Halloween manikúra: ukázat svou individualitu

Velmi starobylé a jeden z nejtemnějších pohanských svátků, Halloween, jehož historie se už tisíce let líčí, se nyní stala jen vzrušující a zábavnou tradicí, příležitost pobavit se a pobavit se jako čarodějnice nebo démon. Žádný jiný svátek nenaznačuje možnost takové úplné reinkarnace a emancipace, jako je oslava Dne svatých, možná někdo vážně bere starověké příběhy a věří, že brány mezi naším a druhým světem tuto noc otevřou. Většina z nich odkazuje na tuto dovolenou jako na vynikající příležitost a na tak vzácnou šanci vyjádřit se z nečekané strany a plně využít mystických a tajemných obrazů, které jsou jim nabízeny.

V tento den jsou uvítáni nejvýraznější a fantastické kostýmy, účesy a nápady na make-up. Čím horší, tím lépe. Ale i když se nebudete oblékat do bláznivého kostýmu a dělat úžasný make-up, existuje jeden způsob, jak se neztratit na obecném zábavném a strašidelném pozadí a ukázat svou individualitu, vyjádřit svou čarodějnickou podstatu. Tato metoda je originální a účinná manikúra. Mimochodem, pokud se stále rozhodnete odtrhnout od plné, manikúry v duchu Halloweenu av tomto případě bude skvělým doplňkem k obrazu.

Nápady na velkolepou manikúru pro Halloween

Jaký typ manikúry je nejvhodnější pro mystickou a bezohlednou náladu vytvořenou tímto svátkem? Vzhledem k tomu, Halloween je svátek s jeho dobře zavedené barvy oblékání, je lepší držet se svých tradičních barev nail art na jeho počest. Ty jsou černé (barva noci), kontrastní bílá, krvavě červená pro nálady upírů, oranžová (barva dýňového Jacka), fialová (barva zla). S jejich pomocí můžete vytvořit velmi atmosférický design v duchu dovolené s chutí dýně.

Jsou to obrazy dýně a děsivé zlověstné úsměvy a způsobují úsměv se sladkou tváří, které jsou velmi populární při vytváření tematického designu dovolené. Kombinace oranžové a černé vypadá prostě skvěle. Naše fotografie vám pomohou se ujistit, kolik zajímavých návrhů na toto téma si můžete představit, a bude vás nutit k realizaci vašich kreativních nápadů.

Abstrakt krev stříkající, nevtíravé pavučiny a obrovské zlověstné pavouky, lebky a kostry, lucerny, netopýry, čarodějnice 'košťata a čepice, černé kočky, mumie a duchové - všechny tyto tradiční All Saints den výtisky pomůže vytvořit nezapomenutelný a velkolepý hřebík Umění, se kterou budete litovat, když skončí svátek. Dojmy z obrazu mohou být rozšířeny o extravagantní tematické šperky.

Neobvyklébarevné kombinace, strašidelné nebo naopak vtipné obrázky vám pomohou být v centru pozornosti na slavnostním večeru a stanou se důvodem obdivu a diskuze. Pokud vám to nevadí čas a úsilí, můžete každý hřebík ozdobit různými způsoby. Podívejte se na svůj styl, nebojte se vyniknout, protože Halloween je den, kdy je jen vítán. Naše barevné fotografie vás budou inspirovat k nečekaným a odvážným experimentům.

Pokud se čas ubíhá a člověk by rád přidal k manikúru v duchu svátku promyšlený obraz, použití samolepek na nehtech by bylo vynikajícím řešením.

Přinést myšlenky do života: tipy a foto lekce

Takže jste se rozhodli pro tuto myšlenku, ale můžete ji uvést do života? Myslíme si, že naše rada, detailní foto lekce a videa vám pomohou zvládnout tento zdánlivě náročný proces bez jakýchkoliv problémů.

Hlavním pravidlem ideální manikúry (a to není jen manikúra pro Den všech svatých) je čisté a dobře udržované ruce a nehty. Koneckonců, vy budete děsit a šokovat ty kolem vás, ne otřepy a rozbitými nehty, ale jen originálním nail artem. Takže ruce by měly být pečlivě uvedeny do pořádku. Na našich stránkách najdete mnoho informací o hygienické péči o nehty.

Po dokončení přípravné fáze můžete přistoupit přímo ke kreativitě. Pokud vám vybraný obrázek způsobí problémy a máte pochybnosti, že můžeteto poprvé, praxe na papíře. Nespěchejte, buďte trpěliví, pracujte pomalu a opatrně. Snad ne všechno bude fungovat poprvé, ale věřte mi, výsledek stojí za to.

K provedení jakéhokoliv z námi navržených návrhů budete potřebovat minimální sadu nástrojů: tečky a tenký štětec. V případě potřeby můžete použít lepicí pásky pro manikúru, ozdobit ji kamínky nebo flitry a dokonce i korálky a kousky látky.

Některé nápady pro tematickou manikúru

Bez námahy

Rádi bychom Vám nabídli několik dalších způsobů, jak vytvořit velmi jednoduchou, ale velmi působivou a účinnou manikúru.

Chcete-li na nehty namalovat krev, musíte je zakrýt monochromatickým lakem, nejlépe černým nebo bílým. Poté, co je základna suchá, musíte na špičku nehtu upustit kapku krve červeného laku a potom párátkem držet ve směru základny nehtu, čímž se vytvoří rozvod. Věřte mi, že na večírku bude určitě někdo ochoten vám pomoci otřít krev z nehtů a nabídnout vám ubrousek.

Vynikající a nevyžadující spoustu času a úsilí s myšlenkou „čarodějnické“ manikúry budou dlouhé špičaté nehty ve stylu styletu černé nebo červené. Velmi dlouhé a velmi ostré nehty - to je přesně to, co potřebujete pro Halloween. Můžete dát tento tvar nehty nebo použít režii. Efekt doplňují velké kroužky s lebkami a podobnými symboly.

Veselé a děsivé svátky pro vás!Doufáme, že naše rady pomohou doplnit váš obraz a učinit z něj nezapomenutelné, protože z takové příležitosti v takovém sivém každodenním životě tak vzácně vypadneme.