Hodnocení nejlepších korejských obličejových masek: 10 nejlepších produktů pro jakýkoliv typ pleti

Hotové kosmetické směsi používané k péči o pokožku obličeje jsou nyní populární mezi ženami všech věkových kategorií. Nejoblíbenější z těchto fondů jsou produkty z Koreje. Mají mnoho užitečných vlastností, jsou k dispozici v různých formách a šetrně se starají o obličej. Jejich výhodou je také možnost výběru produktu pro jakýkoliv typ pleti a věku, včetně žen starších 45 let.

Výhody korejských obličejových masek

\ t

Výrobci korejských masek vyrábějí výrobky v různých formátech: jednorázové utěrky, krémy, séra a gely namočené v užitečné kompozici. Kromě toho existují sady výživných směsí a ubrousků, které musí být namočeny a použity jako maska. Populární jsou také soupravy sestávající z ubrousků, čisticí emulze a smetany.

Hlavní využití korejských fondů je:

 • stimulace produkce kolagenu zodpovědného za pružnost a pružnost kůže;
 • odstraněnímalé pupínky, podráždění, loupání;
 • zvlhčení pokožky obličeje, vytvoření ochranného filmu na jeho povrchu;
 • prevence vzniku pigmentových skvrn;
 • vyrovnávání tónu obličeje;
 • vyhlazování malých vrásek;
 • nasycení kůže esenciálními živinami;
 • stimulují regeneraci tkání;
 • zpomalení stárnutí pokožky obličeje;
 • regulace mazových žláz;
 • čištění pórů;
 • prevence akné.

Korejské masky zahrnují kyselinu hyaluronovou, výtažky z léčivých bylin a mořských řas, vitamíny a minerální látky, takže mají příznivý vliv na stav pokožky obličeje.

Kontraindikace

Navzdory použití korejských masek na kůži není vždy povoleno je používat. Hlavní kontraindikace jsou:

 • alergickou reakci na kteroukoliv ze složek kompozice;
 • velký počet zanícených akné se známkami hnisání;
 • ekzém, dermatitida v akutním stadiu;
 • chronická psoriáza v akutním stadiu;
 • akutní kopřivka;
 • přítomnost hnisavých ložisek na obličeji nebo otevřených ranách, řezech, prasklinách.

Před použitím jakékoli masky zkontrolujte reakci kůže na kompozici masky a aplikujte malé množství přípravku na vnitřní plochu předloktí . Pokud se během dne nevyskytují žádné příznaky alergií, může být přípravek aplikován.

TOP-10 nejlepších korejských masek

Pro výběr optimálních prostředků stojí za to prozkoumat rating.nejlepší korejské masky. Výrobci nabízejí produkty pro všechny typy pleti a ženy různého věku.

Alginátová maska ​​Shary Kyselina hyaluronová + betain

Recenze žen, které tuto masku vyzkoušely, ukazují její vysokou účinnost a mimořádně pozitivní účinek na pokožku obličeje. Hluboce vyživuje a hydratuje, dodává lesk, odstraňuje podráždění. Kompozice zahrnuje kyselinu hyaluronovou a betain.

Odborníci doporučují používat masku nejméně dvakrát týdně a před ní aplikovat výživné sérum stejné značky. Výsledek použití je patrný po prvním použití a je srovnatelný s účinkem po procedurách v salonu.Výrobek je vhodný pro suchou a citlivou pokožku.

Modelovací maska ​​kolagenu Skinlite

Maska korejské společnosti, která je ideální pro stárnutí pleti, ji okamžitě vyhlazuje a zabraňuje vzniku nových vrásek. Většina žen si všimne pozitivního vlivu masky: obličej po aplikaci nástroje se stává čerstvým a omlazeným.

Výrobek obsahuje kolagen a alginát, jakož i panthenol, vitamíny a rostlinné extrakty. Samotná maska ​​se skládá z gelu a posilovače, které se smíchají bezprostředně před aplikací na obličej. Doba expozice masky je 20 minut. Frekvence použití - nejméně 1 krát týdně. Jedinou nevýhodou je, že je třeba velmi rychle míchat komponenty, aby se hrudky netvořily.

Anskinova chladící ledová modelovací maska ​​

Jedinečná maska ​​vyrobená ve forměprášek, který musí být před použitím zředěn vodou. Nástroj je určen speciálně pro unavenou pokožku náchylnou k podráždění, zánětům a odlupování. Kompozice obsahuje extrakt z lékořice a máty peprné, kyseliny hyaluronové a betainu.

