Hledáte pro a proti: dlouhé nebo krátké vlasy

Diskuse o tom, co je nejlepší: dlouhé nebo krátké vlasy, probíhá již více než tucet let. Nicméně, mnoho majitelů tlustých kudrlinek "toee" tajně sní o auto, a dámy s módní účes - růst alespoň průměrné délky.

Argumenty pro dlouhé vlasy

Dlouhé, hladké a lesklé vlasy jsou nedílnou součástí ženské krásy. Dívka s dlouhými, dobře upravenými kudrlinkami vždy vypadá módně a stylově - k tomu stačí pouze pár měsíců stříhat špičky a ujistit se, že se neodtrhnou.

Na dlouhých vlasech můžete vytvořit neuvěřitelné množství velmi odlišného stylu, a to jak pro zvláštní příležitosti, tak pro každý den. Vzhledem k tomu, dívka vždy vypadá jinak, vyzvednout její účes pro nový obraz a náladu.

Dlouhé kadeře vám umožní bezpečně nosit klobouk bez obav o styling: hladce česané vlasy shromážděné v culíku jsou skvělou alternativou k volným pramenům, které jsou magnetizovány a tlačeny pod čelenku. Tento účes šetří v nouzových situacích, kdy nezbývá čas na umytí vlasů.

Argumenty pro krátké vlasy

\ t

Střih je skvělý způsob, jak změnit nejen obraz, ale také vnitřní stav. Mnoho žen slaví zvláštní úlevu a nové vnímání sebe po odříznutí „nákladu“, který nosili na hlavách celé roky.

Střihy jsou ideální pro majitele tenkých vlasů, rychle ztrácí objem. Jsou mnohem snazší se starat a dělat styling.

Délka srsti těsně nad ramenem je považována za univerzální a naprosto vše sedí. Můžete ji porazit pomocí různých typů rány, kaskády nebo variace s prameny.

Při rozhodování o stříhání nebo pěstování vlasů je důležité porozumět vlastnostem vašich vlasů. Silný a poslušný bude vypadat perfektně s jakoukoliv délkou, zatímco pro poškozené, tenké a křehké vlasy je vhodnější stylová zkrácená verze. Nebojte se experimentovat, protože v životě je vždy místo pro nová a odvážná řešení!

Jaké vlasy se vám líbí více? Zvolte. Po týdnu vám shrneme a provedeme samostatný výběr fotografií s módními účesy.