Gel polský bez sušení lamp - recenze, aplikační pravidla a recenze značek

Není to tak dávno, kdy někteří výrobci vydali nádherný produkt - gelový lesk bez sušení ve lampě. Ihned bylo mnoho dívek, které si to chtěly vyzkoušet a ocenit, jaké významné výhody má tento gel ve srovnání s těmi, které je třeba sušit ve speciální peci.

První plus, a to je vidět okamžitě - není třeba kupovat UV lampu nebo jít do salonu, aby se stal šťastným majitelem krásné manikúry. Mám to koupit? Zvažte všechny výrobce, vyhodnoťte vlastnosti a věnujte pozornost recenzím.

Hlavní výhody gelového leštění, které nevyžadují sušení pod lampou:

 • je na nehtových deskách distribuován jako jednoduchý lak;
 • se z nehtů odstraní běžným odstraňovačem laku na nehty;
 • odstíny jsou nasycené, nehty se lesknou;
 • udržuje po dlouhou dobu;
 • není třeba řezat horní vrstvu nehtů;
 • schne jako běžný lak;
 • manikúru lze provádět doma, samostatně, bez speciálního vybavení.

Kteří výrobci vyrábějí leštící gel, který nevyžaduje sušení v lampě:

 1. PUPA;
 2. Avon;
 3. Limoni;
 4. Dior;
 5. POVRCHOVÝ DESIGN;
 6. BRIGITTE BOTTIER;
 7. Isa Dora;
 8. Severina;

Nejoblíbenější značky

1.Pupa "trvalý barevný gel"

Linka poskytuje mnoho barev a odstínů. Kromě jiných výhod má gel pro polštáře Pupa atraktivní láhev a pohodlné víko pro uživatele (aka kartáčkové pero). Jako šelak se třpytí a zdá se, že povrchem nehtu je sklo.

 1. El Corazon

Většina spotřebitelů dala této značce své hlasy, díky čemuž získala první místo v žebříčku nejlepších. A to vše proto, že v něm je spousta bylinných a přírodních surovin, které mohou ošetřovat nehty a vyživovat je prospěšnými látkami, protože linie se nazývá Activ Bio-gel.

Existuje však mínus a je významný: obsahuje velmi škodlivou složku - formaldehyd. Je třeba poznamenat, že se jedná téměř o všechny laky. Ale pokud jste proti takové "přísady", bude tento lak určitě nebude pracovat pro vás.

3.Limoni

Značka správně zaujímá jedno z prvních míst mezi výrobci gelových polštářů na trhu. Většina žen si to vybírá, protože je poměrně levná, láhev trvá dlouhou dobu a kvalita splňuje všechna očekávání. Široká škála barev umožňuje zvolit odstín, který vyhovuje vašemu vzhledu. Je pravda, že existuje jedno tajemství, které nebylo možné odhalit: co nahradilo barevný pigment vyžadující polymeraci?

4.belor design "efekt pódiového gelu"

Tento výrobce z Běloruska zaujímá pozici revolucionáře v oblasti dekorativní kosmetiky. Slibuje trvanlivost a nepřekonatelný gelový efekt.Má velmi pohodlný kartáč, a to jak pro jeho držení, tak pro aplikaci. Prostředek obsahuje pouze složky, které nejsou škodlivé pro lidské zdraví.

5.brigitte bottier

Také nabízí mnoho různých odstínů. Perfektně položený na nehtech, tvořící lesklý povrch. Značka se může pochlubit také profesionálním zaobleným kartáčem, se kterým se aplikace stává snadnou - doslova 1-2 pohyby.

Jak malovat nehty?

Již víme, že před nanesením gelového leštidla, které nevyžaduje sušení na nehtové desce, nemusí být hřebíky řezány podél povrchu. Nicméně, příprava je stále potřebná: pokud si přejete, můžete se postarat (např. Zbavit se kůžičky) a nechat si nehty před zakrytím odmastit.

Technika nanášení gelu se liší od jednoduchého laku tím, že by měl být ponechán na kartáčku dost. Kapky, které na něm zůstanou, se táhnou co nejvíce. To je nutné, aby byl gel zcela suchý a nezanechal lepivou horní vrstvu.

Doporučuje se zakrýt nehtovou desku dvěma vrstvami - výsledkem bude více sytá barva. Ale je to volitelné. Gel vysychá od 8 do 15 minut, v závislosti na tom, jaká vrstva je a jak silně je aplikujete. Není nutné používat fixer, protože kompozice již má vše, co potřebujete.

Kolik je pro něj dostačující?

V průměru bude takový gelový lesk trvat 4-7 dnů. Vše záleží na tom, jak opatrně s ní zachází. Více časudržet ve vodě (koupat se, umýt nádobí), tím méně bude trvat.

Recenze

Při výběru všech nástrojů jsou dobré, a zjistit, jaké gelové laky bez sušení v hodnocení lampy skóroval, bude také užitečné.

„Rozhodl jsem se koupit El Corazon a nelitoval jsem ho. Moc se mi líbil. Trvalo dost dlouho (alespoň ve srovnání s obvyklým lakem). Budu ho používat neustále. Jediné negativní je těžké najít. “ ( Arina, Volgograd )

„Moc se mi líbil odstín č. 111 od značky BELOR DESIGN. Sušené v krátkém čase, krásné, brilantní. Ale kvalita, bohužel, na mě nezapůsobila. "Zrcadlový povrch" byl nějakým způsobem poškrábaný. " ( Alexandra, Rostov na Donu )

„Mám zvláštní vztah s Pupe - líbí se mi tento make-up. Když se tedy objevila nová řada gelů, bez váhání jsem si koupil láhev s jasně červeným odstínem. Po aplikaci jsem ocenil takové nehty: navštívil jsem drahý salon. Ve skutečnosti dělá své nehty velmi krásné. ( Olesya, Moskva )