Zvláště dobře, maska ​​působí na mastnou pleť, pomáhá dosáhnout efektu oparu, reguluje práci mazových žláz. Je nutné ji používat maximálně dvakrát týdně.

Dream White White Tony Moly Panda

Jedna z nejlepších bělících masek vyrobená ve formě lehkého krému, který je třeba aplikovat před spaním. Originální obal upozorňuje na to, protože sklenice má tvar pandy. Složení výrobku obsahuje bambusovou šťávu a vitamin B3.

K dosažení bělícího účinku je nutné činidlo aplikovat před spaním, není nutné ho umývat. Majitelé masky na suchou pokožku lze použít jako krém.

Víno na léčbu vinylu Holika White Wine Pack

\ t

Jeden z nejlepších produktů pro starší pleť, který je ideální pro ženy starší 35 let. Při pravidelném používání výrobku je dosaženo efektu zvedání srovnatelného s procedurami salonů. Také kůže se stává hydratovanou a tón obličeje se vyleje.

Výrobek obsahuje výtažek z borůvky, levandule a citronu, asi 10% bílého vína. Výrobce důrazně doporučuje použít přípravek před spaním a ráno ho umyjte teplou vodou.

Tony Moly Tomatox Magic Massage

Nejlepší krémová maska ​​v kreativním balení. Mezi dospělýmiženy produkt je populární, protože pomáhá hladké vrásky na obličeji s pravidelným používáním. Struktura zahrnuje složky, které úzké póry, regulovat práci mazových žláz, zlepšit pleť.

Maska musí být udržována po dobu 10 minut a opláchnuta teplou vodou. Frekvence aplikace - 2-3 krát týdně.

Recept na tajemství přírody Aloe

Jednorázová tkaninová maska ​​s vysokou účinností a atraktivními náklady. Dodává se ve formě ubrousku namočeného ve speciálním roztoku. Součástí nástroje je aloe extrakt, cenné vitamíny. Pomáhají zklidnit pokožku, zvlhčují ji, úzké póry a snižují zánět.

Maska by měla být uchovávána po dobu 20 minut, poté by měla být vyhozena samotná ubrousek a zbývající kompozice na obličeji by měla být vtažena do kůže s poutavým pohybem, dokud nebude zcela absorbována.

Vhodné pro ženy různého věku s jakýmkoliv typem kůže.

Ettang Modeling Take-Out Balíček Chlorella

Účinná alginátová maska, která obsahuje sladkovodní řasy (chlorella). Aminokyseliny a vitamíny pronikají hluboko do epidermy, saturují a hydratují. Maska je také vhodná pro stárnutí pleti, protože dokáže vyrovnat tón obličeje, odstranit nepravidelnosti kožního reliéfu, tmavé kruhy a otok v oblasti očí.

Masku je třeba před použitím zředit studenou vodou. Pro usnadnění jeho odstranění se doporučuje aplikovat kompozici v tlusté vrstvě po dobu 15-20 minut. Frekvence použití - nejméně 2-3 krát týdně.

Spací pytel pro školy Cool

\ t

Maska má zvedací účinek a je vhodná pro jakýkoliv typ pleti. Rychle zjemňuje tón obličeje, odstraňuje malé vrásky a velké z nich je méně znatelné. Výrobek obsahuje rostlinné extrakty, vitamíny a cenné aminokyseliny.

Je nutné aplikovat masku na noc, ráno, aby se omývala teplou vodou. S jeho pravidelným používáním, tmavé kruhy, malé pupínky a peeling mizí.

Missha Pure zdrojová rýže

Emulgovaná tkáňová maska ​​s extraktem z listů rýže. Aktivní složky kompozice pronikají hluboko do vrstev kůže, vyživují a obnovují, začínají regenerační proces, vyrovnávají tón obličeje.

Dvakrát týdně naneste ubrousek po dobu 20 minut. Při pravidelném používání se obličej stává svěží a světlejší. Hlavní výhodou výrobku je, že je vhodný pro různé typy pleti a ženy jakéhokoliv věku.

Nezapomeňte, že při výběru masky od korejského výrobce musíte vzít v úvahu vlastnosti a potřeby vaší pleti. Záleží na tom, zda produkt splní očekávání, která jsou na něj kladena či nikoliv.