Geometrická manikúra

Nejoblíbenějším trendem pro několik sezón je geometrická manikúra. Variace a techniky provádění geometrické manikúry, existuje mnoho. Který způsob kreslení by měl být zastaven, záleží na vás. Rozdělení nehtové desky do několika segmentů, které se liší svou barvou nebo texturou, je poměrně jednoduché. V designu můžete použít nehtové pásky nebo kreslit hrany akrylovými barvami. Trajektorie, ke kterým je vytvořena geometrie vzoru, mohou být různé.

Použití stuh v designu

Při modelování jasného geometrického vzoru se stužky pro design stanou vaší nepochybnou pomocí. Můžete si je koupit v každém obchodě a jsou levné. Manikúrová páska je metalizovaný proužek s lepidlovým okrajem, který je přilepen na připravený a vysušený podklad. Základ pro kreslení může sloužit jako transparentní nebo barevný lak. Pokud potřebujete jemnou manikúru, použijte transparentní lakovací základnu, pak budou hranice mezi barevnými přechody přirozené. Geometrická manikúra není jen trendem sezóny, ale také způsobem, jak zvýraznit svůj jedinečný vzhled. Tento typ manikúry pomůže majitelům nerovného tvaru nehtové desky opravits obrázkem.

Vytvoření návrhu v této technice je jednoduché:

 • připravte hřebík, jmenovitě odloupněte nehtovou desku,
 • odstraňte a odstraňte kůžičku, vyrovnejte tvar se souborem,
 • vyleštit kryt hřebu vyrovnání všech deformací desky,
 • Nastříkejte hřebík vybranou barvou nebo čirým nátěrem,
 • lepí pásky na zvolené dráze,
 • malovat každou samostatnou oblast barvou, držet okraje,
 • nátěr důkladně osušte,
 • odstraňte pásky a zakryjte hotový výkres čirým lakem.

Pokud chcete mít jasné okraje s kovovým odstínem, pak pásky mohou být přilepeny přes okraje barev, což manikuře dodá nejen eleganci, ale vzor také dodá ostrou geometrii.

Geometrická manikúra. Typy a metody aplikace

\ t

Existuje několik variant geometrické manikúry, každá z nich je zcela unikátní a atraktivní.

 1. Lunární manikúra. Tento typ geometrické manikúry nese toto jméno kvůli jeho půlkruhovému tvaru. Na naší nehtové desce jsou přirozeně otvory, srst ve tvaru půlměsíce zesilující pod vrstvou nehtu, tento barevný rozdíl může být krásně zbit v měsíční manikúre. Pro měsíční manikúru se používají dvě barvy laku, které se nanášejí šablonou na půlměsícovou díru a poté na celou nehtovou desku a na konci jsou obě vrstvy pokryty bezbarvým lakem.
 2. Použijte jasnou geometriičísla. S takovou manikúrou, obrázek používá jasné geometrické tvary různých velikostí. Obrázky mohou být uspořádány v libovolném pořadí a dokonce mohou být použity překrytí. Čísla aplikovaná na nehty v této technice mohou mít jasné a jasné okraje nebo je nemusí mít vůbec. Použití v designu trojúhelníků, kosočtverců, hrachu a jiných, odlišných od jednoduchých obdélníkových kombinací tvarů je dovoleno. Je pozoruhodné, že pro tento typ manikúry je nutné používat laky s hustým složením, aby nemusely být jednotlivé vrstvy aplikovány několikrát.
 1. Můžete vytvořit libovolný tvar v jednom provedení a vytvořit tak jedinečný vzor.

Který nátěr je lepší zvolit

Nejčastěji se používají laky různých barev k vytvoření geometrické manikúry, ale mohou být vyrobeny z jiných materiálů. Gel leštění může být velkou pomocí, která se již stala známým vzorem s běžnými laky. Gel leštění nejen vydrží déle, ale také vám umožní zarovnat základ pro kreslení obrázku dobře, pokud nemáte plochý nehtový talíř. Způsob kreslení obrázku se prakticky neliší od technologie běžného laku, s výjimkou toho, že každá vrstva a barva se suší odděleně.

Na tvorbě obrazu se mohou podílet nejen laky, ale i akrylové barvy. Design, vyrobený s jejich pomocí, bude vypadat ostřejší a jasnější, vzhledem k vzoru s lakem. Technika kreslení s akrylovými barvami je mnohem lehčí než lak, ale vyžaduje určitou dovednost.Není nutné věnovat každý hřebík geometrii, přemýšlet nad designem tak, aby jeden hřebík na ruce odrážel koncept celé manikúry jako celku.

Kombinace několika módních trendů v jednom manikúru je prvkem akrobacie. Spolu s geometrickými tvary v módě je přirozené. Nahá manikúra v kombinaci s geometrií zaručuje, že váš obraz bude jedinečný. Použijte odstíny barev, omezte každou z nich pomocí stuh, nebo nakreslete jasné linie, a můžete snadno dosáhnout přirozenosti v kombinaci se stylem.