Gradient manikúra, krásná a originální

Manikúra přechodu je vynikajícím řešením pro dívky, které chtějí vypadat jasně a neobvykle. Tento design nehtů poskytne příležitost experimentovat na jejich vzhledu, vytvořit nový obraz, který bude hovořit o osobnosti jeho majitele.

Existuje několik poměrně jednoduchých způsobů provedení manikúry gradientu. Postup trvá několik minut až hodinu v závislosti na složitosti práce. Provádět takovou manikúru nemůže jen zvládnout. Zvažte základní techniky vytváření původního gradientu, které nevyžadují speciální výcvik a mohou být prováděny doma.

Výhody manikúry gradientu

\ t
 • Světlý design upoutá pozornost ostatních na vaše ruce, ale nevypadá vulgárně, ale velmi stylově. V tomto případě můžete vytvořit skromný obraz s použitím pastelových barev a zcela neobvyklý, s použitím výrazné kombinace jasných barev.
 • Manikúra přechodu se perfektně kombinuje s jakýmkoliv doplňkem a oblečením a je vhodná i pro každou příležitost. Můžete kombinovat všechny odstíny laku s módní v této sezóně, nové položky, stejně jako použití neobvyklých kombinací. Při vytváření takové manikúry, nemůžete ukázat svékreativitu.
 • Ideální pro dívky a ženy jakéhokoliv věku.
 • Snadná manikúra, jen několikrát procvičte. V závislosti na vašich schopnostech můžete provádět manikúry různé složitosti.

Možnost jednoduchého manikúru přechodu

Nejjednodušší a nejefektivnější vícebarevná manikúra je hladký přechod odstínů od jednoho prstu k druhému. Nejlepší je pracovat ve stejném barevném schématu, například modré, růžové nebo oranžové. Podívejte se pozorně na svou sbírku laků a pokuste se vybrat alespoň pět laků stejného odstínu. Pokud si můžete nechat jednotlivé nehty samostatnou barvu, pak to bude nejlepší volba. Je velmi důležité, aby laky měly přibližně jednu hustotu a strukturu. Pokud se rozhodnete pro přechod manikúru s lesklými laky, pak byste neměli používat laky s třpytkami nebo perleťovými barvami.

Pro nejjednodušší typ vícebarevné manikúry budete potřebovat:

 • Nejméně 5 laků jednoho odstínu. Optimálně - 10 laků.
 • Základní nátěr pod lakem.
 • Fixační nátěr.
 • Prostředky pro expresní sušení.

Stejně jako každý jiný typ manikúry začneme pracovat s nehty s jejich očištěním, odstraněním kůžičky a vyrovnání nehtové destičky. Pokud uděláte takovou manikúru na nevyčištěných nehtech, pak to bude velmi ošklivé a vulgární. Po přípravě nehtů na ně naneste základní nátěr, který ochrání nehty před žloutnutím. Počkejte na základní vrstvuvyschne.

Nyní můžete malovat nehty. Začněte s malým prstem na levé ruce. Měla by být aplikována na nejjasnější odstín laku z palety, se kterou pracujete. Nalepte další nehet mírně zbarvenější barvou a nechte nejjasnější barvu pro palec. Hřebíky zakryjte druhou vrstvou laku, počkejte, až uschne, a zakryjte hřebíky fixačním nátěrem.

Pokud nejste připraveni počkat, až se celý lak zcela vysuší, použijte expresní sušení.

Manikúra gradientu duhy

Jedním z nejpozoruhodnějších typů gradientové manikúry je duha. S takovými nehty může každá dívka přitáhnout pozornost ostatních, kromě toho je duhová manikúra vhodná pro jakékoliv oblečení a pro každou příležitost v životě.

Abyste toho dosáhli, budete potřebovat:

 • Základní nátěr pod lakem.
 • Bílý lak.
 • Upevňovací nátěr.
 • Tři laky světlé barvy. Nejlepší je použít salát, růžový a modrý lak.
 • Odstraňovač laku na nehty.
 • Bavlněné pupeny.
 • Sponzhik.

Před prováděním manikúry byste měli dát nehty do pořádku, jinak, bez ohledu na to, jak moc se pokusíte, krásná manikúra nebude fungovat. Naneste základní nátěr na nehty a počkejte, až uschne.

Na každý hřebík naneste vrstvu bílého laku.

Na houbu naneste proužek růžového a salátového laku. Nyní je třeba natáhnout salátový lak na růžovou, takže ve středu dostanete jasně oranžovou barvu. Zbývá tisk gradientu na nehtu. K tomu, jak můžetehoubu pevně přitiskněte k hřebu tak, aby byla zcela pokryta lakem. Opakujte postup znovu, aby byla barva živější.

