Hnědá manikúra

Manikúra v hnědých odstínech je skvělou volbou pro podzimní sezónu. Jedná se o klasickou a stylovou volbu pro datum, večerní recepci nebo kancelářskou práci. V sezóně podzim-zima 2015-2016 zaujímá tato barva vedoucí postavení, lze ji nalézt na módních přehlídkách po celém světě.

Domácí manikúra

Předpokladem jasných barev je kvalitní manikúra s dobře udržovanými rukama a nehty:

 1. Naložte všechny nehty a udělejte je stejné délky a tvaru. První věc, která bude patrná u jednobarevné manikúry, jsou nehty různých délek. Proto být velmi přesné a přesné. Pro hnědou barvu jsou ideální krátké hřebíky ve tvaru mandlí nebo lehce čtvercové.
 2. Na nehtové lůžko naneste remuver nebo tukový krém. Přidejte citrónovou šťávu, mořskou sůl a olej do velmi teplé vody. Ponořte ruce do kapaliny na 15 minut. Taková kompozice zpevní nehty, vybělí je a připraví pro aplikaci jednotného povlaku.
 3. Oranžovou tyčí nebo kovovou škrabkou vyjměte kůžičku a opatrně ji rozřezejte nůžkami na nehty nebo pinzetou. Nezapomeňte sledovat stav svých nástrojů: špatné ostření může vést k „okrajům“ keratinizované kůže.
 4. Povrch suchého nehtu otřete: laky a gelové lakydržet hřebíky horší, pokud je povrch špatný do sucha. Ošetřete ho odstraňovačem laku na nehty nebo speciálním odmašťovadlem. Tato metoda odstraní odumřelé částice kůže a nečistoty a manikúra vydrží déle.
 5. Nezapomeňte aplikovat podklad, utěsnit konce hřebu a teprve pak barevný nátěr. Tato metoda ušetří nehty před ztmavnutím a chrání je před pigmentací. Kompletní krytí se speciální základnou, aby se zabránilo štěpení.

Možnosti manikúry v hnědých tónech

\ t

Jak si vybrat možnost pro manikúru, když existuje tolik možností, od klasických až po naprosto extrémní. Najít tento seznam pomůže:

 • Monochromatické pokrytí je možnost, která bude vyhovovat každé události. Nebude to v rozporu se zákoníkem o oblékání, doplnit jakýkoliv obraz, aniž by se tím rozptýlila pozornost. Pevná hnědá manikúra dodá vašim rukou dobře upravený a elegantní vzhled. Jakýkoliv odstín se hodí: od nejjasnějších tónů až po téměř černé. Pro dokonalé pokrytí by měl být lak aplikován ve 2 vrstvách.
 • Hnědý lak s červeným odstínem a zlatými jiskry roztroušenými na koncích nehtů je ideální pro dokončení večerního vzhledu.
 • Vzhledem k tomu, že hnědá je univerzální barva, samolepky na ní budou velmi vítané, zejména v podobě bílé krajky. Takové šperky dodají vašim rukám sofistikovaný vzhled.
 • Použijte hnědé hejno k vytvoření sametové manikúry. Je spojován s podzimem a je kombinován s teplým pletenímsvetry. Pokud není v ruce obchod pro nehtové umění, pak místo hejna můžete použít scrapbooking prášek prodávaný v papírnách.
 • Kombinujte hnědé s kontrastními barvami. Například, aby vzor ve světle růžové nebo bílé. K tomu použijte tenký kartáč.
 • Dosáhněte gradientového efektu pohybem ze světle hnědé do tmavé. Tento efekt vizuálně táhne nehtové lůžko.
 • Použijte hnědý lak pro francouzsky. No, konce nehtů aplikují bílý lak. Vaše ruce přitáhnou pozornost.
 • Měsíční manikúra, prováděná v hnědé barvě s použitím kontrastních odstínů, je vynikající a stylovou volbou na podzim.
 • Ozdobte manikúru kamínky nebo peřím. Použijte velké kameny na jeden hřebík a menší kameny mohou být rozptýleny po všech nehtech.

Stojí však za to připomenout několik pravidel:

 • Hřebíky by měly mít stejnou délku a tvar. Nejvhodnější krátké nehty ve tvaru "měkkého čtverce".
 • Hnědé odstíny nebudou vypadat s růžovými a fialovými květy.
 • Hnědá manikúra se dobře hodí do make-upu ve zlatých tónech.
 • Čokoládové odstíny jsou nejvhodnější pro podzim a zimu.

Hnědá manikúra s šelakem

Lak s nejvyšší kvalitou udržuje na nehtech v průměru ne déle než týden. Šellac zůstává po 3 - 4 týdny nový. Ve stejné době, to nevybledne, nepraskne, neštěpí, není poškrábání, vypadá bohatý a ušlechtilý.

Postup při podávání žádostíŠelak trvá o něco déle a je dražší, ale stojí za to. Můžete jednou za měsíc provést zákrok v salonu a zapomenout na neustálou korekční manikúru.

Se silným přáním lze šelak aplikovat doma zakoupením lampy a potřebných nástrojů.

Manikúra v odstínech hnědé přidává do rukou přesnost a ušlechtilost, přitahuje pozornost na ruce, kombinuje se s jakýmkoliv oblečením. Může být používán jak v každodenním životě, tak i během světských setkání. Hnědá manikúra zůstala stylová po dlouhou dobu, je to skutečná klasika manikúry. Současně přidáním jakýchkoli detailů, například drahokamu nebo krajky, bude manikúra jedinečná.