Historie francouzské manikúry

Od té doby, kdy světlo poprvé slyšelo o francouzské manikúre, uplynulo více než 35 let. V posledních letech se péče o nehty změnila, proměnila, absorbovala moderní trendy sama o sobě, ale zachovala si své tradice. A jen jedna věc, neustále udržovaná pevně - obrovský úspěch francouzské manikúry. Do dnešního dne nemůže jedna manikúra odpovídat .Jaký je jeho rys? Chceme-li znát odpověď na tuto rétorickou otázku, je nutné jít hloubějido minulosti atmosféry života Hollywoodu v 70. letech.

Jak to všechno začalo

V roce 1976 začal Hollywood rychle se rozvíjející kariéru ve filmovém průmyslu. Hollywoodský filmový průmysl každý den dobyl celý svět. Před odborníky kina byl důležitý úkol: bylo nutné najít univerzální smalt pro nehty rukou, který by dokonale zapadl do všech toalet a zapadl do každého obrazu filmových hvězd. Mohlo by se zdát, že filmový průmysl představuje neuvěřitelně složitý úkol, ale schopný podnikatel a tvůrce podniku ORLY Jeff Pink tento problém rozhodně převzal.

Chce vytvořit super univerzální manikúru.
Jeff Pink po určité době vyvíjí komplexní design nehtů, ve světě módy získává obrovský úspěch . Neuvěřitelně svobodná a snadno proveditelná, francouzská manikúra byla zachycena módou. Byl to skvělý střih pro všechny druhy oblečení a šatních skříní. Byl vytvořen velkolepý vzorec neodolatelnosti, ale Jeff Pink zpočátku nazýval jeho stvoření velmi rezervovaným „přirozeným nehtem“. Stylové nehty ve světle růžovém provedení s zdobením bílého lemovacího nehtu se ukázaly být skvělým objevem. Ale v tomto jednoduchém objevu chyběl celý módní průmysl.

V důsledku Hollywoodu francouzská manikúra hodila kurz ve městě Paříži. Poté, co v té době získal širokou slávu, Jeff Pink pokračuje v práci se slavnými francouzskými modelkami, které zvyšují jeho postavení. O něco později se do Los Angeles vrátí známý podnikatel a francouzská manikúra zvýší své hodnocení v pařížských modelových domech .Po nějaké době ví celá Francie o skvělém designu podnikatele. Když si Jeff Pink uvědomil v té době, do jaké míry je francouzská značka elitní, udržuje si toto jméno jako formální, ale z nejasných důvodů patent nezveřejňuje. Vlastně pak francouzská manikúra začala svou cestu, její autorství nepochybně patřilo americkému řemeslníkovi. Pro elitu Ameriky to bylo obrovské zklamání, někteří nemohli odpustit Pinkovi za takovou „nezodpovědnost“.

Moderní francouzská manikúra

Denní tok a francouzská celebritakaždý rok. Dnes, většina žen po celém světě dává přednost pokrytí nehtů francouzskou manikúrou. To je nejoblíbenější způsob pro ženy po celém světě. Ale jak to vypadá v moderním světě, podstoupili Francouzi globální změny? Klasická francouzská manikúra zůstává konstantní, stává se základem rozmanitosti tohoto stylu. Obraz klasiky je věčný: vypadá pečlivě, krásně, jasně a co nejlehčí v rukou každé ženy. Ale čas nestojí v klidu a móda diktuje jeho potřeby. Francouzština je však stále dokonalá a ztělesňuje nejodvážnější a nejneobvyklejší nápady .

Francouzská manikúra je nekonečnou tvůrčí fantazií pro kreativitu a nejambicióznější záměry a touhy po designu. Obrovské množství potenciálních kompozic. Sníte o jasném a odvážném obrazu? Nebo možná dáváte přednost, naopak ne sofistikovaný elegantní styl obchodní ženy? Dohodli jste se! Žonglovat s tónem a prvky, míchat různé barvy a malebné vzory. Najděte si svůj osobní obrázek. Moderní móda diktuje různé formy nehtů. Jeho design je harmonicky doplněn moderními detaily manikúry .

Francouzština je dobrým lakem pro obrazové kresby, ze kterých se vaše nehty stanou jediným a jediným. Takový design nehtů ztělesní všechna vaše přání a splní nejdivočejší fantazie.
Svět módy a designu se aktivně rozvíjí po celý život, móda je nekonečně transformována, ale francouzská manikúra nikdy neníztratí svou popularitu. A nezáleží na tom, že chcete klasiku nebo jinou. Francouzština bude navždy vaší kouzelnou hůlkou a uvědomí si, že váš sen je vždy elegantní. Experimentujte a realizujte své nápady odvážněji!

Jak si vyrobit francouzskou manikúru doma

Dosud není obtížné vytvořit francouzskou manikúru doma. V obchodech Vám bude nabídnuta široká škála různých laků, samolepek a různých šablon pro nehty. Pokud se rozhodnete udělat francouzskou manikúru sami, pak pečlivě zvážit výběr finančních prostředků. Nejlepší možností je koupit hotovou soupravu pro francouzštinu. V něm najdete vše, co potřebujete pro manikúru.

Jak to dělá? První pravidlo - musíte odstranit odstraňovač nehtů pro odstranění starých zbytků z předchozího laku. Poté naneste na povrch nehtu čirý nebo růžový lak. Musíme počkat, až bude úplně suchý, jinak bude francouzská manikúra zkažená. Po tom, pomocí šablony k odstínování špičky nehtu s bílým lakem, nebo s pomocí bílé tužky pro nehty odstín vnitřku nehtu. Je důležité, aby měl bílý lak stejnou konzistenci jako ostatní laky. Pokud je lak příliš tenký, nebudete schopni nakreslit jasnou čáru.

Nyní je čas na akrylové barvy, s jejich pomocí můžete kreslit libovolný výkres nebo vzor. Pak naneste kamínky na vzor.Doporučujeme vám, abyste na všechny nehty nepřilepili kamínky najednou, což vám přinese přetížení manikúry a nebude vypadat elegantně. Stačí, když na každé ruce přidáte 2-3 kamínky pro dva nehty.

Pro dokončení manikúry musí být celý hřebík natřen fixačním lakem. Tento lak opraví váš vzor a kamínky na nehty. Když jste se naučili dělat francouzskou manikúru, můžete ji snadno udělat sami.