Hluboká krása akvarijní manikúry

Každý z nás byl alespoň jednou fascinován sledováním akvária plného barevného písku, mušlí a krásných ryb v křišťálově čisté vodě.

Nelze se shodnout na tom, že se jedná o celý svět, který vždy přitahuje pozornost. Díky moderním technologiím se tento efekt v manikuře snadno obnovuje.

Aqua-styl design je obzvláště jednoduchý a elementární pro ty, kteří mají dovednosti rozšíření nehtů. To však nebude těžké zvládnout od nuly. Akvárium nail art na ruce přitáhne pozornost každého kolem vás na speciálních akcích i každý den.

Manikúra „Akvárium“ se nazývá i podle technologie jejího vzniku. Hlavní provedení po provedení je pokryto vrstvou bezbarvého materiálu, jako je akvarijní sklo, v důsledku čehož se tato manikúra stává odolnou vůči vnějšímu poškození.

Náš článek obsahuje video materiál, který má pomoci začátečníkům zvládnout techniku ​​akvarijního stylu, sbírku fotografií módního designu, který vás jistě inspiruje k experimentování, stejně jako podrobný průvodce krok za krokem, jak znovu vytvořit tento úžasný efekt na nehty.

Požadované nástroje

Pro vytvoření trojrozměrného efektu akvária na nehty budete potřebovat následující nástroje a materiály:

 • Jakýkoli dezinfekční prostředek, mýdlo nebo antiseptikum
 • Prostředky pro odmašťování nehtů
 • \ t
 • Základ pro nanášení gelového laku (základní nátěr)
 • Korálky (volitelné)
 • Bílý nebo purpurový prášek, zlatý nebo stříbrný třpyt
 • \ t
 • Černý akryl a tekutý
 • Formy pro umělé nehty
 • \ t
 • Buff pro leštění
 • \ t
 • Malý a plochý kartáč
 • \ t
 • Velký soubor

Krok za krokem aqua design

Za prvé, ošetřujte nehty, připravujte je na práci: musíte důkladně umýt ruce antiseptikem. Pak nechte hřebíky požadovaný tvar s velkým souborem a odstraňte přebytečnou kůžičku. S pilníkem na nehtové desce odstraňte z povrchu přirozený lesk. Nyní nejen vy, ale i nehty jsou připraveny k experimentům.

Krok 1

Umístěte každý tvar na hřebík a položte ho pod opotřebovaný hrot nehtu. Ujistěte se, že jsou dobře pevné a dokonce i přesnost vaší manikúry závisí na tom. Poté nechty odmastěte a použijte základní nátěr, aby bylo zajištěno, že povrch je lépe spojen s následujícími vrstvami materiálů.

Krok 2

Kartáč ponoříme nejprve do akrylové kapaliny a poté do prášku. Při použití celého prostoru nehtové desky naneste čtvercový substrát. Připomeňme si, že pokud uděláte manikúrukaždý den byste neměli šetřit nepřirozenou délkou nehtu.

Krok 3

Pomocí stříbrného nebo zlatého prášku vytvořte pozadí. Snažte se udržet všechny linie a pohyby hladké a zakřivené, což dodá vašemu akváriu nail art zvláštní eleganci a krásu. Pomocí bílé a fialové prášek formy roviny okvětních lístků květiny, nezapomeňte přidat zelená - květ s lístky bude vypadat přirozenější. Užitečné rady: pro luxusnější a slavnostní manikúru, položte jádro vaší květiny s malými zlatými korálky. Neměli byste si vybrat velké skleněné korálky, protože pak bezbarvá krycí vrstva nebude ležet. Černá barva je potřebná k malbě jemných detailů: jak to udělat správně, je uvedeno na fotografii.

Krok 4

Po dostatečném požitku z tvořivosti a vytvoření jedinečného designu nezapomeňte na nejdůležitější akci, která vám poskytne trojrozměrný efekt akvarijní manikúry. Opatrně zakryjte nehtovou desku hotovou kresbou vrstvou bezbarvé průhledné akrylové fólie, která je určena k simulaci akvarijního skla.

Je to tento krok, který dá vašemu manikúru efekt trojrozměrnosti a jako příjemný bonus zajistí jeho dlouhodobou bezpečnost. Po tom, jak správně vyleštit nehty, na konci práce, použijte UV-Siller, rovnoměrně aplikovat na lak.

UV siller neníJe to nutná složka, nicméně, bude chránit nehty před expozicí UV paprsky a nakonec opravit manikúru.

Hotovo!

Pro podrobnější studium tohoto procesu se seznamte s výukovým videem od mistra nehtů, který poskytuje příklad vytvoření nádherné květinové manikúry.

Nápady pro manikúru akvárií

Všimněte si, že aqua design je praktičtější a praktičtější na kratších nehtech. Móda navíc diktuje přirozenou délku: trend tvaru styletu je v minulosti.

Nicméně, design nehtů je hluboce individuální věc, tak ať vaše představivost běží zdarma a umožní vám experimentovat a dát nejvíce odvážné myšlenky nail art do života. Akvarijní design je nejrozmanitější: v závislosti na ročním období může být barva takové manikúry teplá a studená; kresba sama o sobě je něžná nebo odvážná, brilantní a jasná nebo zdrženlivá a elegantní.

Řada možností a relativní jednoduchost tohoto typu manikúry mu umožňuje zajímat jak začínající mistry, tak odborníky na nehty. Chcete-li zlepšit své dovednosti, naučit se video tutoriály a foto tutoriály.

Poté, co jste strávili nějaký čas cvičením, později budete schopni bojovat s těmi kolem vás s neuvěřitelným designem nehtů! Jako postscript doporučujeme, abyste se seznámili s video tutorialem o aqua designu, pro který budete potřebovat gel a akryl. Přejeme Vám příjemnou kreativitu!