou horší než dražší protějšky. Maska stimuluje růst vlasů a zlepšuje jejich vzhled, činí ji lesklou a dobře upravenou. Výrobek má příjemnou texturu ajiný okamžitý efekt.

Vlasová společnost Double Action

Maska je určena k obnovení bělených vlasů. Výsledku je dosaženo díky komplexu keratinů, který dodává kadeřům hladkost a zrcadlový lesk.

Matrix So Long Damage Celkové výsledky

Formulace masky zahrnuje pečující složky, které z první aplikace eliminují složité problémy ve formě matné barvy vlasů, delaminace, křehkosti a suchosti. Při pravidelném používání nástroje se i ty nejsušší kadeře zvlhčují a lesknou.

Estel Professional Keratin

Maska obnovuje vlasy po barvení a umožňuje díky keratinům a arganovému oleji v kompozici. Ochranné vlastnosti výrobku zabraňují vymývání barev a poškozují škody způsobené nátěrem. Kudrlinky se stávají hustšími a ne zamotanými. Suchost pokožky hlavy zmizí a její rovnováha lipidů je normalizována.

Profesionální vizuální oprava Londa

Nástroj bude skutečnou záchranou pro suché a špatně poškozené vlasy. Vyvážené složení zabrání průřezu, zvlhčí pokožku hlavy, odstraní podráždění po použití čisticích prostředků. Maska je okamžitě absorbována a chrání kadeře před ztrátou vlhkosti.

Profesionální plná síla OLLIN

Obsahuje přírodní složky, které se podílejí na obnově kudrlinek, obohacují žárovky živinami, zlepšují krevní oběh pokožky hlavy a stimulují růstvlasy. Nástroj má uklidňující, kondicionační a hydratační účinek.

Natura Siberica Oblepikha

Výrobek se vyznačuje postupnou obnovou i těch nejsuchších kudrlinek. Přírodní oleje a extrakty posilují vlasy, zabraňují vypadávání vlasů, bojují proti lupům a mikrotrhlinám pájek, obnovují přirozenou pružnost a lesk na prameny.

Opravné masky jsou skutečnou záchranou poškozených kudrlinek. Ale nepoužívejte je bezmyšlenkovitě. Je důležité zvolit nástroj založený na typu vlasů a pečlivě prostudovat složení před nákupem.