Pak naneste na houbu modrý a růžový lak. Přetažením modrého laku na růžovou získáte jasně fialový odstín. Přeneste gradient na nehty. Je nutné, aby přechod z jednoho hřebu do druhého byl hladký. Je důležité nejprve aplikovat světlejší odstín na houbu a pak tmavší a jasnější. Kromě toho, když mícháte barvy ve středu, položte na světlý proužek.

Stejné operace provádíme s modrým a salátovým odstínem, který při smíchání tvoří zelenou barvu. Pro palec, měli byste použít kombinaci modré a žluté, a pro malý prst žlutá a růžová.

Na manikúru přechodu naneste vrstvu kotvení. Nyní, velmi opatrně odstranit lak, který vyšel na povrchu nehtu s vatovým tamponem namočeným v odlakovači na nehty.

Při výběru laků pro duhovou manikúru by měla být upřednostňována nejen ty, kteří se jí líbí, ale i ty, které jsou navzájem kombinovány. Další jednoduché pravidlo - světlejší odstíny vyžadují více vrstev.

Taková manikúra se může zdát poněkud komplikovaná. Ale od druhého nebo třetího času musíte dostat dokonale krásné a dobře upravené nehty. Provádění takové manikúry doma nebude vyžadovat speciální nástroje od vás.

Transfúze květin

Tato metodaChcete-li vytvořit přechod manikúra je mnohem obtížnější, takže bude vyžadovat trpělivost a určité dovednosti od vás. Koneckonců, máte na jednom hřebíku dvě nebo tři barvy. Je lepší používat laky v kontrastních barvách, například bílé a červené, zelené a žluté, modré a modré.

K vytvoření takové manikúry budete potřebovat:

 • Základní nátěr pod lakem.
 • Lepicí páska
 • Plastová paleta.
 • Štětec.
 • Dvě až čtyři různé smaltované barvy.
 • Houba.
 • Odstraňovač laků.
 • Bavlněné pupeny.

První věc, kterou musíte udělat, je dát své nehty do pořádku. Musí být stejné délky a pravidelného tvaru. Naneste základní nátěr na připravené nehty pod lakem a nechte je uschnout. Houbičku nakrájejte na malé kousky. Pomocí lepicí pásky přilepte prsty tak, aby lak náhodně nespadl mimo meze nehtu. Následně nemusíte z kůže odstranit přebytečný lak.

Vezměte plastovou paletu a položte na ni několik kapek různých laků. Ponořte houbu do nich a naneste ji na hřeb od základny ke středu nehtu. Nechte působit půl minuty, aby se lak trochu vysušil. Namočte kousek houby v jiné barvě a naneste ji na druhou polovinu nehtu. Po zaschnutí laku fixujte lakem fixátorem.

Stejně tak všechny nehty. Poté, co je vše suché, měli byste odstranit pásku. Pokud je pod povrchem nehtu malý lak, odstraňte přebytečný lak bavlněným tampónem a odstraňovačem nehtů. Pokud děláte manikúrupro speciální případ můžete na vrchol umístit zlatý nebo stříbrný třpyt. V tomto případě budou nehty vypadat mnohem jasněji a větší.

Tipy a triky

Při výběru laku můžete upřednostnit jak lesklý, tak matný. Tato sezóna je velmi módní barva je odstín "kávy s mlékem." Velmi stylový a originální vzhled odstínu "metalické", který lze snadno kombinovat s jakoukoliv jinou barvou nebo dokonce s bezbarvou základnou.

Jasné a syté barvy, jako je modrá, růžová, fialová nebo korálová, jsou velmi vhodné pro léto. Nicméně, tyto odstíny nejsou příliš vhodné pro podnikání žen. Měly by používat více omezené barvy, jako je světle růžová, tlumená červená nebo bohatá broskev.

Nejdůležitější věcí není přehánět. Pokud si vyberete jeden odstín jasný a tmavý, pak druhý by měl být světlejší a tišší. Na jeden hřebík můžete použít ne více než pět odstínů laku. Lak by však měl mít stejnou hustotu a strukturu. Nepoužívejte současně perleťové a lesklé laky. Matný lak může být lesklý, pokud ho zakryjete průhledným lakem nahoře.

Bez ohledu na typ přechodu manikúra si vyberete, připravte si ruce předem odstraněním kůžičky a ořezávání nehtů.

Fotografie: