Gel polský "Kočičí oko" - magnetická přitažlivost

Co je pro ženu nejdůležitější? Odpověď je jednoduchá. Samozřejmě, její vzhled. V této věci ženy módy dávají pozor nejen na obličej, ale i na nehty. Moderní kosmetický průmysl navrhuje využít různé novinky v oblasti manikúry. Jedním z nich je polštářek na oči. Zvažte všechny jeho vlastnosti, stejně jako pozitivní a negativní vlastnosti, pokud nějaké existují.

Tajemství magnetické přitažlivosti

V prvním roce není magnetický lak na nehty. Čas od času na to každý zapomene, ale nyní se opět stává módním designem nehtů. Pokud chcete získat úžasný a jedinečný ornament na nehty, pak použijte právě takový lak. Jaké tajemství se ptáte?

Hlavním tajemstvím je jeho individuální složení. Zahrnuje speciální kovové částice, které spolu s magnetickým polem tvoří trojrozměrný vzor. Lak dostal své jméno analogicky s okem kočky, které má výrazný svislý zorník, ale také jeho oslnění připomíná lesk takového přírodního kamene jako chrysoberyl.

Aplikační technika

Kočičí oční gel můžete používat ve speciálních nehtových salonech nebo doma. Jediná podmínka - nehty musí být připraveny k zakrytí. Za tímto účelem:

 1. Proveďte hygienickou úpravumanikúra.
 2. Odstraňte nebo přesuňte kůžičku.
 3. Vyčistěte nehtovou desku.

Po dokončení přípravy můžete pokračovat v žádosti. Existuje několik fází:

 1. Pro dosažení požadovaného výsledku by měl být aplikován speciální základní nátěr. Dokonale zarovná desku a skryje všechny malé trhliny. Pro lepší přilnavost laku na nehty se nanáší základní nátěr. Po aplikaci musí být produkt vysušen v ultrafialové lampě.
 2. Pokračujeme v aplikaci barvy. Před použitím protřepejte gel na leštění. To pomůže kovovým částicím zůstat na nehtech a ne na dně láhve.
 3. Je možné nanášet gelový lak v jedné nebo dvou vrstvách. Vše záleží na zvolené barvě a společnosti výrobce.
 4. Po každém naneseném nátěru nechty nechte v ultrafialové lampě.
 5. Před vyschnutím poslední vrstvy je třeba vytvořit výkres se speciálním magnetem. Stačí ho držet nad povrchem nehtu asi 15 sekund. Ujistěte se, že sušíte v ultrafialové lampě.

Důležité! Magnet musí být stejného výrobce jako gel.

 1. Je nutné stanovit barvu a vzor. K tomu použijte horní nástroj. Chrání vaše nehty před trhlinami, škrábanci a hranolky. Po aplikaci musí být v lampě vysušen.
 2. A konečnou fází je odstranění adhezivní vrstvy z vrchního nátěru. K tomu použijte odmašťovací kapalinu pro nehty.

Pamatujte, že při vytváření individuální manikúry můžete v tandemugelový lak pro použití kamínků, flitrů, tekutých kamenů nebo sametového písku. Všechny další atributy zdůrazňují styl a originalitu manikúry.

Slavné značky

Pro běžné uživatele, kteří provádějí manikúru sami, mohou být tyto značky neznámé. Ale odborníci budou mít zájem o seznam TOP - výrobci gel polské "kočičí oko". Zde je podrobný seznam:

 1. Bluesky Shellac Cat oční gel polský. Čínská společnost zajišťuje, že jejich výrobky splňují následující vlastnosti: příznivě působí na křehké a rozpadající se nehty; dává jim dobře upravený vzhled; existuje široká škála barev; gelový lesk může trvat až tři týdny; snadno odstranit pomocí stejného výrobce; Když nakupujete materiály, získáte dobrou kvalitu za rozumné peníze.
 2. Lianail Cat Eye Gel polský Slavnou německou kvalitu již ocenili mnozí mistři nail art. Výrobce poskytuje pro své výrobky následující záruky: rovnoměrné ukládání v jedné vrstvě; gelové laky pigmentované na nejvyšší úrovni; vynikající kombinace barev; vysoká odolnost proti opotřebení.
 3. Gel lak "Feline look" TNL Magnet. Tato řada nástrojů vyvinutých jihokorejskou společností. Je známá mnoha mistrům nehtových služeb za nízkou cenu a přijatelnou kvalitu. Výrobce vyrábí následující vlastnosti: lak je silný a dobře pigmentovaný; základní a vrchní nátěr vhodný od jakéhokoliv jiného výrobce; na nehty můžepobyt do tří týdnů; Odolnost proti poškrábání a poškrábání.

Každý velitel si může zvolit výrobce, kterého má rád, a produkty otestovat.

Zajímavé detaily

Odhalili jsme všechna tajemství spojená s magnetickým lakem na nehty. Pro správné použití chci objasnit následující body:

 • držet kočičí polštářek na oči odděleně od magnetů;
 • malovat a magnetizovat každý hřeb individuálně;
 • magnet působí pouze na nezpevněný hřebík;
 • použití laku pro nerovné nehty;
 • pro hluboký a intenzivní odstín, aplikujte ho na tmavší lak.

Teď, když znáš všechna tajemství a pravidla, pospěš si je použít. S polštářkem na kočičí oči bude manikúra neodolatelná.