Gel polský "Tango": vlastnosti a rozsah

Nyní je gelový lesk velmi žádoucí. Ženy si ho vybírají za to, že jim dává možnost užít si manikúru po dlouhou dobu. Existuje mnoho výrobců, kteří takové fondy produkují. Mluvíme o gelovém laku "Tango".

Narození legendy

Hlavním výrobcem této řady výrobků je slavná americká společnost Irisk. Gel polský "Tango" lze popsat následovně:

 • třífázový nátěr určený pro přírodní nehty;
 • je odolný vůči různým vnějším faktorům;
 • jeden nástroj kombinuje všechny vlastnosti gelu a laku;
 • Ideální pro domácí použití a salóny krásy.

Pro mnoho řemeslníků tento nástroj přišel k lásce k nízké ceně, která nemá vliv na kvalitu výrobku. Gel lesk od této společnosti lze použít s UV a LED lampy. Manikúra může trvat až tři týdny. Ale povíme o všem jeden po druhém.

Co je to gelový polštář Tango

Jedná se o integrovaný nástroj, který je vhodný jak pro modelování, tak pro barvení nehtů. Aplikujte jako běžný lak na nehty, ale drží se jako skutečný gel. V závislosti na individuálních vlastnostech každé ženy může být pokrytí pokrytominimálně 3 týdny a maximálně 5. Je charakterizován následujícími faktory:

 1. Použití je možné na zdravých a slabých nehtech.
 2. Pomáhá vizuálně korigovat situaci s nerovnými nehty.
 3. Chrání slabé nehty před trvalým poškozením, což je činí tvrdšími a silnějšími.
 4. Typ zcela přirozených nehtů.

Perfektní volba

Za relativně malé množství peněz nabízí výrobce širokou paletu barev. Obsahuje asi 100 čerstvých a šťavnatých odstínů, které lze kombinovat a získat jedinečné ornamenty. Celá paleta je ideálně klasifikována:

 1. Nude odstíny. Jsou žádány mezi ženami, které milují francouzskou manikúru.
 2. Přísné odstíny. Vhodné pro ty, kteří musí dodržovat pravidla oblékání.
 3. Jasné barvy. Velký výběr uspokojí nejnáročnější ženu. V této řadě odstínů najdete šarlatový, zářivě žlutý, máta a mnoho dalších.
 4. Večer. Různé barvy s jiskry.

Základy aplikace

Povlakování je snadné a snadné. Chcete-li gel "Tango" dobře a na dlouhou dobu je třeba správně připravit nehty a použít nástroj. Použijte následující algoritmus akce:

 1. Pro začátek stojí za to udělat pravidelnou hygienickou manikúru a odstranit kůžičku.
 2. Je nutné provést odmašťování nehtové desky. Doporučuje se používat speciální prostředky.
 3. Dalším důležitým krokem je aplikace primeru. Můžete sušit pod širým nebem. Zabere to víc30 sekund.
 4. Přejdeme k dalšímu důležitému kroku - aplikaci základní vrstvy. Musí se sušit v lampě. Pokud máte UV kopii, je nutné nechat nehty vydržet 2 minuty. LED lampy zvládnou tento úkol za 30 sekund.
 5. Nyní můžete použít barvu. Gel polský "Tango" se aplikuje ve dvou vrstvách. Po každém nezapomeňte sušit nehty ve lampě.

Stojí za to připomenout jednu radu! Pokud použijete tmavé odstíny, dejte jim více času na zaschnutí. V obyčejné UV lampě je nutné vydržet asi 5 minut a za jednu LED minutu.

 1. Použijte fixátor. Nástroj nejenže ochrání vaše nehty před poškrábáním, ale dodá jim extra lesk. Tato vrstva se také suší ve lampě.
 2. Posledním krokem je odstranění adhezivní vrstvy.

Po tři týdny bude vaše manikúra dokonalá. Dříve nebo později musí odstranit pokrytí. K tomu je následující schéma, které vás naučí všechny jemnosti a pravidla:

 1. Vezměte jakýkoliv bavlněný tampon a namočte jej do speciálního nástroje.
 2. Omotejte každý hřebík tampónem a zavřete jej fólií. To vytváří účinek koupele. Nástroj bude pracovat rychleji. Vydrží to 15 minut.
 3. Zbytky polštářku gelu Tango můžete odstranit oranžovou tyčí.

Jak nakupovat

Jak již bylo zmíněno, pokrytí je považováno za levné, ale není to špatné. V obchodě rozpoznáte polštářek gelu Tango jeho bílou lahví. Každý objem je 10 ml.Jedna taková trubice je dost pro 15-20 skvrn.

Individuální četby

Použití nátěru je naprosto bezpečné. V některých případech dochází k individuální intoleranci na gelový polštář, který se může projevit formou alergie.

Demontovali jsme ekonomickou verzi gelového barevného povlaku, který má dobré vlastnosti. Vaše nehty by měly svítit krásou a zdravím.