Gel Varnish nebo Ombre Gradient


V poslední době se průmysl nehtů rozvíjí poměrně rychle. V poslední době se jednalo o nehty s neuvěřitelným designem, v některých případech tvrdily téměř umělecké dílo.

Chuť žen (stejně jako móda) je však charakterizována nesnášenlivostí. A nyní je gelová tvorba a složitý design nahrazen praktičtějším, ale ne méně atraktivním gelovým polštářem.

Gel polský našel jeho použití jen před pár lety, ale to stalo se velmi populární jak mezi mistry nehtového průmyslu a mezi módy.

Ve skutečnosti se jedná o směs laku a gelu, což značně zjednodušuje jeho použití (na rozdíl od gelu) a na druhé straně zvyšuje životnost manikúry (na rozdíl od laku).

Gel-lak může mít monochromatický povlak, výhodou je, že výrobci jsou potěšeni velkou paletou barev a odstínů. Zajímavý design obalu je také možný.

Pokrytí přechodu nebo Ombre

Nyní je velmi populárním trendem gradientový gelový lesk. Tato metoda má několik názvů: manikúru gradientu, ombre, degradaci nebo protahování nehtů. V zásadě znamenají totéž - hladký přechod z jedné barvy do druhé. Souhlasím, velmi krásná volba, a co je nejdůležitější, existuje mnoho kombinací pro každý vkus: od jemných přechodů pastelových odstínů až po světlé aexpresivní.

Konstrukce může být použita jako několik barev a umožňuje plynulý přechod z jedné barvy do druhé. Použití gradientu je možné ve všech směrech: vodorovně, svisle, šikmo, od jednoho hřebu k druhému ... obecně záleží na letu fantazie.

Ombre je zcela univerzální design. Nemá žádný věk a stylistický rámec, je ideální pro mladé dívky, aktivní ženy a ženy ve věku balsac.

Variace a barevné kombinace Ombre

Rozhodnutí o barvě závisí na vašem temperamentu, náladě, životním stylu nebo snad na předmětu události, pro kterou byla manikúra vytvořena.

Můžete kombinovat světlé, pastelové odstíny. Taková manikúra je podle mého názoru univerzální a perfektně kombinuje se všemi styly: od klasického až po kreativní, nestandardní obraz.

Přechod ze světlého odstínu do tmavého kontrastu. A kdo říkal, že bychom měli omezit 2 barvy? Velmi výhodná volba. Zde je úplná svoboda pro kreativitu a fantazii.

Varianty použití gradientu gelu jsou také velké. Nejběžnější horizontální aplikace (od základny hřebu po špičku). Vizuálně to může prodloužit nehet a vypadá to docela působivě. Dalším způsobem je vertikální gradient. Zdá se, že je to jediný rozdíl ve směru aplikace a účinek je zcela odlišný. Vizuálně dělá nehet jemnější.

Rovněž není nutné provádět gradient v rámci jednoho hřebu.Jako doplněk - každý hřebík je natřený v jiné barvě. Výsledkem je plynulý přechod barev z hřebu na hřeb.

Pro vytvoření této manikúry je samozřejmě lepší kontaktovat pána. Nic však nebrání tomu, aby naši móda vytvořili doma.

Co je k tomu zapotřebí?

  1. Požadované manikúry (pilník, pinzeta, pinzeta /nůžky, bruska). Obecně platí, že vše, co je potřeba pro přípravu nehtové desky, korigování jejího tvaru a povrchu.
  2. Odmašťovač (může být nahrazen běžným odstraňovačem manikúry s acetonem)
  3. UV lampa. Nutné pro sušení gelového leštidla. Je důležité věnovat pozornost jeho síle (odborníci doporučují minimálně 36 W)
  4. Základní gel (základní gelový gel). Poskytuje lepší adhezi gelového leštění k nehtové desce.
  5. Přímo gelové laky (nejméně 2 plechovky). Volba gamma může někdy trvat nějakou dobu. Tento krok pečlivě promýšlí. Navíc není obtížné najít kompatibilní barevné kombinace na internetu.
  6. Fixační gel na leštění (nahoře). Poskytuje nehtu lesklý lesk a chrání barevný nátěr před vnějšími vlivy.
  7. Alkohol nebo speciální odstraňovač laků na nehty. Vyžaduje se odstranění zbytkové lepicí vrstvy.

Před nanesením gelového leštidla byste měli plně připravit nehtovou desku: ošetření nehtů a kutikuly, korekce tvaru desky, leštění. Potom musí být nehty odmastěny speciálním nástrojem.

Další fázenaneste základní vrstvu gelu. Je lepší ji aplikovat tenkou vrstvou, aby nehty vypadaly přirozeněji a je důležité, aby byl gel dobře vysušen. Každá vrstva se suší pod UV lampou po dobu 1-2 minut (v závislosti na doporučení výrobce).

Existuje tedy základna, kterou nyní můžete vytvořit. Existuje několik způsobů, jak aplikovat gradient: speciální houba nebo houba, kresba na fólii nebo tenký kartáč. Podle mistrů je pohodlnější pracovat s gelovým polštářem. Zaprvé, s jeho konzistencí je to jednodušší, a za druhé, přechod je hladší.

Po vytvoření mistrovského díla je nutné vyčistit kutikulu (v případě, že mistrovské dílo nemá dostatek místa na nehtové desce). A pak ještě zakryjete hřebíky fixačním prostředkem a dobře vysušte.

Závěrem, budete muset odstranit lepivou vrstvu vhodným prostředkem nebo alkoholem, stejně jako přikrýt kůžičku olejem.

To je vše. Manikúra je velmi efektivní a cenově dostupná pro nezávislé provedení.