Hardware pedikúra

Máte často zranění a poranění při provádění pedikúry? A není čas dělat nohy a to jen zřídka? Pokud máte diabetes mellitus, procedura hardwarové pedikúry je pro vás ideální. Proč se její popularita zvyšuje? Jaké jsou vlastnosti a co je třeba vzít v úvahu při zamýšleném provedení takové péče o nehty?

Jak udělat hardwarovou pedikúru

Odborníci na nehty říkají, že tento typ pedikúry se v Německu „narodil“. A to není překvapující. Koneckonců, Němci byli vždy pedanti ve všech ohledech, a ještě více, pokud jde o tělo.

Podle pořadí postupu. Tradiční pedikúra nohou ve vodě neposkytuje pedikúru. Nohy jsou ošetřeny dezinfekčním prostředkem a změkčovadlem. Prsty jsou mazány speciální kapalinou pro tvrdé nehty. Tyto prostředky se týkají pouze mrtvých oblastí kůže bez ovlivnění zdravých oblastí. Toto selektivní působení snižuje riziko poranění a infekce kožních onemocnění.

Mistr neodřízne mrtvou kůži. Tento postup je nahrazen speciální manipulací s pedikurou. Přístroj, který je poněkud podobný vrtáku, speciální brousicí trysky zvládá nohy. V tomto případě jsou trysky předběžně dezinfikovány a zvoleny individuálně.

Mimochodem, samotné zařízení je vizuálně podobné rukojeti, ke které je připojen velký počet trysek. Sámtrysky mají hrubý povlak, jiné - jemná abrazivita.

Pro toto zařízení existují uzávěry pro broušení, které usnadňují manipulaci se všemi nepřístupnými místy. Pro všechny, postup nezpůsobuje žádnou bolest a nepohodlí.

Vzhledem k tomu, že na nohou je spousta nervových zakončení, bude postup hardwarové pedikúry pro vás současně bodovou masáží, která bude prospěšná pro celé tělo.

Staré kukuřice se dokonale odstraní pomocí pedikúry. Zpracovávají se speciálním bórem, zatímco zdravá kůže není zraněna a pouze mrtvá část je změkčená.

Broušení umožňuje v případě potřeby zpracovávat hrany trhlin. Mimochodem, po tomto postupu vás takový nepříjemný jev, jako jsou trhliny na patách, bude rušit mnohem méně často.

Kutikula, kterou vždy řezáme, s hardwarovou pedikúrou, je upravena pouze speciální tryskou. Tvar nehtů je korigován stejným způsobem, což umožňuje i obnovení nehtových destiček.

Závěrečným postupem hardwarové pedikúry je aplikovat změkčující krém na nohy a masáž. Na konci laku na nehty.

Výhody hardwarové manikúry

Hardwarová pedikúra je tedy velkou výhodou. Jediné, co je velmi důležité, je mistr a jeho kvalifikace. Pouze kvalifikovaný odborný podolog zajistí, že vaše nohy budou mladé a vaše nehty budou dobře upravené a atraktivní. Nedostatek kvalifikovaného mistra však nemůže přinést újmu.

Hardwarová pedikúra je „záchranná sláma“ pro ty, kteří trpí kuřaty a mozoly.

A pro diabetiky je tento druh pedikúry ideální, proto. Onemocnění snižuje citlivost a obvyklá manikúra je doprovázena poraněním kůže, někdy i infekcí. Hardwarová procedura umožňuje vyhnout se jí.

Při správném provedení pomáhá pedikúra hardwaru obnovit nehtovou desku a bojovat proti jejich zesílení. Tato manipulace pomáhá vyrovnat i zarostlé nehty! Kromě toho všeho, takový pedikúra zmírní těžkost a únavu nohou, dá vám příležitost nosit vaše oblíbené otevřené boty. Postup můžete provádět méně často než běžná pedikúra.

Další výhodou hardwarové pedikúry je její provedení bez narušení integrity kůže nohou. To znamená, že nedochází k sebemenšímu kontaktu s krví a také jsou vyloučena rizika infekce a infekce.

Taková inovace péče o nohy vám umožní přinést si nehty, nohy, prsty v perfektním pořadí. Manipulace také zmírňuje únavu nohou, těžkost v končetinách. Pečlivě vyrobená pedikúra přístroje je atraktivní podpatky, upravené nehty a mladá kůže vašich nohou.